Arama sonuçları: *

1. iep_yk

Yardım Buds Fe Ses Çok Az ve Modlar Çalışmıyor

kullanali 3 ay olmadı suya da sokmadim fakat oncelikle sol kulaklik az ses vermeye basladi sag normaldi sonrasinda kulakligi uygulamasindan resetledim yeniden kurdum bu sefer iki kulaklik da gitti cok az ses geliyor ve gurultu azaltma ortam sesi modlari calismiyor. kulaklik uzerinden ses...
  2. iep_yk

Haylou LS05 Saatim Bozuldu, Surekli kapa aç yapıyor şarj olmuyor

normalde açılmıyor en son şarjı bitmişti çünkü. Şarja taktığımda bu halde olduğunu gordüm farklı adaptör denedim fakat bir şey değişmedi çözümünü bilen yoksa garantiye göndermeyi düşünüyorum.
  3. iep_yk

1300TL'ye Kadar Kulaküstü Kulaklık Önerir misiniz

Kulağı tam kaplaması ve kapalı bir renk olması dışında kriterim yok. Bütçe ufak oynayabilir, önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.
  4. iep_yk

24K TL'ye İ5 12400F + 3070 + 32 Ram Sistem Uygun Mudur?

acaba bu düzeyde mi olucak yoksa daha aşağı felan mı ?
  5. iep_yk

24K TL'ye İ5 12400F + 3070 + 32 Ram Sistem Uygun Mudur?

bir arkadaşım alacakmış bana sordu da sizce 24k TL değer mi? değmezse ne önerirsiniz?
  6. iep_yk

Vlog İçin Telefon Kafa Bandı Güvebilir mi? Telefon Düşer mi?

önerin nedir
  7. iep_yk

Vlog İçin Telefon Kafa Bandı Güvebilir mi? Telefon Düşer mi?

https://www.trendyol.com/gplus/cep-telefonu-uyumlu-kafa-bandi-vlog-video-cekim-seti-phone-holder-head-strap-gp6024pv-p-186918537?boutiqueId=61&merchantId=108069&storefrontId=1&countryCode=TR&language=tr&gads=true&srsltid=AfmBOorkNVbENAH_nYycNbasjgN_Sbog23kKOMhOKUJdwF8GgSQO9FjkAvk göğüs olanda...
  8. iep_yk

Samsung İçin 25w Şarj Adaptörü Önerir misiniz?

300 de çok be kral 1690882154 güvenilir değil ki reis
  9. iep_yk

Samsung İçin 25w Şarj Adaptörü Önerir misiniz?

A34 alacagım fakat icinden adaptor cıkmıyormus o yuzden 25w sarj adaptoru arıyorum. Baska marka olabilir ama güvenilir olsun lütfen. İyi forumlar.
  10. iep_yk

Redmi Note 11 Pro mu A52 mi ?

anladım hocam mpler pek onemli degil. a34te beni çentik rahatsız etti ama sizce 1 çentik icin 11pro alınır mı
  11. iep_yk

a34 48mp - a52 64mp a34 8mp - a52 12mp ben boyle biliyorum hocam yanlısım varsa duzeltirseniz sevinirim
  12. iep_yk

a34 kamera konusunda 52den daha kotu galiba. a34u onerme sebebiniz nedir
  13. iep_yk

11kyı gecmemeli cunku 11e cok zor ikna ettim
  14. iep_yk

oyun icin kullanmayacagım bu arada.
  15. iep_yk

iki telefon da guzel fiyatları yakın fakat a52de ois var ve benim icin onemli bu ozellik. kısa motovlog videoları cekecegim icin ois veya eis lazım. Ama 11pronun da 120hz ve 108mp kamerası olması beni tereddutte bırakıyor, sizce hangisi ? veya bu fiyat civarında daha iyi bir secenegim var mı ?
  16. iep_yk

Yardım XPG Summoner Mini RGB Nasıldır ? Alınır mı ? (acil lutfen)

https://www.gaming.gen.tr/urun/286753/xpg-summoner-mini-rgb-red-switch-turkce-kablolu-gaming-klavye/ sizce nasıldır alınır mı ? 1689020528 @MuratTheFounderOfGariban kral sen bilirsin, senin dedigin dk61e yi soyledim fakat amazondan almak istemedi
  17. iep_yk

Yardım Fiyat Performans Ekipman Önerir misinz ?

maalesef amd ekran kartı almam diyor ben de geforce olan fpsini aldirdim
  18. iep_yk

https://www.gaming.gen.tr/urun/300482/monza-3060-amd-ryzen-5-5500-asus-dual-geforce-rtx-3060-oc-8gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/ pc de bu hocam sizce nasil ? (bilerek 8gb tercih ettim) psu fsp oldugu icin vento kasaya takilmadim
  19. iep_yk

tesekkurler bir de kulaklık ihtiyacım var sizin pek bilginiz yokmus olan birini bekliyorum
  20. iep_yk

sagolun hocam peki alternatif kucuk olmayan klavye oneriniz var mıdır 1688996148 cunku kucuk istemeyebilir hic belli olmaz
Top Bottom