Arama sonuçları: *

• Users: bqrr0595
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. bqrr0595

elden ringde bunu görünce ne yapmam gerekiyor

bazı yerlerde bu simge cıkıyor ne yapmam lazım arıyorum bişey de bulamıyorum
  2. bqrr0595

kablolu ve kablosuz mausum bir arada çalışmıyor

merhaba arkadaşlar benim bir derdim var düne kadar kablolu g502 mausum ile yattıgım yerden film ilerletmek video zaplamak icin kullandıgım wireless mouse um beraber çalısıyorlardı bugün windows update mi geldi bilemiyorum artık yok arkadaş çalışmıyor beraber asla kabloluyu söküyorum kablosuz...
  3. bqrr0595

Exvega Andromeda alınır mı 3390 TL ?

merhaba gün içinde işte fazlasıyla ayakta kalıyor ve yoruluyorum evde oyun oynarken rahat bir koltuk arıyorum max 4 k ya kadar önerileriniz varsa değerlendireceğim ama bu koltuk fiyat ve taksit seçeneği açısından uygun geldi beşik modu çok hoşuma gitmişti arkadaşın koltuğunda 4 k ya kadar beşik...
  4. bqrr0595

Yemek sepeti ilk siparişe özel indirim kodu

İlk kez verilecek siparişlere özel, online ödenen yemek siparişlerinde geçerli 50 TL indirim kodu: ENFES50 ilk kez olacak siparişiniz yeni hesap acıp başka tel no suyla değerlendirebilirsiniz
  5. bqrr0595

Selamlar dostlar max 12- 13 k sistem önerir misiniz

bütçe 12 13 k arası nvdia amd farketmez max fp olması benim için elzem teşekkürler şimdiden yardımcı olan herkese 1666285912 arkadaşlar bi yardımcı olun daa
  6. bqrr0595

Max 11 k sistem önerisi rica edeceğim

konu başlıkta yeğenime lazımmış varsa uygun fırsatlar yeşillendirirseniz sevinirim
  7. bqrr0595

Mavi ekran alıyorum yardım pls

minidumplarım teşekkürler https://www.mediafire.com/file/ohn8lp2bn0bdjc5/091922-13875-01.zip/file 1664033917 yok mu bir minidump analyzer king
  8. bqrr0595

🔥İndirim rtx 3060 pny 7855 TL

3060 n11 üzerinde orm ürün kutusuz fiyat iyi gibi 7855 TL
  9. bqrr0595

2. el pc satmak istiyorum fiyat belirleyemedim yardımcı olursanız sevinirim

Selamlar 2. el pc var elimde bunu satmak istiyoruz fiyat olarak ne istemeliyim b450 tomahawk max anakart 5600x işlemci Msi Gaming z rtx 2060 hyperx 8x2 3200 ram fury 970 evo plus m2 ssd 512 gb nzxt 2 fanlı sogutucu kraken x52 kasa vampic 010m psu fsp hydo 600 w psu k55 pro klavye Samsung...
  10. bqrr0595

minidump incelermisiniz açılışta 1 2 kere başıma geldi

service system exception hatasıyla acılırken pc 2 sefer oldu kapanıyor yardımcı olablrcek varsa teşekkürler şimdiden https://s6.dosya.tc/server7/ijx6jo/040322-12343-01.dmp.html
  11. bqrr0595

yeni wraith prism taktım windows açılınca fan duruyor

neden olablr anlamadım q fan control yaptığımda da fan duruyor bi ara tekrar çalısıyor sebebi ne olablr 1641928579 acil yardım dostlar bilir kişileri etiketler misiniz
  12. bqrr0595

bedava 3 ay discord nitro + 2 ay ultimate game pass

aradaşlar steelseries uygulamasını inidirp kuran herkese 3 ay discord nitro veriyor nitro ile de 2 ay ultimate gamepass alıyoruz ilk önce https://tr.steelseries.com/gg sitesinden gg programını indiriyoruz üyeliğiniz yoksa yeni üyelik alıp giriş yapıyoruz bizi şu ekran karşılıyor moment...
  13. bqrr0595

internet bi kesildi geri geldi modem değerleri delirdi

ne oldu anlamadım hata pkts çok çılgın duruyor ve upload max oranı anormal ama yol göstereblrseniz sevinirim @alpolojix
  14. bqrr0595

Bios um safe mode da başlatıyor bilgisayarı

uzun zamandır stabil sıkıntısız çalısıyordu bios güncellemesini yaptım aynı sekilde oc larımı docp den ramlerin frekansını arttırdım acılırken bazen ekran gelmiyor sonra posted bios safe mode press f1 diye geliyor yada yeni açılınca direk press f1 safe mode diyor acaba ne yanlış olabilir ?
  15. bqrr0595

Kuzenim yeni sisteminin işlemci pin girişine termal macun kaçırmış.

benim bi kuzenim var 12 yaşında ben anlattım ona nasıl montaj yapılacagını babasıyla montaj yaparken bulaştırmışlar pin yuvasına dedim ki takma onu bilgisayarcıya götürürsün yarın anakart gider mi sizce b 450 tomahawk ?
  16. bqrr0595

max 7 7,5 k monitör dahil sistem

bütçe 7 7,5 k civarı arkadaşım için monitör dahil sistem arıyorum önerileriniz için şimdiden teşekkürler 144 hz aramıyoruz monitörde 1618343880 nerde forumun aktif sistem önericileri beyler
  17. bqrr0595

Yardım Ekran kartımın mhz si ile ilgili bi problem mi var

oyunlarda drop yediğimi farkettim ve after burner actım mhz sürekli böyle bu normal mi
  18. bqrr0595

Bilgisayarım açılırken ard arda kendini yeniden başlatıyor

Başlıktaki gibi arkadaşlar 2 gündür başıma geliyor 5 6 kere res atıp başlıyor ilk başta prizin topraksız oldugunu düşündüm (biraz eski bir 3lü prizdi 3 4 yıllık felan ) değiştirdim ama bugün açarken tekrar aynı sorun vuku buldu açılırken f1 pres bios diye bişey geldi bios ayarlarım değişmemişti...
  19. bqrr0595

Bir Mavi ekran vakası

arkadaşlar çalıştığım için pek fazla bilgisayarla ilgilenemiyorum bir kaç günde bir oyun için vs oturabiliyorum başına son 2 seferdir başıma bir mavi ekran hatası aldı gidiyor sebebini bilemedim doğrusu kernel security check failure yazdı en son hatada bilgili arkadaşlardan yardım bekliyorum
  20. bqrr0595

Yardım Turknet ağır download hız düşüşü

yaklasık 20 dakika önce internet hızım bir anca çakıldı iss TURKNET İSTANBUL bayada saçma bir sonuç benzer problemi olan var mı sadece bende mi
Top Bottom