Arama sonuçları: *

• Users: ahmetkhnl
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. A

fitness ile ilgili forum tavsiyeleri

fitness ile ilgili forum tavsiyeleri forum siteleri önerirmisinizz
  2. A

iphone şarz sıkıntısı

telefonumu sabah şarza taktım ve şarz oluyodu fakat acil bir işim çıktı ve 5 dakikalığına çıkarttım ondan sonra şarza taktım ve olmuyo şuan şarz şarzkablosunun telefona taktığımız ucu böyle çok hafif yağ gibi oldu siyah farklı priz denedim olmuyo şarzımda az pc ye taktım gene olmadı kabloda mı...
  3. A

iphone garanti servisi

iphone 8 plus bir cihaz kullanıyorum ikinci el aldım garantili bir cihaz,geçtiğimiz günlerde ekranda bu operatör kısmında bir karalık oluştu internetten araştırdım ve donanımsal bir hata olduğu söyleniyör.ben cihazımı garantiye vermek istiyorum fakat ben bu telefonu aldığımda telefonu evdekiler...
  4. A

iphone 8 plus garanti kapsamı

telefonumun üstünde(yani yan çerçevede,ekran değil)minik bir darbe izi var küçük hatta milimlik diyebilirim. ben telefonumu garantiye yollayaacağım sıkıntı olurmu? diğer sorum telefonun operatör kısmında minik bir karartı var bu garanri kapsamına girermi? ve son sorum telefonla konuşurken...
  5. A

anydesk sorunu yardım

arkadaşlar oyundan birine hile kurudrumak amacı ile adama anydesk ip verdım sonra korktum bağlantı kestimybişe olurmu adam pc ye ulaşırmı daha bağlantıyı kestim programı kapadım ve internetin fişini çektim
  6. A

iphone 8 plus ahize ses sorunu

iphone 8 plus model bir telefon aldım 2. el garantili ahizeden ses az geliyor.Garantiye verme gibi planım var veren varmı bu sorunla karşılaşan varmı süreç nasıl işlliyor bana masraf çıkarmı?
  7. A

iphone 8 plus ahize ses sorunu

arkadaşlar bundan 4-5 ay önce iphone model tlefon aldım 2. el telefonun ahizesinden ses az geliyor dışarıdayken özellikle çok sorun oluyor acaba bunu garantiye göndersem bir çözümü olurmu telefonu bir dükkandan aldım adam bir sıkıntı olursa getirin dedi garantiye mi yoksa adama mı gideyim...
  8. A

powerpoint 2007 windows 10 da açar mı?

arkadaşlar bilgisayarım windows 7 bir sunum yapmam gerekiyo bunu karşidaki kişi bilgisayarı windows 10 olsa bile açrmı benim attığım dosyayı.
  9. A

alım satım yaparak kar etme

ikinci el telefon(özellikle iphone modelleri) alıp satarak 300 500 TL kar etmek istiyorum sizce böyle bir işe kalkışmalımıyım tavsiyeniz nelerdir? gözlemlerime göre iyi bir iş parada var letgo ve sahibindende baktığım telefonların çoğunu göremiyorum hatta.
  10. A

5g telefonlar varken 4.5 g telefon almak mantıklı mı

sizce 4.5g almak mantıklı mı?
  11. A

5g yi destekleyecek iphone hangisi?

iphone se iphone 8 plus iphone xr bu cihazlardan hangisi 5 g yi destekleyecek
  12. A

yurtdışı telefon iphone 11

arkadaşlar iphone 11 yurtdışı almak istiyorum fakat soru işaretleri var. biz bunu kayıt yaptırdıktan sonra bize daha iş çıkartırmı? ve ben yurtdışı kayıtlı iphone u nereden getirtebilirm veya nereden alabilirm ve bana kaça mal olur ?
  13. A

iphone x mi iphone xr mı?

hangi iphone tercih etmeliyim ve bir diğer sorum ikinci el garantili telefon alıcam sizce tavsiye edermisiniz?
  14. A

telefon alırken dolandırıldık

geçende başlıkta yazdığı gibi bir konu açtım başımdan geçenleri anlattım arkadaşlar biz bir telefon aldık parayı attık fakat atarken açıklama kısmına ya da başka bir yere ad soyad yazılmıyacakmış biz yazdık adam para gelmedi dedi 400 atın bende kargoya verim dedi attık bu para gitti,ertesi gün...
  15. A

iphone x alınır mı yardım ?

arkadaşlar telefonculardan temiz faturalı 4600-4700 iphone x alınır mı? not bu arda genelde telefoncularda pazarlık olduğu için fiyatı böyle yazdım yani 5000 TL lik iphone x alınır mı?
  16. A

iphone 7 plus mı yoksa 8 plus mı?

ikinci el telefon alacağım garantili iphone 7 plus mı yoksa faturalı iphone 8 plus mı? sizce hangisi bu arda iphone 7 plus 32 gb yeterli mi önerir misiniz?
  17. A

Telefon alırken dolandırıldık

arkadaşlar istanbul dan yeni havalimanında turkcell bayinin letgoda iphone 7 plus teşhir 2100 TL idi biz bu şahısla whatsapp üzerinden baya konuştuk.biz şahısa baya inandık çünkü bizim adımızdan tüm bilgimizi buldu,turkcell bayi olduğu için,adam bize videolar gönderiyor iş yerinden ve böyle bir...
  18. A

easycep güvenilir mi??

iphone 6s plus 64 gb alıcam aranızda alışveriş yapan oldu mu? memnunmusunuz?
  19. A

piyasada halen iphone 6s serisini sıfır olarak bulabilirmiyim?

birde diğer sorum easycep güvenilir mi? içinizde alışveriş yapan varmı nasıl bir site
Top Bottom