Arama sonuçları: *

• Users: Osloq
  • Order by date
  1. Osloq

TYT Türkçe ve Sosyal Kaynak Önerisi

12. Sınıfa geçtim, dilbilgisi konularını hatırlamıyorum ve onları tamamlayacağım. Dilbilgisi konularını dinledikten sonra çözülebilecek orta ve üstü dil bilgisi kitabı önerir misiniz? Ayrıca Paragraf çözmek ve Sosyal denemelerine başalamak istiyorum ikisi için de öneri yaparsanız sevinirim.
  2. Osloq

Öneri Koltuk Önerisi (Masa başında kullanmak için)

Bilgisayar başındayken kullanmak için koltuk arıyorum. Yüksekliği ayarlanabilen, tekerlekli, rahat herhangi bir ofis koltuğu uygun. Kaliteli ve uzun ömürlü ürün önerir misiniz? Bütçem 1500. Şimdiden Teşekkürler
  3. Osloq

Hangi KLAVYE daha iyi ?

Reddragon K568r'yi 2 yıldır kullanıyorum, hiçbir sorunu yok çok memnunum. Diğer klavyeler hakkında bi fikrim yok ama Rampage önermem, daha önce diğer ürünlerini kullandım ve kullanan arkadaşlarım oldu; ürünlerinin çok fazla kronik sorunu var, kısa ömürlü.
  4. Osloq

Yardım 7.1 Kulaklık Kablo Dönüştürücü

Uzun süre önce Steelseries Artcis 1'imin orijinal dönüştürücüsü (kulaklıktan çıkan ses kablosunu ses girişi ve ses çıkışı olarak ikiye ayıran) kopmuştu ve ucuz bir dönüştürücü almıştım ama şu an kulaklığımda 7.1 ses duyamıyorum ve bunun sebebi sanırım kullandığım ucuz dönüştürücü. Genellikle...
  5. Osloq

Sensei Ten VS Deathadder V2 Mini

Steelseries Sensei Ten ve Razer Deathadder V2 Mini arasında kaldım. Şu an Sensei Ten' indirimde o yüzden ikisinin de fiyatı yakın. Kullandıysanız hangisini önerirsiniz? Elim büyük ve genellikle CS:GO olsa da her türlü oyunu oynuyorum. Mouse hafifliği benim için büyük bir artı değil, hatta ağır...
  6. Osloq

500 TL Mouse Önerisi

Memnun musun?
  7. Osloq

Sinerji Canpyme vs VOK Birthday

12100f 3060ti'ın darboğaz yapacağına emin misiniz?
  8. Osloq

Arkadaşım için açtım konuyu, o da beklemeyi düşünmüyor sizin bu iki sistem arasından öneriniz hangisi olur
  9. Osloq

Oyunu başlatmak için yeterli sistem ve video belleğiniz yok. (TLOU Part 1)

diskin de %90 doluysa ondan kaynaklanıyor olabilir
  10. Osloq

Oyun oynamak için bir bilgisayar alacağım Vok birthday ve sinerji canpyme sistemlerini düşünüyorum ama tam olarak karar veremedim. Oyunları yüksek grafikte rahatça oynamak istiyorum genel olarak rtx'ten başka aradığım bi özellik yok. sistemler...
  11. Osloq

zaten gtx1650min 4gb vrami var
  12. Osloq

Oyunu iade etmekten başka şansım yok herhalde 💀
  13. Osloq

The Last of Us Part I gölgelendiriciler ne kadar sürede iner?

Oyunun grafikleri gibi bir şey kısaca. Shader'lar, onlar olmasa oyunda gölgeler olmaz oyun açılmaz. Detroit Become Human'da da aynı şekilde oyunu indirmiş olsan da shaders'ı oyunu açtığında indiriyordu ve %50ye falan gelince hızlanmaya başlıyodu belki belli bir yüzdeden sonra hızlanabilir...
  14. Osloq

Steamdeki gereksinimler bunlar; sadece ram karşılamıyorum ama onun dışında oyuna girmemin farklı bi yolu yok mu? Dediğim gibi düşük grafiklerde falan oynamaya da razıyım.
  15. Osloq

Steamden The Last of Us Part 1 aldım ve indirdim ama girmeye çalıştığımda "Oyunu başlatmak için yeterli sistem ve video belleğiniz yok." hatası verdi. Oyunu açmamın hiçbir ihtimali yok mu, oyuna girip düşük grafikle düşük fpsle oynayacak bile olsam sorun yok ama hiç giremiyorum. Sistemim:1650...
  16. Osloq

6K'lık bilgisayar önerisi

Merhaba 6000TL'lik toplama bir bilgisayar almak istiyorum. Genellikle Genshin Impact, Witcher, Final Fantasy gibi oyunları oynamak istiyorum. Yardımınız için şimdiden çok teşekkür ederim
  17. Osloq

OBS Pikselleştirilmiş Görüntü

Merhaba, OBS kullanırken yaptığım kayıtlar hep pikselleştirilmiş oluyor ve istediğim kaliteyi alamıyorum. Birçok ayar denedim ve hiçbiri işe yaramadı. Bilgisayarım: Ryzen 5 1600 8GB ram RX580 8gb
  18. Osloq

X-Men Origins Wolverine bu oyunu nerden bulabilirim

Diğer tüm Spiderman oyunları gibi kaldırılmış. 🥲
  19. Osloq

Yardım CS:GO Maç Ortasında Kapanıyor

Normal bir şekilde oyunu oynuyorum, maça girdim ve maçın ortasında alt-tab'a düşüyorum ve oyun kapanıyor. Tekrar tekrar giriyorum 3dk oynuyorum ve oyun tekrar kapanıyor. Sistem: Ryzen 5 3600, 8gb ram, ati 3850 hd, m2 ssd
  20. Osloq

RX 580 için anakart ve işlemci

ben de RX 580 kullanıyorum ve işlemcim Ryzen 5 1600 GTA V'de full ayarlarda ortalama 45fps alıyorum ama çoğu kişi 2021 yılında Ryzen 5 1600 alınmayacağını söylüyor.
Top Bottom