Arama sonuçları: *

1. Robin Buckley

Asus rog strix go 2.4 7.1 alınır mı

Arkadaşlar forumda uzun süredir yoktum bu kulaklığı almayı düşünüyorum konuları açılmış ama sizce nasıldır almaya değer mi https://www.itopya.com/asus-rog-strix-go-24-71-surround-gaming-kulaklik_u9915
  2. Robin Buckley

Araba önerir misiniz

Bütçe maksimum 2 milyon daha ucuz arabalar daha iyi olur. Sportif duran genç işi bir araba bakıyoruz. Beğendiğim i20 N var ama sedan arabalar daha iyi olabilir önerileriniz var mı
  3. Robin Buckley

1700 TL kablosuz kulak içi kulaklık önerir misiniz

1700 TL bütçeye kablosuz kulak içi kulaklık önerir misiniz 1705655056 @Evil Belief
  4. Robin Buckley

Galaxy buds 2 alınır mı

Merhaba galaxy buds 2 almak istiyorum nasıldır kullanan var mı, tavsiye eder misiniz
  5. Robin Buckley

Hangi jbl kafaüstü kulaklık daha iyi

Selam arkadaşlar, jbl in kafaüstü kulaklık serilerinden bir kulaklık alacağım ama hangisi daha iyi karar veremedim 510 mu 520 mi 560 mı veya başka model var mı, en iyisi atar mısınız buraya foruma bayağıdır girmiyorum ama sizin kulaklıklardan anladığınızı hatırlıyorum hocam @Evil Belief
  6. Robin Buckley

Bu makine güvenli önyükleme etkinleştirilemedi hatası

Fifa 23 ü açmaya çalışıyorum bu hatayı veriyor
  7. Robin Buckley

Fifa 23 şuan indirsem Salı gününden sonra 10 saat sınırı kalkar mı

Fifa 23, 16 mayısta gamepass e geliyormuş. Gamepass te zaten ea play var ve şuan ayda 10 saat oynama sınırı veriyor. Şuan indirsem fifa 23 ü salı gününden sonra sınırsız bir şekilde oynayabilir miyim
  8. Robin Buckley

Samsung Televizyonum internete girmiyor

Samsung Televizyonum internete giremiyor. Televizyon modelim UE43NU7100. Youtube a, netflixe veya farklı bir uygulamaya girdiğimde "Samsung sunucularına bağlanamıyor, lütfen tekrar deneyin" ve "ısp blocking servisi" ve "Ağ hatası 202" diyor. Bir türlü giremiyorum ne yapmam gerekiyor lütfen çözüm...
  9. Robin Buckley

Ayakkabı önerir misiniz

Yeni bir spor ayakkabı almayı düşünüyorum, 1700 TL ye kadar bütçem var ayakkabı önerir misiniz
  10. Robin Buckley

Basslı kablolu kulaklık önerir misiniz

Şu an jbl c100SI kullanıyorum ve gayet güzel bence çok seviyorum ama daha doyurucu basslı bir kulaklık lazım bluetooth kulaklıkları hiç sevmiyorum, kablolu kulaklık istiyorum. Bildiğiniz en iyi basslı kablolu kulaklık nedir, mümkünse jbl marka olsun @Evil Belief
  11. Robin Buckley

Papara ibana para yollama limiti nedir

18 yaş altıyım. Arkadaşın ibana 3800 TL yollayacağım papara para yollama limiti nedir?
  12. Robin Buckley

Amazondan ne almalıyım sizce

Amazon 300 TL üzerine 100 TL indirim verdi. Amazonda gözünüze çarpan bir şey var mı, bunu al güzel dediğiniz vs
  13. Robin Buckley

İdle master idling complete

henüz hiç kart kasmadığım oyunlar aldım fakat bu hatayı veriyor ve kart kasamıyorum nasıl düzelir
  14. Robin Buckley

Samsung Galaxy a32 nasıldır

Bunu sormak için biraz geç sanırım çünkü az önce sipariş ettim. 6.7k tuttu nasıldır, pişman olur muyum
  15. Robin Buckley

Papara hakkında yardım

Papara kartıma başka bir kredi kartından 2000 TL yükleyip, arkadaşımın papara kartına o 2000 TL yi yollayacağım. Sıkıntı olur mu limiti falan var mı Papara hesabım onaylı ve sözleşmeli. Bir de, Arkadaş direkt parayı çekecekmiş parayı çekerken herhangi bir şey olur mu? direkt 2000 TL yi...
  16. Robin Buckley

Bios ram mhzsi arttırmak

Pc yi aldığımdan beri ram frekansı 2100 lerde bir şeydi. Az önce pcmde ilkkez biosa girip 2666 ya arttırdım. Herhangi bir sıkıntı olmaz değil mi? Sistem: Rtx 2060 İ310100F Gigabyte h510 mh Gskill 3200 mhz ram
  17. Robin Buckley

2. El telefon alırken nelere dikkat edilmeli

Sizler cevap verin ama birr rehber niteliğinde olsun. 2. El telefon alırken nelere dikkat edilmeli?
  18. Robin Buckley

Telegram yks pdf test kitabı

Bildiğiniz yks test kitabı pdfleri paylaşan bir telegram grubu var mı?
  19. Robin Buckley

Samsung m13 alınır mı

5k ya Samsung m13 nasıl? İyi midir. Kısaca baktım nfc si falan var o fiyatta nfc olan telefon pek yok. Değer mi alınır mı başka öneri var mı
  20. Robin Buckley

Yks için önerileriniz nelerdir

Hedeflediğim üniversitelerin en düşüğü ilk 30k da. 30k içinde yapmış olanlara bazı sorularım var (sayısalcıyım) Çalışma düzeniniz nasıldı, günde kaç saat çalışıyordunyz Deneme çözmeye ne zaman başladınız Önerdiğiniz kesin çöz dediğiniz kaynak kitaplar neler Konu anlatımları için...
Top Bottom