Arama sonuçları: *

1. Mert Uzel

MMA başlayacağım ancak dalga geçerler diye korkuyorum

https://www.instagram.com/gamership.tr?igsh=MWlpNHdlNmVuaDk1dA== Bu hesabın sahibi yakın arkadaşım. Profesyonel MMA dövüşçüsü istediğini ona sorabilirsin.
  2. Mert Uzel

PC'm ETS2 kaldırır mı?

Hocam sisteminiz açar gibi duruyor. Ama %100 garanti veremem maalesef. Sistem eski olduğundan sıkıntı yaşatabilir. Sık sık atmalar vb.
  3. Mert Uzel

PC'm ETS2 kaldırır mı?

Bı 20 FPS alırsınız keyif alırım diyorsanız alabilirsiniz.
  4. Mert Uzel

Laptop tepki vermiyor

Maalesef ikisininde denedik. Şarjdan çıkarttık. Pilinin bitmesini bekleyeceğiz.
  5. Mert Uzel

Laptop tepki vermiyor

Monster, laptop arkadaşıma ait
  6. Mert Uzel

Laptop tepki vermiyor

Onuda denedim hala bir tepki yok
  7. Mert Uzel

Laptop tepki vermiyor

Maalesef sökülmüyor
  8. Mert Uzel

Laptop tepki vermiyor

2 dakika boyunca basılı tutum
  9. Mert Uzel

Laptop tepki vermiyor

Peki bi öneriniz var mı 1711829256 Hocam oda olmuyor işte 1711829277 Basılı tutmama rağmen
  10. Mert Uzel

Laptop tepki vermiyor

Arkadaşım ile discordtan konuşurken birden laptop gitti. Ekran discortta kaldı. hiçbir şey algılamıyor. Hiçbir tuş kombinasyonunda tepki yok. Fişi çektik ekranın parlaklığının düşmesi gerekirdi düşmedi sorun ne olabilir?
  11. Mert Uzel

Beyaz sarayın F-35 açıklaması 🐐

S400 almadan önce Türkiye'de doğru düzgün hava savunma sistemi yoktu olanlarda eski teknoloji idi . Bu büyük bir güvenlik sorunu Türkiye ilk olarak ABD den patriot hava savunma sistemi almak istemişti. ABD de satmadı. Türkiye s400 almaya mecbur bırakıldı. Zaten büyük ihtimalle f-35 Ler bize...
  12. Mert Uzel

Sayısal/Eşit ağırlık seçme hakkında .

Lise diploman olmadan ne üniversitesi :D
  13. Mert Uzel

Sayısal/Eşit ağırlık seçme hakkında .

İlla mühendislik falan istersen sayısal dersleri görmen daha iyi olur. Ama 11. Sınıfta sayısal dersler daha da zorlaşacak bu obp ni ciddi anlamda düşürebilir. Üniversiteye girerken obp puanında önemlidir Ha dersen ben çalışır hallederim o zaman sayısalı bir dene olmadı dönem başı ve 1. Dönem...
  14. Mert Uzel

Metro exodus nasıl bir oyun?

Kesinlikle oyna harika bir oyun
  15. Mert Uzel

MSU için ayt gerekli mi

Subay için ayt şart astsubay için değil
  16. Mert Uzel

İSTANBUL-BURSA 5.0 DEPREM

Gemlik bayağı sallandı
  17. Mert Uzel

Recep Baltaş yüzünden Technopat sponsorluk kaybetti!

Enteresan bir kişilik Recep baltaş
  18. Mert Uzel

KAÇ YAŞINDAYIM HESAPLAMA

Birçok ülkede 17 oluyorsun Türkiye'de dahil. Ancak Kore'de falan çocuklar doğduğunda 1 yaşında sayılıyor. Yani Kore'ye göre 18 yaşındasınız.
  19. Mert Uzel

❌İndirim Bitti! Scream İnce Prezervatif 12'li 16₺🔥🔥

Hocam buna para vereceğinize çorap geçirin daha fazla koruma sağlar
  20. Mert Uzel

Crysis Remastered bug

Hortumda öyle şeyler oluyor ama zaten uzak durman yeterli rahatça geçebilirsin sol tarafından
Top Bottom