Arama sonuçları: *

• Users: yiğitt123
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Y

Teknowireless sitesi güvenilir mi?

Teknowireless sitesinin reklamı çıktı karşıma. Yorumların falan baktım olumsuz bir şey göremedim . Site güvenilir mi acaba ?Oradan bir ürün alan satın alan oldu mu? Memnun mu aldığı üründen
  2. Y

Faturalı Hat devir işlemi

Taahhüt devam ederken hat devri yapılır mı? Şuan faturalı hat sahibiyim. Babamın üzerinden annemin üzerine almam lazım. Alınabiliyor mu?
  3. Y

James Donkey monitör sıfırlama

Arkadaşlar elimde James dankey 27 inç 144hz monitör var. Bilgisayarımda displayport girişinde kullanıyorum. Şuan başka bir cihazda hdmı girişine bağladım ancak no Signal diyip kapanıyor. Herhangi bir menüde açılmıyor. Sıfırlama işlemi falan var mı James Donkey monitörlerde ya da nasıl çözebilirim
  4. Y

2 tane gta5'im var ancak tek hesaptan giriyor

Arkadaşlar benim normalde steamimde GTA 5 vardı. Epic games ücretsiz dağıtıcinda ordan da aldım. Bugün yükledim epic gamesten ancak steam hesabımdan bağlandığım rockstar hesabına bağlandı ve oyuna girdim . Yani 2 tane GTA 5 e sahipim ancak 1 hesapa giriş yapıyor. Yeni hesap açınca rockstarda bu...
  5. Y

Reactor vs Drop plus

Arkadaşlar drop plus alacaktım ancak reactor ün yazılımı çok çok daha iyi siz ne diyorsunuz ses olarak hangisi daha iyidir aralarında 50tl var şuanda
  6. Y

Fury X hala alınır mı

Şuan n11 sitesinde 648 TL Onun yerine 400 liraya drop plus mı alınmalı
  7. Y

Rampage drop plus vs rampage reactor

Aralarında 50 lira fark var sizce hangisi
  8. Y

Razer kraken X mi Corsair hs50 mi Rampage drop plus mi

Razer kraken X mi Corsair hs50 mi Rampage drop plus mi hepsinin fiyatı anlık 400 lira bu fiyata önerebileceğiniz başka marka var mj
Top Bottom