Arama sonuçları: *

1. B

Gigabyte A520M-K ile FENVI WiFi 6E AX210 PCI adaptör uyumlu mu?

ben aliyom düzenli 2 senedir sıkıntı yaşamadım ülkeye giriş yapınca artık aras kargoya veriyorlar hızlandırdılar eskiye göre o yüzden sorun yok
  2. B

dostum teşekkürler a520 m için fenvi yazınca çok doğru bi şey bulamadım ama uyumlu oluyor sanırım yazıyor.Alma konusunda da n11 üzerinde 2000tlye satıyor aliexpresten veya bangooddan 500 cıvarına geliyor çokta mantıklı değil gibi aliexpresi neden önermediniz sorunlu çıkarsa iade alırlar diye...
  3. B

Arkadaşlar, toplama kasa alacağım ve CAT6 çekme imkanım yok. Modemle arada sadece 1 duvar var ve USB yerine PCI önermiş herkes. Alacağım PCI bu...
  4. B

Corsair'ın İCUE yazılımını indirdikten sonra kulaklıkta cızırtı olma sorunu.

dostum sağ aşağıdan programdan çıkış yapıyorum ama dip ses gitmiyor genede programı kaldırmayla aynı şey değilmi sonuçta görev yöneticisindende kapıyorum icue ilgili herşeyi olmuyor kaldırsam olurmu yani bide 7.1 ve eq ayari çekemiyorsun yeterli geliyormu sana o şekilde 1608296736 840a aldım...
  5. B

Corsair'ın İCUE yazılımını indirdikten sonra kulaklıkta cızırtı olma sorunu.

dostum bende aldım kulaklığı dün kullanmaya başladım aşırı bi dip ses oluyor 10 15 sn sonra boş kalırsa gidiyor falan soldaki tekerden biraz kısınca o dip ses azalıyorda biraz sıkıntılı bi durum sen bi çözüm bulabildinmi kendince ne yapıyorsun bu sorun için
Top Bottom