Arama sonuçları: *

1. Dlezzy

CS:GO Ekran Titreme Sorunu

Arkadaşlar selamlar iyi forumlar. Yaklaşık iki gündür ekran titremesi sorunu yaşıyorum. CSGO'da faremi yavaş bir şekilde sağ veya sola çevirdiğimde ekranımda titreme oluyor, hızlı çevirince herhangi bir sorun olmuyor. Bu sorun neyden kaynaklanıyor olabilir? Ekran kartımı ve monitör özelliklerini...
  2. Dlezzy

NBA 2K21 Save Dosyaları Silindi

Arkadaşlar selam iyi forumlar. Epic gamesden aldığım ücretsiz NBA oyununa yaklaşık karakter geliştirmek için 135 TL civarlarına bir miktar yatırdım. Mola vermek için oyundan çıkmıştım. Daha sonra tekrar girdiğimde karakterimin ve save dosyalarının silindiğini maalesef ki gördüm. 2K sitesinden...
  3. Dlezzy

NBA 2K21 DualShock 3 Destekliyor Mu?

Arkadaşlar selam dün Epicden NBA2K21 aldım. Fakat klavye ile oynamak çok zor geliyor. Bende Ps3'ün kolu yani Dualshock 3'ü bilgisayara bir yazılım yardımıyla bağladım. Fakat oyuna girerken Controller algılayamadık yazısı alıyorum ve kol çalışmıyor. Nba2k21 mi desteklemiyor yoksa ben mi yanlış...
  4. Dlezzy

İskelet Bıçağını ByNoGame'de Kaçtan Satabilirim?

Deseni olmadığı için aşınma derecesi yok.
  5. Dlezzy

Parçalanmış Ağ Kasası sanırsam.
  6. Dlezzy

Arkadaşlar herkese selam iyi günler. Dün nasıl olduysa kasadan bıçak çıkardım hala şokdayım. Her neyse daha önce hiç böyle bir olay başıma gelmediği için siz bilgili arkadaşların bana yardım edebileceğini düşündüm. Ekte attığım bıçağın şuan steamde en düşük fiyatı 9.200 TL civarları galiba ve...
  7. Dlezzy

GeForce Now Premium Üyelik Sıra Bekletiyor

Yani sıra beklemeye tamam dedim ama çok bekletiyor be yarım saat oldu 77 kişi felan var önümde
  8. Dlezzy

Anladım teşekkürler.
  9. Dlezzy

Arkadaşlar selam başlıkta görüldüğü gibi bugün premium hesap aldım. Ama basic pakette olduğu gibi sırayı 200'den başlatıyor 10 dakikada 5 6 kişi felan geçiyor. Anlamadığım şey şuan sunucular aşırı dolu olduğundan mı böyle yoksa zaten premium paket bu kadar uzun süre sıra bekletiyor mu?
  10. Dlezzy

İ7-3537U Hız Aşırtma (O.C.) Yapılabilir Mi ?

Arkadaşlar selam laptop kullanıcısıyım. Yukarıdaki işlemciye sahibim hız aşırtma yapabilmem şansım var mıdır ? Intel Extreme Turning Utiliy'den Advanced Tuninge girdim ayarlar aşağıdaki görselde.
  11. Dlezzy

MSI Optix MAG274QRF-QD'de Ölü Piksel Çıkabilir Mi?

Arkadaşlar selam başlıkta bahsettiğim monitörde ölü piksel çıkabilir mi aslında anlatmak istediğim kronik sorunlu SSD'lerde olduğu gibi bazı belirli modellerde hata var mıdır yoksa tamamen şans işi midir? Buna rakip önerdiğiniz 2K , IPS Panel , 144-165 HZ monitörleri atarsanız çok memnun olurum...
  12. Dlezzy

Yardım Amazon.com'dan Alışveriş Yapanlar Bakabilir Mi?

Ödeme sayfasında gümrük vergisi ekleniyor sanırsam.
  13. Dlezzy

hayalinizdeki araba?

Porsche Taycan
  14. Dlezzy

BM-800 İçin Phantom Power Önerisi

Arkadaşlar selam çok vaktinizi almadan BM800 mikrofon aldım bundan iyi ses kalitesi almak için sanırsam 48W Phantom Power almak gerekiyormuş. Bunun yanında ekstra olarak ses kartı da gerekiyor mu? Ayrıca Phantom Power önerilerinizi bekliyorum. Bütçe maksimum 300.
  15. Dlezzy

Ryzen 5 5600x'li Bu Sistemde Uyumlu Olmayan Parça Mevcut Mu ?

Arkadaslar selam konuyu çok uzatmadan size sistemin bir bölümünü attim. 1) Bu sistemdedeki Ekran karti kasaya sorun çikarmadan sigar mi ? 2) Islemci ve Ekran karti 1080p'de sorun yaratir mi ? (Oyunlari 2k oynayacagim fakat merak ediyorum.) Islemci : Ryzen 5 5600x Anakart : MSI Mag B550 Tomahawk...
  16. Dlezzy

Asus ROG STRIX RTX 3060 Ti Alınır Mı ?

:D Teşekkürler Hocam
  17. Dlezzy

Maalesef en pahalı bileşen o şuan ailem pek sıcak bakmıyor açıkçası.
  18. Dlezzy

Zotac Gigabayte fiyatı bana uygun geldi Asus ile çok fark eder mi diye merak ediyorum. 1608644024 Yukarıda neden Palit bakamıyorum açıkladım.
  19. Dlezzy

Arkadaşlar sizce bu ekran kartı fiyatını hakeder mi ? Bana diğer 3060 Ti'lara göre pahalı geldi soğutması falan nasıldır? Ayrıca Vatan'dan sistem toplayacağım bu yüzden Palit INNO3D gibi markalara bakamıyorum maalesef :( Linki aşağıya bıraktım...
Top Bottom