Arama sonuçları: *

1. LineaTurco

❌İndirim Bitti! 🔥🔥 90X KTT KANG WHITE SWITCH 340TL 🔥🔥

bende switchler yeni hesap olmasına rağmen 506tl nin altına inmiyor hesap açtıktan sonra ekstra bir şey mi yapmamız gerekiyor
  2. LineaTurco

Zebra Delguard Type GR 0.5 Versatil Kalem 123TL'ye geliyor

bitmiş :( 1702478097 bitmemiş pardon yanlış renge bakıyormuşum alabildim teşekkürler
  3. LineaTurco

🔥İndirim 💥 ALİEXPRESS 11.11 VE İLK SİPARİŞ İNDİRİMLERİ 💥

ben gamepadle kol saati almıştım ikisinden biri gümrük şeyine uygun olmadığı için geçmemiş gümrükten mail geldi bana hangi maddesine uygun değil diyorum tehlikeli diyorlar sinotrans gerçekten pişmanlık sonra şikayetvara baktım en memnuniyetsiz markalardan biri...
  4. LineaTurco

🔥İndirim Protein Ocean 3 Adet PRE-WORKOUT SUPREME 559TL!

şu an protein tozu fiyatları da neredeyse yumurtayla tavukla kafa kafaya gidiyor ona da mı konu açsam
  5. LineaTurco

alınır veya alınmaması ayrı bir konu ama kahveyle preyi eşdeğer bir şeye koyamazsınız. prenin içinde kafeinin ekstrasında taurin ki bunu almak için bir enerji içeceğine başvurmalısınız, malto dekstrin gibi hızlı kana karışan ve enerji veren, pumpı arttıran himalaya tuzu, yine vücdunun enerji...
  6. LineaTurco

ya içinde enerji üretimine katkı sağlayan arjinin vesaire var. eğer kahve filan dokunuyorsa dokunabilir çünkü bunun içinde de kafein var ama onun dışında çok sorun yaşayan kişi yok. yine de korkuyorsanız ölçeğin tamamını kullanmadan alın ölçeğin yarısını için dokunmayacaktır muhtemelen
  7. LineaTurco

Sanaldan Kız ile konuşmak

reis uzak mesafe ilişkisinden kaç kızı çok iyi tanımıyorsan açık ilişki gibi ilişki dönüyor çünkü zaten sevgililiğin olayı buluşup iyi hissedebilmeniz bence bir aradayken. ayrıca orada seni aldatsa haberin olmaz onun senden haberi olmaz. bence gereksiz
  8. LineaTurco

enerji en güzeliymiş herhalde ama ben daha kendim denemedim.
  9. LineaTurco

PC Ortamlarınızı Atın (2023)

herkesin ortam neden bu kadar iyi? Benim sürgülü rafta cüzdan, çikolata çöpü, tıraş makinesi, a101 fişi, uludağdan kalma yaka kartı filan var sadece ben mi böyleyim.
  10. LineaTurco

EFSANE koduyla %20 indirimle beraber 559TL https://proteinocean.com/preworkout-paketi-efsane Protein Ocean indirim dönemine özel çok güzel bir lansman ile indirim yapmış. Toplu alımda 60 servis 559TL'ye denk geliyor içeriğine bakınca çok ucuz. Sporla ilgilenen yararlanmak isteyen arkadaşlar...
  11. LineaTurco

🔥İndirim 🔥Çetinkaya T-shirt'ler 59'TL🔥

fiyat çok iyi hepsinden birer tane çektim
  12. LineaTurco

sınav kağıdım kaybolmuş

sınava girdiğine dair kağır imzaladıysa kaybedemezler hocam öyle şey mi olur
  13. LineaTurco

puff sizce aşırı bağımlılık yapar mı

puff çok bağımlılık yapan bir şey değil dostum ama elinin altında olunca dur çekiyim ağzım boş kalmasın tribine giriyorsun o yüzden olmaması sağlığın açısından daha iyi
  14. LineaTurco

n11 50TL İndirim Kodu Aktif

bitti mi kupon
  15. LineaTurco

🔥İndirim Taotronics TT-AF011 5 Litre 8 Işlevli Camlı Air Fryer 1099TL

ya bu airfryerlar ilk çıktığında bayağı pahalıydı hayret ediyorduk ne ara bu kadar ucuzladı ben yakalayamadım tam. ev biraz kalabalık da büyük bir şey istiyorum ben efsane kasımda daha iyileri gelir mi yoksa çok iyi bir fırsat mı ne yapmamı önerirsiniz
  16. LineaTurco

Ana Konu Amazon Prime Day Başladı!

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07FSCRJV3/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1 bu çantayı 470den aldım fiyat nasıl alınır mı? bana çok iyi gibi geldi
  17. LineaTurco

Para ile ne yapmalıyım

hiçbir fikrim yok ama apple türkiyeye yazsan yardımcı olurlar diye düşünüyorum da bu riske girilmez
  18. LineaTurco

Para ile ne yapmalıyım

o konuda appleın garantisi çok iyi ya değiştiriyorlar direkt telefonları
  19. LineaTurco

Ana Konu 🔥İtopya Efsane Doğum Günü Fırsatları Başladı!🔥

500e 1tb aldıydım hocam nolursa olsun hdd nolursa olsun hdd'den iyidir bence
  20. LineaTurco

🔥İndirim 🔥12 Litre Air Freyer 3.699'TL🔥

gourmetmaxxı 1 aydan sonra iptal ettiler bu niye olmasın
Top Bottom