Arama sonuçları: *

1. B

Steam hesabımı satmak istiyorum nereden satabilirim ?

steam hesabımı satmak istiyorum. Hem nereden satacağıma hem de nasıl fiyat belirleyeceğimi bilmiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum. hesap: https://steamcommunity.com/id/Bhoplife2k/
  2. B

arctis 3 mü almalıyım yoksa corsair void rgb mi?

konu başlıkta yazdığı gibidir bu iki kulaklık arasında takıldım yardımcı olursanız sevinirim.
  3. B

20 Adet GAME+ GeForce NOW 1 Aylık Kapalı Beta Kodu

O kadar da değil ama :D
  4. B

epic games e girerken hata veriyor

epic games e giriş yaparken hata veriyor hata da şu ; -username en fazla 16 karakter uzunluğunda olmalı ama e posta falan istiyo kullanıcı adıyla alakası da yok garıp biraz
  5. B

Rainbow six siege hata veriyor

Oyuna girip 1 maç attigimda bağlantı hatası veriyor ya da hiç maç atamıyorum direk hata veriyor sinir oldum sabahtan beri uğraşıyorum nasıl düzelir bu
  6. B

Steam hesabımı satmak istiyorum fiyat belirleyemiyorum

Tabi öyle 200 TL lik oyunlar ya da ünlü çok oyun yok
  7. B

Hepsini severek aldım zevk meselesi
  8. B

Steam hesabımı satmak istiyorum ama değerini bilemiyorum sizce ne kadar yapar? Şu fiyat belirten sitelerde çok az gösteriyor ben hesaba daha fazla atmisimdir para o yüzden öyle sitelere güvenemiyorum hesap da şu https://steamcommunity.com/id/Bhoplife2k
  9. B

ISS Açıyorum Eyy Türktelekom (Şimdilik İronidir)

Bunu senden satın alıp sadece yayın mi acabiliyoruz mesela oyun yükleme gibi şeyler de yapabilirmiyiz ?
  10. B

ISS Açıyorum Eyy Türktelekom (Şimdilik İronidir)

O ne onu aciklarsan güzel olurdu bence
  11. B

Yardım Xbox game pass pc den oyun inerken 9.2mb da duruyor

O kadar 1 yıllık game pass aldım indirme yaparken indirme belirli bir noktada duruyor ne yapsam devam etmiyor nasıl çözerim bunu
  12. B

Oyun indirirken çok bekleyince PC uykuya aliyo indirme devam etmiyo

Oyun indirecektim ki 2 saat sonra falan PC nin kapandığını farkettim ve bişey olmaz dedim ama birkaç saat sonra açtığımda (uykudaydi PC) indirme 2gb da idi nasıl durumu çözerim oyun 93gb başında bekleme sansim yok
  13. B

Ryzen 5 3500 e stock fan ile overclock yaparsam ne olur

Sizce yaparsam sıcaklık ne olur yanar mı? Mangal falan olur mu yoksa fan alıp da mı yapayim
  14. B

Ardunio ve potansiyometre ile nasıl direksiyon seti yaparım?

Video bozuk sanırım gözükmüyor
  15. B

Ardunio ve potansiyometre ile nasıl direksiyon seti yaparım?

Evde direksiyon seti yapmak istiyorum videolara baktım ama 900 derece nasil yapacağımi bulamadım bir de çok turlu potansiyometre kullanırsan sıkıntı olur dediler ama başka yerlerde onu kullanın diyor ya da bulduğum kaynaklarda bunu direksiyon yapmak için yazılım falan bilgi verilmemiş yardımcı...
  16. B

İnceleme Tamamen Güncellenmiş İçeriğiyle Logitech G102/203 Lightsync İncelemesi!

Sadece 30 TL lik mouse kullanmış birine üst düzey gibi oluyor diyim sana
  17. B

İnceleme Tamamen Güncellenmiş İçeriğiyle Logitech G102/203 Lightsync İncelemesi!

Dpi tuşundan acayip garip yay sesi çıkıyor sinir oldum ilk kez pahalı mouse alayım dedim :/
  18. B

Yeni aldığım PC darboğaz yapiyor

Very high da da drop yiyor diğer ayarlarda da
Top Bottom