Arama sonuçları: *

• Users: Lydbo
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. L

Kioxia 1 TB Exceria vs Sandisk 1 tb Ultra 3D

Arkadaşlar 1 TB ssd alacağım . Bu ikisi arasında kaldım. Daha fazla para vermeyeceğim o yüzden başka ssd önermeyin lütfen . https://www.akakce.com/ssd/en-ucuz-sandisk-1-tb-ultra-3d-sdh3n-1t00-g25-m-2-pci-express-3-0-fiyati,773857918.html...
  2. L

Mining kazançlarında ki dengesizlik neden oluyor ?

Merhabalar . Kartım her zaman aynı Mh değerinde çalışıyor ama kazançlar arasında uçurum oluyor . Bunun nedeni nedir acaba ?
  3. L

Eth madenciliğinde aldığım hata

Eth madenciliğine meraktan bir bakayım dedim ne kadar kazandırıyor diye. Kartım Asus dual 5700xt . Başlattıktan 5 dk sonra ekran kararıp açılıyor sonra böyle bir hata oluyor. Yardımcı olur musunuz ? 1612263520 @Bitcoin @RevDeisDou @Sunay rahatsız ettiysem özür dilerim :)
  4. L

Mining yapmak ekran kartının garantisini bozar mı ?

Hangi bölüme açacağıma karar veremedim ama umarım burasıdır . Sorum başlıkta .
  5. L

5700xtli bu sistem alınır mı ?

https://www.vatanbilgisayar.com/intel-10400f-asus-dual-rx5700xt-prime-b460m-k-crucial-480gb-kingston-16gb-ram.html#odeme-secenekleri Bu sistem fiyatına göre nasıl sizce alınır mı ?
  6. L

Toslayla epic games ten alışveriş yapamıyorum.

Merhaba. Epic ödeme yerine gelince banka kartı ve ya akbankla öde tarzında bir şey gelmiyor. Kredi kartını seçincede böyle bir hata veriyor . "Üzgünüz, ödeme yöntemi oluşturma başarısız oldu. Lütfen müşteri hizmetleriyle iletişime geç." . Akbank müşteri hizmetleriyse 1 saatte cevap veriyor o da...
  7. L

2.el ekran kartı bu fiyata alınır mı ?

Merhabalar. Ankara civarında 2. El nisanda haziranda falan alınmış 2060 süperler 3900tl 2070 ler 4100tlden koyulmuş letgoya. Sizce fiyatları kaça düşerlerse almalıyım . Birde bu kartlarla mining yapmışlar mıdır nasıl anlarım ?
  8. L

1080p'de 3-4 yıl götürecek ekran kartı önerisi

Selamlar. Sistem toplayacağım ama ekran kartına karar veremedim. Mönitörüm 1080 p lik. Beni 3-4 yıl 1080p 60 fps yüksek ayarlarda götürebilecek en uygun kart sizce hangisidir ?
  9. L

Çözüldü✓ Anakart oksitlenme...

Halledildi
  10. L

Laptobumu kaça satabilirim ?

Monster abra a5 v12.1 laptobum var. Özellikleri i5 7300hq, gtx 1050, 240gb ssd,16 gb ram, 1 tb hdd var . 2017de almıştım. Kasa olarak kullandım çoğunlukla ondan dolayı ekranı, klavyesi falan sıfır gibi. Bir kaç küçük çiziği var. Masaüstü istediğim için satmayı düşünüyorum. Kaçtan gider bir...
Top Bottom