Arama sonuçları: *

1. O

Battlefield 1 "Please update your Intel driver" hatası

Tamam işte hatada intel sürücüsünü yükselt diyor.En düşük 4539 versiyonlu yada daha üst bir sürüme güncelle diyor.
  2. O

Bilgisayarım param parça oldu

Herkesin özel hayatı,hayat şartları farklı olabiliyor.Ailenize karşı yapabileceğiniz en iyi şeyleri gene en iyi siz bilirsiniz.Burada yardımcı olabileceğimiz konu ise bilgisayar o yüzden bilgisayar parçalarını müsait olduğunuz vakit söküp bir bakmanız.Kırık,çatlak vb şey var mı ona bakın.Belki...
  3. O

Bilgisayar çok geç açılıyor

Bu arada hdd leri çıkartıp da denedim sonuç gene aynı sanırsam sorun sadece C klasörü içerisinde pc ye format atmak istemiyorum ama en son çare o kalcak gibi Avast indirdim onunla tarama yaptım.Starfield için türkçe yamayı ve 2 dosyayı virüs olarak algıladı ve onları sildirdim ama her açılışta...
  4. O

Hocam bir kaç gün geçti farkındayım ama dediklerinizi yaptım hala açılış süresi 2dakikadan uzun sürüyor?Tavsiye edebileceğiniz virüs programı var mıdır?Ben windowsun kendi güvenlik duvarını kullanıyordum birde virüs taraması yaptırayım
  5. O

Anladım tamam hocam teşekkür ederim sonuçları paylaşıyor olucam yapınca
  6. O

Hocam sistem birleştirmeyi 2 kez yaptım.Wise care uygulamasında ücretsiz olan herşeyi bir kaç kez gerçekleştirdim.Birde ssd trim bende aktif mi diye komutlardan baktım aktif haftada 1 kez diye ayarlı ama hangi ssd için onu bilemedim lakin hala geç açılıyor diğer dediklerinizi yapınca depolama...
  7. O

İlk aldığım zamanlar bende de hızlı açılıyordu ama son bir iki aydır durum vahim yani ve artık gözüme batıyor.Teşekkür ederim ilgilendiğin için 3 tane depolama birimi var.Hepsi için mi bu dediklerini uygulayayım yoksa sadece windowsun kurulu olduğu m2ssd için mi?
  8. O

Valla dediklerinizin hiç birini yapmadım.İlk dediğiniz işlemlerden başlayıp deneyeyim hocam biraz uzun sürecek gibi ben yarın sonucu buraya yazarım
  9. O

tamam bu düzeldi 1712248955 böyle açılıyor hocam ve net 2 dakikayı buluyor
  10. O

Şimdi de armory create uygulamasında farenin dpı ayarı değişmiyor.Windows taki neyse onu kullanıyor.Bu sorunun çözümünü bilen var mı?
  11. O

Biosu güncelledim sitede ki en son sürüm ile ama hala yavaş açılıyor.Bios yazısı çabuk geliyor ama ondan sonra bi asus yazısı ile daire dönmeye başlıyor orada 2 dakikaya yakın bekletiyor hala
  12. O

Merhaba herkese bilgisayarım uzun zamandır çok geç açılıyor.Bu süre 1-2 dakika rahat buluyor.Başlangıç uygulamalarından çoğunu devre dışı bırakmama rağmen hala aynı.Bunun çözümü için desteğinizi istiyorum. Depolama birimlerinin fotoğraflarını ve başlangıç uygulamaların fotoğrafını...
  13. O

Sonunda Bilgisayar Topladım 9 Ay Sürdü :)

Hayırlı olsun hocam Şahsen pc alınca bitmiyor daha bir bela oluyor.Yeni bir parça çıkmış kasama ne güzel olur..Bunun görseli çok iyiymiş bende de olsa keşke vb.. :) işin şakası Bi kenara güle güle kullanın :)
  14. O

yazılım ve kodlamaya başlamak istiyorum öneri ve yardım

Direk ders niteliğinde de olmaz bu dediğim bilgilerini unutmamak yada kısa çözümler gibi şeyler katma ihtimali olduğu için söylüyorum sosyal medyayı daha yararlı kullanabilirsin.Örneğin instagram üzerinden yazılım sayfalarını takip edebilirsin.Youtube dan takip edebilirsin.Yazılımcı değilim o...
  15. O

Hangi oyun daha iyi sizce ?

Uncharted oyununu hikaye bazlı oyunlar seviyorsan şiddetle öneririm çok güzeldir.Konuşmalar,aksiyon,ortam gayet akıcı ve güzel yapılmıştır.Watch dogs oynamadım bilmiyorum bir şey diyemem.Bannerlord ise benide bi kaç saat sonra baymıştı çünkü warbandı uzun saatlerce oynamış biri olarak bannerlord...
  16. O

❌İndirim Bitti! Epic Games sepetim nasıl

Detroit için o fiyat günümüz şartlarında şaka gibi bir fiyat.Alın oynayın oynattırın.Diğer iki oyunu oynamadım alan wake güzel videolarını izlemiştim ama stalker hakkında çok bir şey hatırlamıyorum bir şey diyemem
  17. O

Steam Aile Paylaşımı Yeni Güncelleme

Daha geçen aile paylaşımı yapacaktım sırf aynı anda oynanmıyor diye yapmamıştım.Çok güzel haber
  18. O

S23 ultra mı mi 13 ultra mı

Türkiye de 2 versiyon var biri 256/ 8 diğeri ise 512 / 12
  19. O

S23 ultra mı mi 13 ultra mı

S23+ kullanıyorum şahsen ben çok memnunum şarj olsun,kamera olsun,performans olsun çok memnunum tek eksi yanı yüz taraması o seviyeye göre geride kalmıs bir telefon ama s23 ultra'da ne durumdadır bilemem.Bana göre samsung amiral telefonları ile başka android karşılaştırılamaz sadece huawei...
  20. O

Blenderda 24FPS aldığım Renderı 60 FPS yapabilir miyim?

Şahsen dediğin programları bilmiyorum üstadım. Ama şöyle Bi video var işine yarar mı bilemem fps arttırdığını söylüyor videoda
Top Bottom