Arama sonuçları: *

1. Z

Banggood siparişim neden gelmedi?

blitzwolf kb1 1613561321 bide ekstra ücret verdim direkt kargo olsun diye
  2. Z

klavye
  3. Z

Arkadaşlar ocağın 30unda sipariş verdim.Şubatın 9unda gönderildi diyor fakat yaklaşık 10 gün oldu ve hala böyle.Daha önce sipariş veren biri yardımcı olabilir mi?
  4. Z

Gamepower Warlord 7.1 Kulaklık Hakkında

iade ettim cızırtı sesi çoktu.Mikrofonu çok güzeldi ama
  5. Z

Mekanik klavye önerisi?

sadece renk farkı yok mu ya kafam karıştı.gamakay k66 mı redragon mu?
  6. Z

Mekanik klavye önerisi?

teşekkür ederim 1612011630 son olarak yukarda arkadaşın önerdiği redragon nasıl?
  7. Z

Mekanik klavye önerisi?

fps oyunları oynuyorum çoğunlukla black switch basması zor mudur farkı nedir kırmızı ile
  8. Z

Mekanik klavye önerisi?

gamakay k66 için ne düşünüyorsun kargoyla beraber 500 tl oluyor
  9. Z

Mekanik klavye önerisi?

güzele benziyor sound test izledim şimdi hafif bi yay sesi var sanırım. 1612010692 hangi marka oluyor bu
  10. Z

Mekanik klavye önerisi?

500-600 arası bütçem var.Mini klavyeler hoşuma gidiyor ama olmasa da olur ve kırmızı veya kahverengi switch istiyorum.Gamakay k66 almayı düşünüyorum önerilere açığım.
  11. Z

Dar boğaz mı yaşıyorum (afterburner ssli)?

Fortnite'de anlık fps droplar alıyordum mesela mouseyi çevirince fps birden 30-40 lara düşüyor geri düzeliyor.Gpu kullanımı %100 olmuyor.Bi bakabilir misiniz sorun nedir acaba.Sistemi alalı 1 hafta olmadı gigabayte b450m s2h v2 xfx 5600xt r5 2600x 8*2 3200 mhz ram Afterburner sonuçlarını ekledim.
  12. Z

Darboğaz var mı? Fps drop sorunu

Fortnite'de anlık fps droplar alıyordum mesela mouseyi çevirince fps birden 30-40 lara düşüyor geri düzeliyor.Gpu kullanımı %100 olmuyor.Bi bakabilir misiniz sorun nedir acaba.Sistemi alalı 1 hafta olmadı gigabayte b450m s2h v2 xfx 5600xt r5 2600x 8*2 3200 mhz ram Afterburner sonuçlarını ekledim.
  13. Z

Gigabayte b450 s2h v2 bios güncellemesi

Biostan baktığımda sürümüm f60c yazıyor ama internette öyle bi sürümünü bulamadım ne yapmalıyım?
  14. Z

Fortnite anlık fps drop

bide aynı sistemde insanlar daha çok fps alırken ben az alıyorum
  15. Z

Fortnite anlık fps drop

ryzen 5 2600x xfx 5600 xt
  16. Z

Fortnite anlık fps drop

malesef amd
  17. Z

Fortnite anlık fps drop

çözümü yok mu yani
  18. Z

Fortnite anlık fps drop

Fortnite'de her şey güzel giderken 150 fpslerden anlık 10 fps düşüyor ve düzeliyor takılma gibi bunun çözümü nedir?
  19. Z

İşlemci sıcaklık normal mi?

tamamdır çok teşekkür ederim hepinize.
  20. Z

İşlemci sıcaklık normal mi?

mesela internet tarayıcısında gezinirken bile stok fan birden hızlanıyor sesli normal mi bu
Top Bottom