Arama sonuçları: *

1. B

İşlemci Güç Yönetimi Değişikliği ve Eco Mod

Biliyorum yine de bir kaç fps için 15 derecelik bir farka gerek yok
  2. B

6900 XT -vs- 7800 XT?

Yanlış foruma cevap pardon
  3. B

İşlemci Güç Yönetimi Değişikliği ve Eco Mod

Turbo boost kapatmak (max kullanımı %99 yapmak) daha mantıklı bence benim işlemcim tam yükte 85 dereceleri görürken şu an turbo boost kapalıyken en fazla 70 dereceleri görüyor.
  4. B

ACER NİTRO 5 an515-46 İŞLEMCİ SICAKLIĞI Lütfen yardım!

Acer soğutma anlamında çok başarılı değil bende asus rog strix var turbo boostta en fazla 80 dereceleri görüyordum. Kapatınca 60 70 derecelerde takılıyor. Zaten o modelin ekranı 144hz diye biliyorum. Yani sana bir şey katmaz 280 300 fpsler bilgisayarın çok ısınmasınki uzun ömürlü kalsın sadece...
  5. B

Yardım İşlemci ve ekran kartı tam gücünde çalışmıyor

Grafikler en düşükte Grafikler en yüksekte Sıcaklık ve kullanım dışında pek bir fark yok
  6. B

Tekrar baktım fpsi sabitleyen herhangi bir şey yok zaten çok fazla değer var arada 70 80 fps'lik bir değer
  7. B

Asus ROG STRIX G15 laptobum var içerisinde RTX3060 mobile ryzen 7 6800h var ve ekranım 300hz. Düşük sistem gereksinimli oyunlar da (lol valorant) 150 230 arası seyrediyor ama ekran kartı kullanımı %40'ı işlemci kullanımı ise %30'u geçmiyor ve ekranımın 300hz özelliğini kullanamıyorum ne yapabilirim?
  8. B

Yardım Bilgisayar siyah ekran sorunu

Bilgisayarımın güç tuşuna bastığımda bilgisayarım normal bir şekilde açılıyor fakat şifre girmeden önce olan kaydırmalı kısıma gelince ekran siyah oluyor ve kalıyor fare imceli ekranda oluyor sadece
Top Bottom