Arama sonuçları: *

1. K

Çözüldü✓ Laptop da dp girişi yok

Laptopunuzdada monitördede özellikşer kısmında yalnızca "1x HDMİ" olarak belirtilmiş hdmi sürümü hakkında bir bilgi yok. Eğer kutusunda vs yazıyorsa öğrenip yazarsan net bilgi veririm. Ha bana sorarsan eğer 3500₺ lik markasız bir monitörde hdmi sürümü yüksek hiç zannetmiyorum laptopta olma...
  2. K

Acer Nitro 5 alınır mı

Aynı srrinşn üst modelini kullanıyorum (Donanım olarak) Gayet memnunum alınır tam F/P ürünü
  3. K

Yardım AYAKKABIDAMARKA Güvenilir mi?

Bende güvenemedim zaten hocam, alternatif alabileceğim biryer varmı diye bakıyorum aslında flodan alacaktım falat karta taksit seçenekleri çıkmıyor ama güya peşin fiyatına 6ya bölüyor.
  4. K

Yardım AYAKKABIDAMARKA Güvenilir mi?

Arkadaşlar merhaba, babama aşşağıfaki ayakkabıyı hediye alacağım farklı pasatyerlerinde 2400-700 arası gezerken 2050₺ ye buldum ama satıcı hakkında bşlgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim. Satıcının sitesinde 2700₺ aynı ayakkabı ve nefen fark olduğunu sorduğumda ürünün aynı ve orjinal olduğunu...
  5. K

Çözüldü✓ Casper F600 pc için yardım

Kesinlikle değişir yani farkı gözlemlersin fakat muazzam bir beklentin olmasın. Örneğin 100 fps alıyorsan 130 falan olur.
  6. K

Sizce Türkiye'de Milyarderlere, "Servet Vergisi" Gelir mi?

Fukaralık vergisi çıkarda yinede zenginden vergi alınmaz.
  7. K

Yardım saganetwork güvenilir mi

Sagaya bulaşma derim bu arada arkadaşlar arasında oynayacaksan serverpro dan ücretsiz açabilirsin saatte bir yenilemen yeterli oluyor
  8. K

Yardım saganetwork güvenilir mi

Saga çok kötü sakın alma hocam baş belasından başka bir şey değil. GüvenHost veya Keyubu tavsiye ederim.
  9. K

Samsung Galaxy S23 vs Samsung Galaxy S24

Bende YD S23 Bakıyorum imei vs 30K ya denk geliyor. Hocam bi mağazaya gidip deneyin derim yan yana oluyır genelde. Ben şahsen 23ün tasarımını daha çok beğendim oval ekran falan 24 tam kare ve elde çok kaba duruyor
  10. K

arkadaşlar nasıl araba alınır mı sizce

Reisim baktımda doğru düzgün ilan yok inanki yani bir şey söyleyip vebalede girmek istemiyorum inanki.
  11. K

Hocam müsait anımda urfa içinden araç bakıcam bütçe max 300 Bin mi? Nr amaçla kullanıcaksınız? (Aile kişisel vs) Birde araçtan brkşentiniz nedir? 1711362395 Ayrıca oradan o alınmaz burada bu yapılmaz diye bir şey yok hocam heryerde insan insanfır mühim olan karşındaki kişi Tabi genelleme...
  12. K

230a olan ağır hasarlı 2-3 parçadan oluşan araçlar 1711361516 Attığın araca baktım iyi gibi duruyor, sen Urfada mı yaşıyorsun? 1711361686 Hocam bu arada burada olay aracın km düşürülmüş ne bileyim ağır hasarlı vs olması değil satıcının yalan beyanda bulunması. Zaten bütçen düşük iken sözde...
  13. K

180-300 Bindeki muadil araçlar bile 400 bin üstünde iken hem değişensiz hem km orjinal hem ucuz imkansız gibi bir şey. Urfa sıkıntılı memleket experi bile ayarlıyabilir para ile, eğer tanıdığın birisi yok ise hiç bulaşma derim. Bir eşya muadiline göre uygun ise eğer; %90 bir sorun vardır %10...
  14. K

3000 TL`ye kadar blue switch mekanik oyuncu klavyesi önerisi

Amazondan sıkıntı yaşayacağını pek sanmıyorum kendisine en iyisi bile denebilir. Ayrıca kargo yurt içi 1-2 yurtdışı 7-10 günde teslim ediliyor. Kendim klavye aldım akko norveçten 5 günde elime ulaştı
  15. K

Öneri 650.000TL Bütçe Araba Önerisi

Ds 4 Ds 5 alabilirsin bu fiyatlara güzel dolu araçlardır. Sadece yarı otomatik değil tam bulmaya özen göster sıkıntı yaratabiliyor. Not: Geçen yıl Gulietta DS4 DS5 arasında idim otomatik temiz gulietta bulamadığım için DS5 aldım gayet memnunum.
  16. K

8000tlye gaming koltuk önerisi

Hawk kullanıyorum öneririm.
  17. K

🔴 DOLAR ARTIK 32 ₺ OLDU! 🔥

Artık 100 olsada 2 sıfır atsalar, sarmıyor böyle.
  18. K

Çözüldü✓ Razer Blackshark V2 + Usb Sound UZATMA KABLOSU 3.5 MM

Uygundur hocamda bukadar ücret vermeye gerek yok uygun alternatifler olacaktır diye düşünüyorum. Ayrıca en kötü iade edersiniz.
  19. K

Sonuçta uzatma olacak sorun olmaz
  20. K

USB 3.0 uzatma da alabilirsin alternatif.
Top Bottom