Arama sonuçları: *

1. sadecesamed

🔥İndirim 1389 TL RAZER VIPER ULTIMATE GAMING MOUSE

woblle onu hic duymadim sorunlari ne ki ben baktim da bir sorun bulamdim internette
  2. sadecesamed

wraith skatezleri oneriyorlar onun icin ondan sonra baya duzeliyormus , bunun yerine cyberpunk edition onerilme nedeni zaten skatezdi galiba vatan iadede sorun çıkartmayacaktı , zorlanacagini dusunmuyorum , baska almayı planliyorsan ben vgn dragonfly f1 almayi dusunuyorum tavsiye ederim pro da...
  3. sadecesamed

sende gule gule kullan kardesim ilk izlenimlerini bekliyorhm , kendime küçük capli hyle yaratiyorum bu aradada
  4. sadecesamed

Yardım oyunlarda kablosuz kulaklık ses kaybı

Oyunları kablosuz bir kulaklıkla ve microfonla oynamak istedigimde kulakliktan gelen seste bozulma yaşıyorum, internete bayadir bakiyorum bir çozüm yolu bulamadim ,farkli kulakliklarla denesem de anker (q10i,r100 soundpeats capsule 3 pro) bir cozum yolu bulamadim , bunu nasil duzeltirim
  5. sadecesamed

İnceleme ( Güncelleme )Razer Viper Mini ve DeathAdder V2 için Grip Tape ve Skatez İncelemesi

viper ultimate scatez gerekli olur mu birde grip onerirmisin kullandigin ya da almak istedigin varsa
  6. sadecesamed

dock bulursam bende alirim ama gerek olacagini sanmiyorum sabit biryerde kalan bir insan degilim sürekli sehir degistiririm (oyuzden laptop kullaniyorum) , daha oncede kotu bir marka pw3325 sensorlu kablosuz fare kullanmiatim dongle kaybettikten sonra kabloya gectim asiri zorlayici birsey kablo...
  7. sadecesamed

foto felan at ilk deneyimlerini paylaş bizle , zamanın varsa inceleme yap hatta
  8. sadecesamed

yokmuş sadece siyah 1687248390 haste biraz daha hafif ama viper daha ucuz hafif , hafiflik iatiyorsan haste ya da model o ya don
  9. sadecesamed

🔥İndirim Darkmoshark n3 mouse %8 kuponla 952 TL

sistemin hayırlı olsun kardesim , zaman sorunun yoksa o fiyata baya guzel fare
  10. sadecesamed

umarım vardır bu gün mağzayla konuşacağım kablolu klavye fiyat olarak cazip olsa da kablosuz rahatligi bir baska
  11. sadecesamed

ben m3 veya onu alacaktim , sonra saticlarin yorumlarina baktim 20 gun 25 hatta gun 1 ay bekleyenler varmis . Onu gorunce vazgectim sonra da razer viper ultimate aldim bunlardan biraz agir ama yine de guzel gibi , umarim en yakin zamanda eline geçer senin fare de
  12. sadecesamed

beyaz rengi varsa onu isteyecegim siparis gectim zaten yarin bile fiyaati artabilir , artsa da sasirmam zaten
  13. sadecesamed

bende aldım gelsin buraya yazalım farklı görüsleri merak ediyorum mousla ilgili f1 pronun stokları temmuzda yenilenecekmis ama ben o kadar bekleyemem
  14. sadecesamed

hocam yakın zamanda gelecegini bilsem f1 ya da proyu beklemek çok mantıklı , ama haste 90 dolarmiş (doların yukselmecegini varsayarsak) zaten max çıkacağım fiyat 1800 TL bu fiyata hangisini almak mantikli hâlâ karar vermedim , -400 TL farka m3 mu yoksa bu mu , yoksa buna da 300 ekleyip model o mu
  15. sadecesamed

normalde de 68 gr 3325 kullaniyorum bozuldu birine gecmek istiyorum ama bu fiyatları daha iyisi var mı da emin degilim 1687077134 ben tutus yonunden sorun yasmaktan korktum , keske vgn f1 gelse de onu alsak çok guzel oldugunu soyleniliyo ama bir alternatifte model o hangisini almak daha mantıklı
  16. sadecesamed

f1 pro gelse hemen onu alacam ama razer viper nasıldır sence internetteki yorunlarında fena durmuyor , f1 proyu keske alsaydım dedirtir mi acaba
  17. sadecesamed

bunu mu almak mantıklı yoksa darkmoshark m3'ü mü ya daa vgn draginflyı f1 pro yu mu ?
  18. sadecesamed

memnunmusun ajazz dan
  19. sadecesamed

https://www.amazon.com.tr/dp/B0BY26VJDZ?ref_=cm_sw_r_apan_dp_XE5R97QZ8P0P0JF2XZ6Z. bu fiyata nasıl mouse daha iyisi var mı ?
  20. sadecesamed

4k bisiklet onerisi 26 jant ve ustu

bisiklet almak istiyorum önerilerinize açığım, 4k fiyata sizce en iyisi hangisidir camp xc 4.1 (3.8 )var nasildir bu fiyata daha iyisi var mi
Top Bottom