Arama sonuçları: *

1. A

Şubat Ayında İndirim Görmek İstediğiniz Ürünler?

M2 SSD lerde indirimli ürünlerden paylaşırsan seviniriz
  2. A

Mavi Ekran Hatası Ve Sorunu

Şuanda PC mi açtığımda ekrana görüntü gelmiyo 1050 ti ekran kartı ve GT 730 ile denedim 3 görüntü kablosu 2 hdmı ile ne yaptıysam ekrana görüntü veremedim işlemcimin kendisi Vega 8 grafik görüntüye sahip onu bile denedim ekran alamadım donanımsal arıza giderirsem sonuç yazılımsal olabilir
  3. A

şuana kadar herhangi bi sorun olmadı 1050ti ekran kartını 2 aydır kullanıyorum bugün başladı bu mavi ekran hatası
  4. A

bilmiyorum şuanda halen daha devam ediyor int çözüm yok bulamadım elimde birde msi gt 730 var onunla bi denesem aynı hata olurmu
  5. A

msi geforce gtx 1050 ti gaming x ekran kartı
  6. A

Bu sorunu 18.11.2021 tarihinden itibaren almaya başladım genellikle valorant a giriş yaptıktan sonra ekran birden donuyo ve mavi ekran gelip şu hata kodunu veriyo KMODE_EXCEPTION_NOT_HANDLED bunu verdikten sonra sistemim tekrardan başlatılıp açılıyor sorunun çözümünü bilen veya aynı hatayı alıp...
  7. A

Öneri Ekran Kartı Önerisi 0 veya 2.ci el

Bütçe koymadım eğer başlığı okursanız düzgünce anlarsınız Ryzen 3 2200g işlemcim var buna darboğaz yapmayacak akıcı ve güzel bi şekilde çalışacak ekran kartı önerisinde bulunursanız çok sevinirim kesinlikle işlemciyle uyumlu bi ekran kartı olsun
  8. A

Ben yok demiyorum kendinde grafik işlemcisi olan bi işlemci ekstra ekran kartı takıldığında biraz zorlanır zorlanma olur ama işlemcide grafik işlemcisi olmayan ve ekran kartı takıldığında bütün performansını direkt olarak ekran kartına besleyecek şekilde aktarım yapabiliyor anlatmak istediğim...
  9. A

Orası öyle diğer işlemcilere göre ama bunda kendinden Vega 8 grafik işlemcisi olduğu için Gt1030 a eş veriyor böylelikle ekran kartı taktığında besleyemiyor diğer işlemcilerde bu özellik olmadığı için otomatik ekran kartı besliyor
  10. A

Şuan ben valorant Ben daha yeni topladım 2 hafta oldu ekran kartı olmadan valorant oynadım güzel akıcı donma vs olmadan oynanıyor çok düşük FPS değerleri vermiyor
  11. A

Siz önerebileceğiniz işlemci ve ona uyumlu ekran kartı varmı aklınızda olan
  12. A

Bütçe belirticek durum yok Ryzen 3 2200g işlemci var darboğaz yapmayacak akıcı güzel bi şekilde çalışacak ekran kartı önerirseniz sevinirim Teşekkür ederim 3 ürünü inceleyip bakarım 1607898698 Orası öyle sonuçta bizler yüksek seviye bi kasa toplayamadığımız için orta segment veya biraz...
  13. A

Bütçe belirticek durum yok Ryzen 3 2200g işlemci var darboğaz yapmayacak akıcı güzel bi şekilde çalışacak ekran kartı önerirseniz sevinirim 1607898440 Bütçe belirticek durum yok Ryzen 3 2200g işlemci var darboğaz yapmayacak akıcı güzel bi şekilde çalışacak ekran kartı önerirseniz sevinirim
  14. A

Şuan güzel ve akıcı bi şekilde oynuyor ama tabii ki ekran kartı olmadığı için düşük ayarlarda olduğu için ortalama 10 üzerinden 7 puanlama yapabilirim
  15. A

AMD Ryzen 3 2200g işlemcim var buna darboğaz yapmayacak akıcı şekilde işlemci ile uyumlu bi şekilde çalışacak ekran kartı önerisi olan arkadaşlardan bilgi almak istiyorum. Not- işlemcide vega 8 grafik var ama zorlamak istemiyorum
Top Bottom