Arama sonuçları: *

• Users: iep_yk
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. iep_yk

Yardım Buds Fe Ses Çok Az ve Modlar Çalışmıyor

kullanali 3 ay olmadı suya da sokmadim fakat oncelikle sol kulaklik az ses vermeye basladi sag normaldi sonrasinda kulakligi uygulamasindan resetledim yeniden kurdum bu sefer iki kulaklik da gitti cok az ses geliyor ve gurultu azaltma ortam sesi modlari calismiyor. kulaklik uzerinden ses...
  2. iep_yk

Haylou LS05 Saatim Bozuldu, Surekli kapa aç yapıyor şarj olmuyor

normalde açılmıyor en son şarjı bitmişti çünkü. Şarja taktığımda bu halde olduğunu gordüm farklı adaptör denedim fakat bir şey değişmedi çözümünü bilen yoksa garantiye göndermeyi düşünüyorum.
  3. iep_yk

1300TL'ye Kadar Kulaküstü Kulaklık Önerir misiniz

Kulağı tam kaplaması ve kapalı bir renk olması dışında kriterim yok. Bütçe ufak oynayabilir, önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.
  4. iep_yk

24K TL'ye İ5 12400F + 3070 + 32 Ram Sistem Uygun Mudur?

bir arkadaşım alacakmış bana sordu da sizce 24k TL değer mi? değmezse ne önerirsiniz?
  5. iep_yk

Vlog İçin Telefon Kafa Bandı Güvebilir mi? Telefon Düşer mi?

https://www.trendyol.com/gplus/cep-telefonu-uyumlu-kafa-bandi-vlog-video-cekim-seti-phone-holder-head-strap-gp6024pv-p-186918537?boutiqueId=61&merchantId=108069&storefrontId=1&countryCode=TR&language=tr&gads=true&srsltid=AfmBOorkNVbENAH_nYycNbasjgN_Sbog23kKOMhOKUJdwF8GgSQO9FjkAvk göğüs olanda...
  6. iep_yk

Samsung İçin 25w Şarj Adaptörü Önerir misiniz?

A34 alacagım fakat icinden adaptor cıkmıyormus o yuzden 25w sarj adaptoru arıyorum. Baska marka olabilir ama güvenilir olsun lütfen. İyi forumlar.
  7. iep_yk

Redmi Note 11 Pro mu A52 mi ?

iki telefon da guzel fiyatları yakın fakat a52de ois var ve benim icin onemli bu ozellik. kısa motovlog videoları cekecegim icin ois veya eis lazım. Ama 11pronun da 120hz ve 108mp kamerası olması beni tereddutte bırakıyor, sizce hangisi ? veya bu fiyat civarında daha iyi bir secenegim var mı ?
  8. iep_yk

Yardım XPG Summoner Mini RGB Nasıldır ? Alınır mı ? (acil lutfen)

https://www.gaming.gen.tr/urun/286753/xpg-summoner-mini-rgb-red-switch-turkce-kablolu-gaming-klavye/ sizce nasıldır alınır mı ? 1689020528 @MuratTheFounderOfGariban kral sen bilirsin, senin dedigin dk61e yi soyledim fakat amazondan almak istemedi
  9. iep_yk

Yardım Fiyat Performans Ekipman Önerir misinz ?

normal fiyatlarda fiyat performans mouse klavye kulaklık arıyorum onerileriniz nedir ?
  10. iep_yk

Yeni DA Sistem Ne Zaman Cıkıcak?

en yakın zamanda pc almam lazım da abdullah abi pc cıkarıcaksa bekleyim
  11. iep_yk

Nova-3060 Alınır mı ? Bu fiyata daha iyisi var mı ?

https://www.gaming.gen.tr/urun/300321/nova-3060-amd-ryzen-5-5500-asus-geforce-dual-rtx-3060-v2-oc-12gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/ sistem bu. yakın fiyata daha iyi önerilerinizi alabilirim 1688641933...
  12. iep_yk

Xiaomi Redmi 7'ye Nasıl Pixel Experience Kurarım ?

telefonum xiaomi redmi 7 ve ben pixel experience android 12 kurmak istiyorum bunun için neler yapmam lazım ? rom buldum fakat nasıl kuracagımı veya twrpyi nasıl halledecegimi bilmiyorum
  13. iep_yk

Öneri Acer Nitro AN515-58 Nasıldır ? Alternatif Önerir misiniz ?

https://www.hepsiburada.com/acer-nitro-an515-58-intel-core-i7-12700h-16gb-512gb-ssd-rtx3050-freedos-15-6-tasinabilir-bilgisayar-nh-qfjey-003-p-HBCV00003UCH7P?magaza=Hepsiburada bu fiyat civarında daha iyi bir öneriniz var mıdır ? kullanan bilen varsa nasıldır ?
  14. iep_yk

18k Civari Laptop Onerisi

Masaustu sistemim var fakat sehirdisi olasiligi oldugu icin laptop almam lazim. 18k civari laptop onerir misiniz oyun odakli olucak ve de butceyi pek aşmaması lazim
  15. iep_yk

29 Jant Lastik Önerisi

2.10, 2.20 arıyorum bisikletim corelli 5.3 önceki lastigim mitastı ön lastik bile eridi dayanıklı sağlam bişey arıyorum ortalama bi fiyatta yardımcı olur musunuz ?
  16. iep_yk

Laptop Ses Kısıyor Gösteriyor Ama Kısılmıyor ?

https://streamable.com/jeoh6o buraya videoyu bıraktım yardımcı olur musunuz ?
  17. iep_yk

Kasamın Fan Hızını Nasıl Değiştirebilirim ?

Marka model : gamepower horizon gaming, normalde kumandası ile fan hızı değiştirilebiliyor fakat kaybettiğim için herhangi bi uygulama veya biostan kontrol sağlayabilir miyim?
  18. iep_yk

Win 11 Güncelleme Gelmedi ?

Görüyorum arkadaşlarımın bilgisayarlarında benden farklı bi windows 11 var ve sorduğumda son güncelleme sonrası böyle oldu dediler ama bana öyle bir güncelleme gelmedi. Mesela güncelleme sonrası herkesin görev yöneticisi böyleyken benimki hala eski beyaz şeklinde. Yardım edebilir misiniz ?
  19. iep_yk

Steam A Way Out Arkadaşımla Nasıl Online Oynayabilirim ?

ikimizinde steamdan orjinal a way out u var nasıl birlikte oynayabiliriz ?
  20. iep_yk

Steam Oyun Yükleniyor %100 Kalıyor

bayadır bekliyorum düzelmiyor, kalan süre surekli artıyor bilgisayarı yeniden baslatmayı felan denedim nası cozebilirim bu sorunu
Top Bottom