Arama sonuçları: *

1. D

F/P olarak topladığım sistem Tavsiyenizi bekliyorum

Çok teşekkür ederim şimdi alacağım dediklerinizi
  2. D

Onu yapmaya çalışıyorum o yüzden paylaştım buraya bu parçalar yerine bilgili arkadaşların farklı önerileri varsa onları değerlendirmek isterim çok deneyimli değilim bu şeylerde 1706261024 Bu msi kasayı almak yerine örneğin şu kasayı alman senin için daha iyi olacaktır tarzı bir paylaşım benim...
  3. D

R5 3600 içi stock soğutucu yeterli midir sizce teşekkür ederim paylaşımlarınız için
  4. D

Eldekileri satmak için uğraşabileceğim bir zamanım maalesef yok idare edecek bir sistem lazım şuan için
  5. D

Wifi ve bluetooth var diye düşünmüştüm ama vazgeçtim. Dediğiniz gibi anakart alacağım ozaman . Peki diğer parçalar hakkında düşünceniz var mı
  6. D

Arkadaşlar merhaba uygun fiyata bilgisayar toplamaya çalıştım önceliğim uygun olması bazı parçalar zaten elimde vardı onlarıda yazıcam onların çevresinde sistem topladım. Yorum ve tavsiyenizi dinlemek isterim. İşlemci : ryzen 5 3600 ( Elimde var ) Ekran kartı : 5600 XT ( Elimde var) PSU : 500 W...
  7. D

Anakart b450m s2h v2 işlemci r5 5600 nasıl bir overclock yapmalıyım

Anakart b450m s2h v2 işlemci r5 5600 nasıl bir overclock yapmalıyım snowman kule tipi soğutucum var
  8. D

Benq 240hz mi asus 280hz mi?

Ping 4
  9. D

5600xt
  10. D

Öyle mi dersin ya 1683300707 R5 5600 aldım am4 daha iyi fps veren işlemci varmı acaba?
  11. D

Hanisini tercih etmeliyim farkları nedir genelde valorant oynuyorum Merhaba e spor için kullanacağım. işlemcim r5 5600 sizce e 240hz benq mu yoksa asus ya da alienware 360hz mi?
  12. D

Yardım Am4 işlemci önerisi yardım

5600xt
  13. D

Yardım Am4 işlemci önerisi yardım

Valorantta ort 350 vermesini istiyorum en az önerebilirmisiniz anakart gigabyte b 450m s2h v2
  14. D

İşlemci alıcam anakartıma uyumlu arıyorum

Gigabyte B450M S2H V2 AMD B450 Soket AM4 DDR4 3600(OC)MHz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart Anakartım bu buna uyumlu olup valorant ta +250 300 fps alabileceğim bir işlemci var mı? Şuanda r5 3600 var
  15. D

15k sistem önerisi yaparmısınız

Yok reis aslında alma satma değil bu aldığımda kaar etmiş olucakmıyım o önemli benim için satmaya kalksam eğer olucaksa alırım demeye çalıştım yani şöyle şimdi pc çıkarılıyor felan ama başa baş gidiyor ya onu anlamaya çalıştım
  16. D

Tüh be bitmiş keşke yetişseydim hesaplama yaptımda dkskkdpa
  17. D

Alıp satmaya kalksam kaar edermiyim sizce?
  18. D

Link varmı acaba?
  19. D

15 k hazır kasa öneriniz varmı? 15bini geçmesin kesinlikle lütfen
Top Bottom