Arama sonuçları: *

• Users: Crash1
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. C

google chorome ekran kapanma sorunu

merhaba arkadaşlar chorome da google üzerinden arama yaparken böyle ekran kapanma yaşıyorum. F5 leyince belli bir süre sonra yine tekrar aynı sıkıntı oluyor bunu sadece google da arama yaparken yapıyor çözümü nedir bilen varmı ?
  2. C

Cs2 27-30k bandında desen dizme önerisi

Öncelikle iyi günler herkese 27k bandınnda cs de envanter dizmek istiyorum kırmızı renk önerileriniz nelerdir. Max 30k babdına cıkabilirim şimdiden teşekkürler
  3. C

televizyon için ses sistemi önerisi

merhaba yeni evleniceğim için sunny webos 65 inc tv satın aldım bu televizyonda kullanmak üzere fp bir ses sistemi istiyorum önerilerinizi bekliyorum
  4. C

occt ve furmark testi analiz ve yardım lütfen

yaklaşık 20 dk civarında occt ve furmark ta test yapmtım değerlerim bu şekilde kafama takılan soru şu hatalar tespit edilmiştir diyor ama bu hatalar nelerdir. Sistem 5600x işlemci rog b550 anakart 3060 ti ekran kartı cooler master 360mm sıvı soğutma 8x4 32gb ram sistemi yeni topladım bu akşam...
  5. C

asus tuf vg27aq monitör yardım

öncelikle merhaba arkadaşlar asus tuf vg27aq monitör aldım 27 inch 2k çözünürlük. Şöyle bir sorum olucak monitör normalde 144 hz ama monitörün kendi üstündeki mod tuşlarından oc yapınca 165 hz oluyor monitörü sürekli 165 hz de kullansam bir sıkıntı olurmu.
  6. C

4 x 8 single ram kullanılırmı

arkadaşlar 2 paket 2x8 gb ram almak yerine 4 paket 8gb single ram aldım fiyatı daha ucuz olduğu için bir sıkıntı cıkacağını düşünmüyorum ama sizede sormak istedim bi problem teşkil eder mi? sıkıntı yaşarmıyım.
  7. C

amazon germanyden ürün almak

merhaba dostlar amazon germanyden ssd di satın aldım. daha önce alışveriş yapanınız varsa ortalama kaç günde gelir garantisi flan nasıl oluyor açıklayabilirmsiniz bilgi sahibi olanınız varsa.
  8. C

1x8 rami 4x8 yapma..

1x8 rami aynı ramleri alıp 4x8 yapabilirmiyiz
  9. C

hyperx fury 8 gb 3600mhz cl 17 öneri

https://www.akakce.com/ram/en-ucuz-kingston-hyperx-fury-8-gb-3600-mhz-ddr4-cl17-hx436c17fb3a-8-fiyati,718592067.html bu ürünü almak istiyorum 8x4 olarak tek tek satılıyor ama hepsinin değerleri ağnı olduğu için sıkıntı cıkmayacağını düşünüyorum. ramler nasıldır önerileriniz nelerdir
  10. C

sıvı soğutmanın yanında gelen kontrolcünün bağlantısı

cooler master 360mm sıvı soğutma aldım. argb leri anakarta direk bağladım icinden cıkan kontrolcüyü kullanmadım herhangi bir sıkıntısı olurmu direk anakarttan kontrol etmek istedim. Birde kontrolcünün bağlantılarını yaparsam yine anakarttan kontrol edebilirmiyim fanların rgblerini.
  11. C

2x8 rgb 3600mhz ram önerisi

sistem işlemci 5600x anakart asus b550 ekran kartı 3060ti rgb ram almak istiyorum en az 3600 mhz önerileriniz nelerdir
  12. C

1400-1600 TL arası monitör tavsiyesi

başlıkta belirttiğim gibi 1400-1600 TL arası monitör arıyorum ıps ve 1 ms olması önceliğim
  13. C

anakart fan bağlantıları yardım

selam dostlar kasamda 3 ön panelde 1 egzoz olmak üzere 4 fan var birde 360mm sıvı soğutma takıcam bunların kablolarını tam nerelere bağlamam lazım yarım ederseniz sevinirim. cha fan ve cpu fan arasında fark varmıdır ?
  14. C

cooler master ml360r sıvı soğutma tavsiyesi

başlıkta belirttiğim gibi cooler master sıvı soğutma almak istiyorum kullanan varmıdır nasıldır çok seslimi çalışır işlemcim 5600x
  15. C

ekran kartı güç kaynağı bağlantısı

dostlar ekran kartım 8+6 pin girişli güç kaynağımda çıkan kablolar 2x 8 pin girişli ve 2x 8+8 kablo var şimdi benim sağlıklı montaj yapmam için 2x 8 pin girişliyimi takmam gerekiyor.
  16. C

Fan kablolarını tam anlamıyla nereye takıcam yardım edermisiniz.

merhaba arkadaşlar ilk defa pc toplayacağım ürünler önümüzdeki hafta elimde olucak kasam td500 mesh sıvı soğutmam cooler master ml360r anakartım asus rog b550-f şimdi ben bunların fanlarını tam anlamıyla nereye monte etmem lazım yardım ederseniz sevinirim. Fan çoğaltıcı alarak hepsini 1 kablo...
  17. C

seasonic focus plus 750w psu önerisi

https://www.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/seasonic-focus-plus-750w-80-gold-tam-moduler-guc-kaynagi-ssr-750fx-focus-gx-750_pdp_639733405?utm_source=akakce&utm_medium=ocs&utm_campaign=standard&utm_content=standard&v=1.23.6 Bu psu yu almayı düşünüyorum kullanan varsa veya bu psu hakkında...
  18. C

min 750w full modüler psu önerisi

anakartım 8+4 pin girişli ekran kartım 8+6 pin girişli en az 750w psu önerileriniz nelerdir teşekkürler
  19. C

gigabyte auros 750w psu öneri

https://www.depopark.com/GIGABYTE-750W-80--Gold-AORUS-GP-AP750GM-13-5CM-FANLI-MODuLER-POWER-SUPPLY-JAPON-KAPASITOR-purn-56967?ref=akakce&v=1.39.3 bu ürün nasıldır dostlar kullanan varmıdır artıları eksileri nelerdir bu fiyata değermidir. veya bunun yerine önerebileceğiniz min. 750w full modüler...
  20. C

sistem topladıktan sonra yapılacaklar

yakın zamanda sistemimi topluyorum ilk defa pc toplayacağım bunun için topladıktan sonra test için indirmem gereken programlar nelerdir ve önerebileceğiniz herhangi bir yararlı program varmıdır ?
Top Bottom