Arama sonuçları: *

• Users: PienX
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. PienX

Yardım BIOS Update bölümünde flash belleğin içindeki yazılım görünmüyor

Flash belleğimin içi boş 64 GB Rufus üzerinden FreeDOS+ large FAT32 olarak biçimlendirip BIOS Update güncellemesini flash belleğin içine attım M-Flash kısmına girdiğimde flash bellek gözüküyor ancak içinde hiçbir dosya okunmuyor ne yapacağım?
  2. PienX

Çiçek Sepeti Outlet kulaklık alınır mı ?

https://www.ciceksepeti.com/bloody-g520-7.1-gamer-kulaklik-mikrofonlu-usb-outlet-kcm78033748?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=18392456876&gclid=CjwKCAjw5dqgBhBNEiwA7PryaAtdyHok6Ked1yxFQP-IrxpJaldNaBwebHP--s2bR4cGT9kGV6zaNBoCHHcQAvD_BwE linkteki ürün yaklaşık 250 TL altında alınır...
  3. PienX

Yardım Bloody G200S alınır mı ?

alınır mı arkadşlar mikrofon ses nasıl
  4. PienX

Yardım 400 TL KULAKLIK ÖNERİSİİ

400 TL KULAKLIK ÖNERİSİ MİKROFON VE SES PERFORMANSI İYİ OLMALI ÖNERİLERİNİZ BEKLİYORUM
  5. PienX

Yardım 400 TL KULAKLIK ÖNERİSİ

belirttiğim fiyatta en uygun mikrofon ve ses performansı iyi olan önerilerinizi bekliyorum önceki kulaklığım rampage warlock tu bugün 3 yıllık macerasının sonuna geldi kendisi
  6. PienX

samsung disk okumuyor

320 gb samsung taşınabilir disk aldım ilk taktığımda okuyordu gözüküyordu ama şuan c gözüküyr sadece özelliklere girince c nin 2 disk gözüküyor sorun ne
  7. PienX

lenovo bt kulaklığımın jarj kutusunun kafası kırıldı ne yapabilirim

lenovo livepods lp1 s kullanıyorum faturasını bulamadım garantiye yollasam yaparlar mı bilmiyorum jarj kutusunun kafasının takılı olduğu parça kırıldı yaşadığım yerde kimler yapabilir bunu mıknatısında bir sorun yok
  8. PienX

LSPDFR Crash hatası alıyorum yardım edin

lspdfr modu kurdum oynuyordum geçenlerde mod yükledim bir kaç tane crash verdi oyun en baştan oyunu sildim bir daha yükledim modu bugün yine yükledim sadece lspdfr olmak üzere ama sıfır haliyle olmasına rağmen oyuna almadan atıyor beni crashed diyor ne yapmalıyım ?
  9. PienX

Yamaha crypton ön far ampülü led far yapmam için ne yapabilirim ?

ön far ampülü led far taktığımda yakmıyor ne yapabilirim ?
  10. PienX

Valorant Drop Yiyorum

Ramim 16 GB bugüne kadar hiç sorun yoktu ama bugün hep drop girmeye başladı görev yoneticisnden ssd ye baktım okuma yazma 20 kb da geziyor. Dondngnda da 0 oluyor yazma hızı ekran kartım güncel
  11. PienX

Yardım advanced micro devices nedir

araştırdıgma göre amd işlemciler için diyor ama benim işlemcim i3 9100f nasıl olucak ekran kartı güncellemesi kurma sırasında geldi bu
  12. PienX

bt hoparlörlerde watt mı önemli

soru başlıktadır .
  13. PienX

hangi hoparlörü tercih etmeliyim

araç içinde içeriye ve dışarıya sesi en iyi ve yüksek şekilde sizce hangi hoparlör verecektir ? en çok watt olan hoparlör mikado Mikado MD-SB96 Galiba https://www.n11.com/urun/kts-1096-buyuk-boy-cift-cikisli-ses-bombasi-bluetooth-hoparlor-1933651...
  14. PienX

Blutooth car kit yardım

Araç şahin. Ve teyp kısmı boş çalınmış araca blutooth çar kit alıp taksak telefonu bağlasak sesi hoparlörden alabilir miyiz teşekkürler .
  15. PienX

Yamaha crypton LED far sorunu

Yamaha 2015 crypton modeli var. LED far taktigimda tam şekilde yakamiyor ne yapsam yanar. Bilmiyorum. Rks sniper modelinde örneğin aynı tür motor ancak onunki full LED far. Arkadaşımda 2005crypton var. Onun motoru da LED far gayet güzel yakıyor bunun sorunu ne
  16. PienX

gta 5 uygulama düzgün başlatılamadı 0xc00007b

yeniden silip yükledim gene aynı hata
  17. PienX

VİDEO SCHALUDE İNTERNAL ERROR hatası

fivem oynarken bi anda donuyor mavi ekran veriyor durdurma kodu video schaduelr internal bilmem birşeyler anlayamıyorum eskiden yoktu bu hata
  18. PienX

motorla ilgili soru anlayan yardım etsin dostlar

yamaha crypton 2015 model motorum var ön park ışıklarını çakarlı renkli park ampul ile değiştireceğim ancak t10 falan diyor benim motorum t10 ile uyumlu mudur ? ürün bu...
  19. PienX

2. SSD'yi Nasıl Takabilirim?

hali hazırda 240 gb lık ssd takılı sistemimde 120 gb lık daha alacağım ama onu nereye takacağım hakkında bilgim yok yanına koyabileceğim çevirici gibi usb ile bağlantısının sağlayacağım bi aparat almam gerekir mi yoksa kasamda 2.si için takacak yer varmıdır anakart h310m
  20. PienX

300 TL mekanik klavye onerisi

Gamepower warlock gibi kalitesiz bir şey önermeyelim de ne oneriyorsak önerelim şuan o klavye var arada kendi kendine bierleri acıyor bazı ledleri yanmıyor artık ne alabilirim
Top Bottom