Arama sonuçları: *

1. MAviGÖlge

Windows 10 homedan proya nasıl geçiş yapabilirim?

Windows 10 home kullanıyorum ama pro'ya geçmek istiyorum ama nasıl yapılır pek bilemedim formata falan gerek yok diye hatırlıyorum ama bana böyle adım adım anlatırsanız daha iyi olur dostlar. Teşekkürler şimdiden.. Bir de pro'ya geçmek ne değiştiriyor tam olarak fark ne fps te ne gibi...
  2. MAviGÖlge

RDR2 Türkçe Yama Kurunca Rampage çalışmıyor

Arkadaşlar biliyorsunuz RDR2 hem hikayesi hem oynanışıyla harika bir oyun ancak Türkçe yama kurduğumda RDR2 için mod menü olan rampage trainer var onu etkisiz halde bırakıyor. Yani görebildiğim kadarıyla dinput8.dll adlı bir dasya çakışıyor yani rampage da bu "dinput8.dll" bu şekildeyken türkçe...
  3. MAviGÖlge

Yardım Gta V de harita hiç yüklenmiyor ne yapmalıyım?

deneyeceğim 1617787171 bunu zaten yaptığım halde olmuyordu
  4. MAviGÖlge

Yardım Gta V de harita hiç yüklenmiyor ne yapmalıyım?

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi yollar hiç yüklenmiyor oyunu açtığımda her yer masmavi oluyor ve yüklenmiyor önceden de oluyordu ama haritaya giriyor çıkıyordum düzeliyordu ve sadece aşırı hız yaptığımda yollar kayboluyordu. Bir sürü çözüm denedim en basitinden en zoruna ( VSync'i half...
  5. MAviGÖlge

Telefonu PC'ye usb ile bağlıyorum ama şarj olmuyor.

Sorunu çözdüm yeni usb çoğaltıcı almıştım onu çıkarıp direk usb porta takınca sorun düzeldi şarj oluyor iyi günler
  6. MAviGÖlge

laptop kullanıyorum 1616744108 daha iki gün önce böyle değildi 70 de falan koyduğumda en azından 5 dk'da 72 falan oluyodu
  7. MAviGÖlge

Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi telefonu usb ile bağlıyorum dosya aktarımı yapabiliyorum şarj oluyor görünüyor ama şarj olmuyor eskiden herhangi bir sıkıntı yoktu. (bu arada kablo sağlam batarya ile fişe taktığımda şarj ediyor)
  8. MAviGÖlge

GAMİNG.GEN.TR güvenilir midir? Fiyatları uygun mu ? Sistem tavsiyesi verebilecek olan var mı?

Hangisi sizce en iyi performansı verir ya da bildiğiniz başka bir sistem var mıdır?
  9. MAviGÖlge

GAMİNG.GEN.TR güvenilir midir? Fiyatları uygun mu ? Sistem tavsiyesi verebilecek olan var mı?

güç kaynağı derken nasıl bir sorun çıkartıyor 1612865210 rdr2 de ultra oynayabilirmiyim
  10. MAviGÖlge

Arkadaşlar merhaba ben yeni bir pc toplamak istiyorum işte şöyle gtx1650 veya gtx 1660 ekran kartı iyi uyumlu ( amd ryzen af 1600 düşünüyorum ama bilgim pek yok) bir işlemcili böyle kısaca RDR2 yi ultrada oynatıcak ama çok da pahalı olmayan bir şey arıyorum. Gaming.gen.tr'de birşeyler buldum ama...
  11. MAviGÖlge

Yardım GTA V açılmıyor Rockstar Games Launcher'ekranında kalıyor.!!!

Kanka ben böyle yaptım çalışıyor şuan; Rockstar Games Launcher'a sağ tıkladım>özellikler'e bastım>ordan da gelişmişe geldim>ordan yönetici olarak çalıştıra tıkladım>kapattım. Eğer GtaV'in launcher'ına veya kendisine yönetici olarak çalıştır tikini işaretlediysen kaldır. Son olarak da...
  12. MAviGÖlge

Yardım GTA V açılmıyor Rockstar Games Launcher'ekranında kalıyor.!!!

Arkadaşlar sizden acil yardım bekliyorum eğer çözüm bulamaz isem oyunu iade edicem.. Konu şu yaklaşık 8-9 gün önce EPİC GAMES'ten (60 TL'lik kuponu kullanarak) GTA V Premium Edition aldım ve geçen çarşamba yükledim ve cuma günü oyuna girme fırsatı buldum GTA V ikonundan açtım rockstarı yükledi...
  13. MAviGÖlge

Valorant Dx11 feature level 10.0 is required to run the engine hatası lütfen yardım edin...

Desteğiniz için teşşekkürler. son adımları da deneyip olmassa csgo ya geçeceğim.
  14. MAviGÖlge

Valorant Dx11 feature level 10.0 is required to run the engine hatası lütfen yardım edin...

Verification 100% complete. Windows Resource Protection did not find any integrity violations. 1608750361 cevap bu şekilde
  15. MAviGÖlge

deneyeceğim 1608749109 peki ne işe yarayacak bunu yapmam 1608749176 direct x ile alakalı bir şey mi
  16. MAviGÖlge

Valorant dx11 feature level 10.0 is required to run the engine

Bende de aynı sorun var umarım bir çözüm bulunur .
  17. MAviGÖlge

Dostarım bugün Valorant'ın son güncellemesiniz yaptım ve o illet hata geldi eğer bir çözüm biliyorsanız yardım edin bakabildiğim kadarıyla Direct X sürümüm 12... Windows 10 Updates Hepsi Yapıldı /son sürümde/ Amd Radeon Adrenalin Son Sürümde / 20.12.1 Can I Run it Olumlu Ekran...
Top Bottom