Arama sonuçları: *

1. M

Türk Telekom Fiber Sinyali kaç günde verir?

Arkadaşlar 1 sene bekledikten sonra 2 gün önce fiber altyapı sisteme düştü. Hemen başvuru yaptım ve dün kurulum yapmaya geldiler. Fakat ankastre kutusundan baktı ve sinyal olmadığını söyledi. Dolayısıyla kurulum yapmadan gitti. Sizce tt sinyali kaç günde verir?
  2. M

Bu laptopa hikayeli oyun önerir misiniz?

i5-8265u+ 8GB Ram + MX110 2GB Bu laptop için hikayeli oyun önerir misiniz? (Mafia 2 hariç)
  3. M

Fiber kutu takıldı ne zaman aktif olur?

Binaya yaklaşık 1 sene önce resimdeki kablodan döşendi. Daire kapılarına kadar çekildi. (Fakat daireden içeriye döşenmedi). Yaklaşık 6 ay önce de fiber kutu takıldı. Ne zaman aktif olur? Ne yapmam gerekiyor? Kaç mbps hız alabilirim max?
  4. M

Gta 5 hata veriyor. Ekran kartı arızalı mı

Oyuna girdikten birkaç dakika sonra böyle bir hata veriyor. Driver sildim, güncelledim çözülmedi.
  5. M

Fiber altyapı ne zaman aktif hale gelir?

Binaya fiber kablo geldi ve fiber kutusunu da koydular. Fakat türktelekomu aradığım zaman daha aktif hale gelmemiş diyorlar. Ne zaman aktif hale gelir?
  6. M

Oppo alınır mı? (Reno 5 Lite)

Oyun oynamam. Günlük işlerde , youtube, sosyal medya vb. işlerde kullanacağım. Uzun ömürlü ve uzun vadede ıvır zıvır sorun çıkarmayacak telefon arıyorum. Kamera fazla önemli değil. Başlıktaki cihaz bana uyar mı? Uymazsa hangisini önerirsiniz? Bütçe 4000
  7. M

İphone X Deji batarya alınır mı?

İphone X var elimde. Pil sağlığı %81. Orjinal batarya olmasına rağmen 1 günü çıkarmıyor. Sizce batarya değiştirmelimiyim? Deji batarya nasıl? Batarya değişince telefonun orjinalliği, stabilitesi vb. bozulur mu?
  8. M

2. El iPhone X mi yoksa android mi?

2. El iphone X mi yoksa 4000 TL bandında sıfır android telefon mu? Genelde youtube ve günlük işler için kullanırım. Uzun ömürlü bir telefon arıyorum. Hangisini önerirsiniz?
  9. M

4000 TL ye kadar telefon önerir misiniz?

Arkadaşlar nadiren oyun oynayan birisiyim. Hatta hiç oynamam bile diyebilirim. Pil ömrü uzun olan ve şarj etme süresi kısa olan, dış kısmı kaliteli olan uzun seneler kullanabileceğim telefon önerir misiniz? Genel olarak Youtube Whatsapp , Navigasyon için kullanacağım. iOS, Android farketmez...
  10. M

Yurtdışı kayıtlı telefon alınır mı?

Arkadaşlar ikinci el İphone almayı düşünüyorum. Eski usul pasaport kayıtlı olanlar tr cihazlarına göre daha uygun fiyatlı oluyor. Sizce alınır mı? İleride bir sorun çıkarır mı? Bir de eski usul pasaport kayıtlı ne demek?
  11. M

Ekran kartından cızırtı geliyor.

Arkadaşlar oyuna girdiğim zaman ekran kartından cızırtı geliyor. Boşta iken bu olmuyor. Sizce neden olabilir?
  12. M

Furmark testi kaç dakika yapılmalı?

Furmark testi kaç dakika yapılmalı? Furmark yapmak zararlı mı? 20 dk test yaptım karta zarar vermiş midir?
  13. M

Oyundan atıyor sorun nerede?

Yeni 2. El ekran kartı aldım fakat oyuna girdikten 15-20 dk sonra ansızın hata vermeden oyundan atıyor. Sizce sorun nedir? Kartta mı sorun var yoksa yazılımsal mı? Driverden kaynaklı olabilir mi? (Msi GTX 1050 Gaming Twin Frozr)
  14. M

Oyundan Atmasının Sebebi Ekran Kartı mı?

Yeni 2. El ekran kartı aldım fakat oyuna girdikten 15-20 dk sonra ansızın hata vermeden oyundan atıyor. Sizce sorun nedir? Kartta mı sorun var yoksa yazılımsal mı? (Msi GTX 1050 Gaming Twin Frozr)
  15. M

Ekran kartında sorun olduğunu nasıl anlarım?

2. El MSI GTX 1050 Gaming model aldım. 10 dklık furmark full ayarlarda hiçbir sorun çıkmadı. Fakat dün Mafia Definitive Edition oynarken birden oyundan attı. (Kopya oyun) . Oyunu hala oynuyorum hiçbir sorun yok. Sizce kartta mı sıkıntı var yoksa oyun buga mı girdi?
  16. M

Ekran kartının tamir gördüğü nasıl anlaşılır?

Yukarıda belirttiğim gibi ''Ekran kartının tamir gördüğü nasıl anlaşılır?''?
  17. M

Fansız GT 1030 Alınır mı?

Msi GT 1030 Fansız olan modeli alacağım. Oyun için kullanacağım. Isınma problemi olur mu? Fanlıya göre performans farkı var mıdır?
  18. M

Fiber ne zaman bağlanır?

Bizim mahalleye fiber altyapı geldi. Binanın girişine kadar fiber kablo çekip bıraktılar. Ama daha dairelere bağlamadılar. Burdan sonrasını başka ekip gelip tamamlayacak dediler. 6 ay oldu hala gelmediler. Ne zaman gelip bağlarlar?
  19. M

Gta 4 ucuza alabileceğim bir yer var mı?

Gta 4 almak istiyorum fakat steamde pahalı. Ucuz bildiğiniz bir site var mı? (50 TL altı)
  20. M

Fifa 21 10 saat kısıtlaması hala geçerli mi?

Ea play aldım steamdan. Fakat 10 saat kısıtlaması hala geçerli mi? Yoksa kalktı mı?
Top Bottom