Arama sonuçları: *

• Users: UmutYiğit
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. UmutYiğit

Elektrik gittikten sonra yaşamaya başladığım sorun

Arkadaşlar elektrik gitti ve Fifa, FiveM gibi oyunlarda böyle bir problem yaşamaya başladım.
  2. UmutYiğit

16 GB Ram'den 24 GB Ram'e geçtim.

Arkadaşlar merhabalar, ben son zamanlarda FiveM ve Cyberpunk oynarken drop sorunları yaşıyordum. Elimde 8 GB ram vardı onu taktım ve 24 gb ram yaptım. Sizce performansta dezavantajı ya da avantajı olur mu?
  3. UmutYiğit

Yardım Win 11 gamepad görmüyor

Arkadaşlar merhaba, lisanslı olmayan dualshock(doubleshock 4) model gamepad kullanıyorum. Bilgisayarımı Win 11'e yükselttiğimde gamepadi görmemeye başladı. Ürünün ışığı kabloyla bağladığımda beyaz yanıyor. Bilgisayarımda bluetooth yok.
  4. UmutYiğit

Sekme değiştirirken işlemci kullanımım normal mi?

Arkadaşlar opera açtığımda işlemci kullanımım 30lara çıkyor. Sekme değiştirdiğimde ise 15 falan oluyor. Eğer stabil kalırsam 5-10 arasında duruyor.
  5. UmutYiğit

(Lütfen yardım edin) Sürekli drop yiyorum.

Arkadaşlar FiveM, EA FC 24, Cyberpunk oynarken arada drop problemleri yaşıyorum. Sistemim Ryzen 5 5600 Asus Dual 3070 8x2 DDR4 3200mhz Ram 1 TB Kingston nvME ssd Cinebench çoklu çekirdek 10609 puan 89 max derece Cinebench tekli çekirdek 1461 puan 60.5 max derece Furmark GPU test 11327 puan min...
  6. UmutYiğit

Öğrenci vergi muafiyeti kapsamında alınacak en iyi laptop hangisi?

Arkadaşlar abimin işi için bir laptop bakıyoruz. Vergi muafiyeti kapsamındaki en iyi cihaz olursa sevinirim.
  7. UmutYiğit

Ryzen 5 5600 için Vento VG15FE uyumlu hava soğutma önerisi

Arkadaşlar Ryzen 5 5600 kullanıyorum. Anakartım Asus Prime B550m-A/CSM. Anakartı kasadan sökmeden takabileceğim bir soğutma önerisi olursa daha güzel olur. Bütçe 1000 lira.
  8. UmutYiğit

Ara sıra görüntü tamamen donuyor.

Arkadaşlar 1 saniye falan görüntü donuyor ve bu 40-50 dakika gibi aralıklarda oluyor.Hades oynarken oluyor ve RDR 2'de de oluyordu. RDR'yi DirectX 12'ye alınca düzeldi. Bazen pc'yi ilk açtığımda da oluyor. Driverlarım güncel. BIOS güncel.
  9. UmutYiğit

(DÜZENLENDİ) Epic Games indiriminde almayı planladığım oyunlar.

Arkadaşlar aklımdaki oyunlar bunlar,Nays ile alacağım.Sizce nasıl liste. RDR 2,Witcher 3,CP2077 gibi oyunlara sahip olduğumdan eklemedim. EA FC24 God of War Horizon Zero Dawn Detroit Become Human Uncharted
  10. UmutYiğit

GTA V modlayacağım tavsiyelerinizi bekliyorum.

Arkadaşlar GTA V'e tekrar başlayacağım ve oyunun biraz eli yüzü düzgün olsun istiyorum. Hikaye modunda hile kullanmadan sizce nasıl modlar kullanmalıyım? Grafik modu olarak NVE kullanacağım euphoria ragdoll da kurmayı düşünüyorum.
  11. UmutYiğit

Yardım Razer THX Spatial Audio Synapse aygıtlar arasında görünmüyor.

Arkadaşlar sorunum başlıkta yazdığı gibi. Uygulamayı güncellediğimde gitti. Nasıl düzeltebilirim?
  12. UmutYiğit

CS2 FPS değerlerim normal mi?

Arkadaşlar CS ile pek aram yok ve olması gereken fps değerlerini bilmiyorum. Her değerin en yüksek olduğu ayarlarda 240-280 fps alıyorum. MSAA açık 8x İşlemcim Ryzen 5 5600 Ekran kartım RTX 3070
  13. UmutYiğit

Cinebench r23 test sonucum normal mi?

Arkadaşlar Ryzen 5 5600 stok fanla 10562 puan aldım.BIOS ayarlarından önce 9400 alıyordum. Sizce normal mi?
  14. UmutYiğit

Yardım Ryzen 5 5600 BIOS ayarı gerekli.

Arkadaşlar Cinebench r23'te puanım 9500 çıkıyor. İşlemci 3.5 ghz'de çalışıyor yardımcı olabilir misiniz?
  15. UmutYiğit

10 dakikada bir giren 0.5-1 saniyelik drop

Arkadaşlar özellikle RDR oynarken anlık olarak drop giriyor ekran 0.5 saniye gibi donuyor. 6-7 dakikada bir oluyor. Bütün driverlar ve BIOS güncel. Sistem imzamda.
  16. UmutYiğit

(YARDIM) Oyun oynarken farklı sekmeye atıyor.

Arkadaşlar oyun oynarken bir anda masaüstüne atıyor alt+tab atılmış gibi. Bunu nasıl çözebilirim?
  17. UmutYiğit

Voidu hesap silinirse oyunlar gider mi?

Arkadaşlar sorum biraz saçma ama voidu hesabımı silsem oyunlar gider mi? Oyunlar UPlay ile etkinleştirildi.
  18. UmutYiğit

Vodafone fare garantisi hakkında

Arkadaşlar merhaba,ben fareyi vodafone üzerinden aldım. Razer Deathadder V2 serisinde hafiflik sağlamak için kullanılan plastik malzeme bazılarında esniyormuş ve maalesef benimki de o problemden muzdarip. Vodafone üzerinden garantiye yollayabilir miyim?
  19. UmutYiğit

20 Kasım gelmeden 150 TL civarına oyun önerisi

Arkadaşlar Steam'den 162 TL'ye oyun alabiliyorum.Epic Games için 148 TL verebilirim. Oyun önerilerinizi bekliyorum.
  20. UmutYiğit

Yardım Razer Deathadder V2 gövdesinde esneme var

Arkadaşlar ürünü alalı 3 gün oldu. Gövdesinde ufak bir esneme var 1-2 mm falan oynuyor sıkınca sizce iade ya da değişim yapmalı mıyım?
Top Bottom