Arama sonuçları: *

1. E

Vergi indirimine uygun laptop önerisi

En büyük beklentim IPS panel olması, max bütçem 9500 TL.
  2. E

2023 güncel 15000 TL civarı laptop önerisi

bütçem maksimum 15 bin TL oyun oynama amacım yok benim için daha çok ekran kalitesi önemli çok uzun süreler ekrana baktığım için gözümü yormaması lazım rica etsem buna göre öneri yapabilir misiniz?
  3. E

Ets 2 steam cloud kayıtlarını geri getirme

Ets 2'de bir modu sildim ve beni eski kayıtlardan birini seçmeye zorladı ben yanlışlıkla çok eski bir sürüm(en az 2 yıllık) seçtim ve şuan neredeyse oyuna geri başladım gibi bir şey 400m euro bir anda 1m döndü lütfen yardım edin
  4. E

Pardus web sitesine ulaşamıyorum

Pardus web sitesine ulaşamıyorum. " Veritabanı bağlantısı kurulurken hata oluştu " böyle bir hata veriyor web sitesi başka hiç bir şey yazmıyor sorun sadece bendemi yoksa pardus tamı bi kontrol edermisin rica etsem.
  5. E

Mastürbasyon bağımlılığı nasıl bırakılır?

Mastürbasyon bağımlılığı nasıl bırakılır? Çok ciddi bağımlılığım var günde 3-4 saatimi meni akıtmadan mastürbasyona ayırıyorum. 25 yaşındayım vücudum çok ciddi sorunlar içerisinde saçlarım beyazlıyor, dökülüyor, tenimin rengi soluyor, yüzüm yaşlanıyor yüz cildim sanki yanmış gibi oluyor...
  6. E

Dönerciyi nereye şikayet edebilirim?

Dönerciyi nereye şikayet edebilirim? Arkadaşlar ben İzmir'de oturuyorum bir dönerciye girdim döner yedim ancak hesabı öderken tezgahın arkasını gördüm resmen böcek imparatorluğu, böcekler habitat kurmuş öyle bir yer bunu nereye şikayet edebilirim ayrıca dönerde biraz kokuyordu.
  7. E

Chrome Os flex üzerinden usb flash belleğe iso dosyası yazdırma

başlıkta da yazdığım gibi Chrome Os flex üzerinden usb flash belleğe iso dosyası yazdırma veya chrome tarayıcı üzerinden bunu yapabilmemim yolu var mı?
  8. E

Reklam engelleme servisleri karşılığında ne alıyor

Ücretsiz Reklam engelleme özelliği olan tarayıcılar veya uygulamalar veya tarayıcı eklentileri bu özellik karşılığında bizden ne alıyor ve verilerimiz tehlikeli bir konumda kalıyor mu, ayrıca çalışma yöntemi nedir ve Google neden böyle uygulamaların Google arama motorlarında ve Chrome da...
  9. E

Windows 11 kurulum tamamlamadan yeniden başlatıyor

10-15 kere civarı kurulum aşamasında veya kurduktan 10 saniye sonra yeniden başlayıp kurulumu en başa atıyor kurulum tamamlandıktan sonra dahi aynısı oluyor. En son resimdeki bu yazı çıktı.
  10. E

2022-Eylül 3050 ve 3050 ti en ucuz laptop önerileri

AAA oyunlarda 1080p yüksek ayarlarda minimum 45-50 fps verecek 3050 veya 3050 ti laptop önerisi alabalirmiyim. marka soğutma benim için önemli değil. Bütçe Max 16 bin TL.
  11. E

Uygulama yasaklama uygulaması

Ekran süresi kısmında günde 3-4 saat arası Instagram, TikTok, Whatsapp gibi uygulamalara zaman ayırdığımı gördüm bu tarz uygulamalar veya play store içinde bulunan istediğim herhangi bir uygulamayı kendi telefonumda engelleyeceğim bir uygulama veya yöntem var mı? Lütfen Google family önermeyin...
  12. E

Rtx 3060 Laptop tavsiyesi

Marka takıntım yok ama sorun yaratmayacak bir marka olmasını tercih ederim, minimum 16 GB bellek ve ekstra SSD girişi olan Ryzen 7 veya Intel i7 işlemci olan en ucuz Rtx 3060'lı laptop tavsiyelerinizi bekliyorum, oyuncu serisi olmasına gerek yok en önceliğim en düşük fiyat ben 21 bin TL buldum...
  13. E

Onlyfans içerikleri nasıl indirilir

Onlyfans'da 2 kişiye 1'er aylık abone oldum ve sonra anladım ki tüm fotoğraflarını indirirsem en az yıl abone olmama gerek kalmayacak, ekran fotosu dışında(çünkü 5 bine yakın içerik var) android üzerinden indirme yapabileceğim bir yöntem var mı? Lütfen tam olarak bilen cevaplasın.
  14. E

Epic games yarınki ücretsiz oyunu

Biliyorsunuz bugün ki oyun çöp çıktı. Ama yarınlara hep ümitle bakmak lazımdır. Gizemli resim içinde arbalet var(dün ki resimde dinazor vardı). Sizce hangi oyunu sembol ediyor olabilir, bir tahmininiz var mı? Benimki Skyrim.
  15. E

ETS 2 Şoför bitti, nasıl bulunur

Arkadaşlar son 6 aydır Ets 2 yeni şoför vermiyor, oyundaki tüm garajlar 5 kapasite ile açtım ve tüm harita dlc'lerine sahibim ve hepsinde tır'ım var ama yarısından fazlasında soför yok, yeni soför nasıl getirilir bilen var mı?
  16. E

PC fişi takınca kendinden açılıp kapanıyor

fişi takınca direk açılıp kapanıyor ve düğmeye basınca açılmıyor. Daha önce sorunsuz çalışıyordu, herhangi bir donanım değiştirmedim ve güncelleme yapmadım. sorun nedir
  17. E

The Witcher 3 Boy Uzatma Hilesi

The Witcher 3 Boy Uzatma hilesi nedir?
  18. E

Mass effect 1, 1080p açılmıyor.

Mass effect 1, 1080p açılmıyor. 16:9 oranında 1600'lü birşeylerde açıyor en son ondan sonra çözünürlük yok.
  19. E

2021 1000 TL bütçe Ekran kartı önerisi

1000-1500 TL bütçem var ve sıfır ekran kartı almak istiyorum ne önerebilirsiniz ve link verebilirmisiniz ?
  20. E

XDM video indirme sorunu

XDM adlı video indirme aracından Btk akademinden video indirmeye çalışıyorum ama bir çok video seçeneği çıkıyor tek seçenek çıkması için ne yapabilirim ? Veya hangisi doğru seçenek nasıl ayırt edebilirim ?
Top Bottom