Arama sonuçları: *

• Users: Avian
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Avian

Yardım Telefonun içine kolonya kaçtı.

Merhaba, karantina günlerinde dikkat edelim her yeri dezenfekte edelim derken telefonumdan oldum. Sprey olarak kolonya sıkıp sildim sanırım ahizeden girdi. Bir süre sonra ekranda gelgitler oldu en sonunda da ekran komple gitti. Aslında aynı telefona 4 senedir aynı şeyi yüz kere yapmışımdır ama...
  2. Avian

Kalıcı Ücretsiz (Steam) Lost Daughter

Bağımsız oyun yapımcısı Alper Gonen tarafından geliştirilen ve kızını arayan bir babayı yönlendirdiğimiz aksiyon-macera türündeki oyun 20 Nisan'a kadar Steam'de ücretsiz dağıtılacak. Steam'de satış fiyatı 10.50 TL olan oyuna ücretsiz erişmek ve yorumlarınızla geliştiriciye destek vermek için...
  3. Avian

Kalıcı Ücretsiz (Steam) Manual Samuel (Humblebundle)

Humble Bundle Steam fiyatı 18 TL olan oyun için ücretsiz Steam kodu veriyor. Öncelikle Humble Bundle sitesine üye olmanız gerekiyor. Mail aktivasyonu yaptıktan sonra BU LİNKE TIKLAYIN İyi oyunlar. Not: Ücretsiz kod dağıtımı 18 Nisan'da sona eriyor.
  4. Avian

BİM Mobil Gaming Kulak içi Kulaklık

Bim'e 17 Nisan Cuma günü gelecek olan mobil gaming kulak içi kulaklık hakkında deneyimi, bilgisi olan var mı? 39.90 TL fiyatı var. Marka bilgisi verilmemiş.
Top Bottom