Arama sonuçları: *

1. Ata Şen

Fotoğraflar OneDrive'ı dolduruyor

Arkadaşlar merhaba. Fotoğraf makinemle SD kart üzerinden bilgisayarıma fotoğraflarımı aktardım yaklaşık 400 tane ama şöyle bir sıkıntı var. OneDrive 5GB dolu diyor ve problem çıkarıyor, ben fotoğraflarımın klasik bilgisayar üstündeki SSD'de durmasını istiyorum. OneDrive'ın çalışma mantığını çok...
  2. Ata Şen

Donanım arşivi f/p kasasında sorun vga no signal sorunu

Hocam muhtemelen Vga kablo ile kartın portunu kırdığın için olabilir
  3. Ata Şen

2000 TL Red Switch Klavye Önerisi

Ben rx li olanı kullanıyorum tkl olmasını tercih ederdim şahsen.
  4. Ata Şen

Yardım Acil 3K Bütçede Wireless Gaming Kulaklık Önerisi

Arkadaşlar selam sorum başlıkta zaten, şu anki baktığım model razer barracuda x 2022 edition başka önerilerinizi bekliyorum.
  5. Ata Şen

Yardım 2k-3k arası wireless kulaklık önerisi

2. El olması da düşündürüyor ve sıfır almak istiyorum. 2. Ellerde fatura garanti olduğu zaman iadeye nasıl gönderiyorsunuz hesap sahibi siz değilsiniz 1690875401 Piyasada bulduğum ürünler arasında mpow air 2 var 3200tl ye Arctis 1 wireless 2350 Tuf gaming h3 2150 ye uygun fiyatlılardan hangisi...
  6. Ata Şen

Hocam daha uygun bir şey yokmu
  7. Ata Şen

pc kendi kendin reset atması

Dostum marka güven vermedi açıkçası muhtemelen psu gibi
  8. Ata Şen

25 K bütçeyle hangi bilgisayarı alabilirim?

3050 ti da aynı o da 4gb
  9. Ata Şen

25 K bütçeyle hangi bilgisayarı alabilirim?

Son piyasayı bilmiyorum ama 1 ay öncesinde 3060 lı bilgisayarlar 20k ya alınılabiliyordu hp victuslardan 3050 almanızı önermem 4gb ölü bir kart 2023te
  10. Ata Şen

Dying Light: Enhanced Edition online oynanırmı

2-3 saat değil 1 saatten kısa bir sürede bitiyor.
  11. Ata Şen

Aşağıda ki bütçeye göre hangi PC almalıyım ? 0 PC

Fena bir sistem sayılmaz benzer güçte bilgisayarlar hala bulunabilir gibi rx 6500xt almayın 1000 lira ekleyin gerekirse 6600 alın güç farkı çok iki kartı da kullandım.
  12. Ata Şen

Arkadaşlar iyi forumlar piyasayı bilmediğimden bütçeyi açık yazdım fakat 2k ya ne kadar yakın olursa o kadar iyi şuan arctis 1 kullanıyorum kalite olarak uçmaya gerek yok dolayısıyla.
  13. Ata Şen

Rog Strix Scope Rx 2. El ne kadara satarım

Hocam razer deathadder v2 mousenin kaça gideceği ile ilgili bilginiz var mı özelden de yazabilirsiniz konuda kirlilik olmasın derseniz onun kutu fatura garanti herseyi var
  14. Ata Şen

1.5k ya alıcı bulur mu 1690622079 Ürün 3 yıllık değil garantisi 3 yıllıksa garantisi devam ediyor demek istedim ürün 2 yılı yeni doldurmuştur 1690622124 1500 TL gibi bir paraya kablosuz güzel bir mekanik klavye bulabilir miyim
  15. Ata Şen

Rehber Vpn olmadan giriş engeli olan sitelere girme.

Hocam proton ücretsiz nasıl
  16. Ata Şen

Bu ürünü satıp kablosuz bir klavyeye geçmek istiyorum. Detaylar: İstanbulda yaşıyorum Kutusu var faturanın olması lazım Garanti süresi belki bitmiştir 3 seneyse bitmedi Hiçbir çizik tuş basmama ışıklandırma vesaire sorunu yok. Tertemiz. Bu ürünü ikinci elden ne fiyattan satabilirim sahibinden...
  17. Ata Şen

Çözüldü✓ North bayou f80 yamuk duruyor

İade mi göndereyim hocam çok geç geliyorlar öyle de 1690562765 Döndürebiliyor muyum biliyor musunuz
  18. Ata Şen

Çözüldü✓ North bayou f80 yamuk duruyor

Arkadaşlar monitör atağı satın aldım fakat bir şey dikkatimi çekti monitörün tutulacağı yer çapraz duruyor fotosunu ekledim nasıl düzeltebilirim.
  19. Ata Şen

Yardım Sd kartın sürücüsü görünmüyor

Arkadaşlar merhaba fotoğraflarımı aktarmak için sd kartı laptopa taktım görmedi ardından aygıt yöneticisinden baktım sürücüsü gözükmüyor ne yapmalıyım acil yardım ederseniz sevinirim.
Top Bottom