Arama sonuçları: *

• Users: Atéş
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Atéş

XBOX Series S 120hz olmuyor

Arkadaşlar yeni monitör aldım 144Hz fakat anladığım kadarıyla HDMI bağladığım için 60Hz oluyor. Display Port gerekiyormuş. Şöyle ki Xbox'da DP portu yok HDMI kablosunu DP çevirici ile monitöre taksam işe yarar mı? Çevirici link: MAXGO Displayport To Hdmi 4k Kablo Display Port Çevirici...
  2. Atéş

Öneri 2017 Macbook Pro vs HP 15S

Arkadaşlar ben şuan üniye gideceğim ve şimdiden yazılıma başlamak istiyorum geç oldu ama yapacak bir şeyim yok. Yazılım için ve gündelik hayat için kullanmak istiyorum. Youtube surf vs. 2. El 2017 macbook pro mu alayım yoksa sıfır HP 15s mi alayım? Macbook yazılım için daha iyi diyorlar ama işte...
  3. Atéş

Asus Laptop ve Masaüstü takası (yardım)

Arkadaşlar bir yıl önce bir laptop aldım. Asus TUF FX505GD sıkıntısı yok ama masaüstüne geçmek istiyorum. Sahibindene koydum biri takas istedi ama arada kaldım yardımcı olur musunuz ? Asus Laptop Sistem: GTX 1050 4GB 8GB RAM 2666 Mhz 1TB HDD i5-8300H 2.3Ghz Masaüstü: i3 9100f 3.6 Ghz Gigabyte...
  4. Atéş

İngilizcemi nasıl geliştiririm ?

Merhaba arkadaşlar. İngilizcem fena değil orta düzey diyebilirim yaklaşık 10 senedir yabancı dizi izliyorum bana faydası olduğunu düşünüyorum. Yabancı sitelerde dolaşıyorum kendimce anlamaya çalışıyorum. Fakat hala yetersiz görüyorum. Daha da ilerletmek istiyorum. Sizce ne yapılabilir ? Site...
  5. Atéş

Öneri Macbook vs Huawei Laptop

Beyler üni için oyun falan oynamak için değil sadece üni için ve üniden sonrası için. https://www.vatanbilgisayar.com/macbook-air-m1-notebook.html VS https://www.vatanbilgisayar.com/huawei-matebook-d15i-core-i5-10210u-1-6ghz-8gb-256gbssd-13-int-spacegrey.html Fiyat farkının farkındayım ama...
  6. Atéş

Switch vs Mebran Klavye

Arkadaşlar ses dışında ne farkı var ? Tepkime süresi var mı ? Varsa çok mu fazla ?
  7. Atéş

Yardım Steelseries Apex 3 Alınır mı ?

Merhaba dostlarım. Klavye bakıyordum öyle rastgele. SS Apex 3 dikkatimi çekti. Görünüşü çok soft çok güzel. Fakat switch kullanılmaması aklımda soru işareti oluşturdu. Siz ne düşünüyorsunuz ? Sonuçta bu bir gaming keyboard. Alınır mı ne dersiniz ? Diğer Apexler çok pahalı 2 Bin TL civarı bu...
  8. Atéş

Yardım Beyler AMD Ryzen 5 3600 RTX 3060 Tİ besleyebilir mi ?

https://www.itopya.com/teknopanda-karakiz-gigabyte-rtx-3060-ti-gaming-oc-8gb-ryzen-5-3600-16gb-ddr4-500gb-nvme-m2-ssd-geforce-rtx-raytracing-pc/ Beyler link burda sizce alınır mı ? İşlemci RTX 3060 Tİ'yi besleyebilir mi sıkıntı çıkar mı ? Teşekkür ettim şimdiden. <3
  9. Atéş

Makine Mühendisliğinden Yazılım Mühendisliğine Geçiş olur mu ?

Merhaba dostlarım. Ben şuan mezunum ve YKS'ye hazırlanıyorum. En düşük Makine Mühendisliği istiyorum asıl hedefim Yazılım ya da Bilgisayar Mühendisliği fakat puanları biraz yüksek tabi ki zorlayacağım elimden geldiği kadar fakat olmaz ise Makine ya da Elektrik - Elektronik gideceğim yüksek...
  10. Atéş

İlk öğrenilmesi gereken yazılım dili nedir ?

Merhaba dostlarım. Yazılım öğrenmek istiyorum. Büyük ihtimal mühendislik okuyacağım kazanabilirsem. Sizce hangi yazılım dilinden başlayayım ?
Top Bottom