Arama sonuçları: *

1. K

DA-SİSTEM4 Ekran kartı iade

3 günde tamamen bozulan ve daha kutusunu çıkarmadan yetkili servisin 5500 mü o demesi ve biraz sohbet ettikten sonra bu aralar çok geliyor sürekli bir sıkıntı çıkarıyor dediği ekran kartını tekrar almak bence yapılacak en son iş
  2. K

Arkadaşlar bütçem belli indirim zamanı sahip olabilirken şuanda sahip olamamam ve bunun suçlusu ben değil firmanın olması nereden bilebilirdim alacağım ürünün 3 gün sonra bozulacağını şuan evde da-sistem4 kasam ekran kartsız öylece duruyor :( :(
  3. K

Peki indirim zamanları ekran kartı alırken bu ekran kartı bozulur ben yinede satın alim bana indirimdeki fiyattı yatırsınlar o zaman ki başka ekran kartı indirimlerini kaçırsam da sorun olmaz parasını iade ettiklerinde pahalıdan alırım mı diye düşünüyorsunuz burda firmanın evet sizi mağdur ettik...
  4. K

Arkadaşlar merhaba bende bir çoğunuz gibi da-sistem 4 bilgisayarın youtube'da videosunun tanıtımı yapıldığı hemen o akşam siparişini verdim. Uzun yıllardır donanım arşivini takip eder videolarını kaçırmadan izlerim. En sonunda uzun emekler harcayarak bilgisayar alma bütçesini topladım. 1,5 - 2...
Top Bottom