Arama sonuçları: *

• Users: sherlock
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. S

amd radeon 7670m driver'ını nasıl bulabilirim?

Öncelikle merhaba, Ekran kartım aygıt yöneticisinde hd7600m series diye geçiyor ancak amdnin sitesinde ekran kartı driverini bulamadım benimki başlıkta da olan 7670m sanırım zaten bu yüzdende bilgisayar kapanmıyor ben win 7 kullanırken hiçbir sıkıntı yoktu 4 gün önce geçtim güzel ama çok yavaş...
  2. S

Asus TUF Gaming H7 nasıl?

Merhaba, itopyada 600 TL gibi bir fiyatı var, ama youtube'da hiçbir inceleme videosu yok, genelde yabancı kanallar,alınır mı bilmiyorum, paramıda çöpe atmak istemiyorum sizce almalı mıyım? @Abdullah Hacıgül
  3. S

Asus rog strix rtx 2060 evo oc vs evo, ne kadar fark olur sizce

öncelikle sa rtx 2060 alcam asus rog strix versiyonu ama oc evonun sadece oc olan versiyonundan ne kadar fark olabileceğini bilmiyorum, 120mhz saat farkı var ne kadar fark olur yazarsanız sevinirim.
  4. S

Asus rog strix b550-f wifi anakartla Corsair RM650 PSU uyuşurmu

Sa arkadaşlar ben PC toplayacağım fakat psu da sıkıntı var benim anakartım 8+4 pin cpu güç girişi var ama alacağım psu da (tam modüler) 4+4 pin güç çıkışı var ek kabloyla bu işi halledebilirmiyiz. PSU bu...
  5. S

Bu PSU bu anakarta olurmu?

Sa arkadaşlar ben pc toplayacağım fakat psu da sıkıntı var benim anakartım 8+4 pin cpu güç girişi var ama alacağım psu da (tam modüler) 4+4 pin güç çıkışı var ek kabloyla bu işi halledebilirmiyiz. PSU bu...
  6. S

gamepower warcry 650w kasa alıcam arkadaşlar bunu almayı düşünüyorum PSU lu şekilde

Gamepower warcry alıcam arkadaşlar bunu almayı düşünüyorum PSU lu şekilde https://www.incehesap.com/gamepower-warcry-atx-6-argb-sessiz-fan-650w-80-bronz-dahili-psu-lu-temper-cam-gaming-rgb-kontrolcusu-ve-uzaktan-kumanda-kasa-fiyati-46129/ sizce elimde patlarmı?
Top Bottom