Arama sonuçları: *

1. sabri :c

Darboğaz yaşıyorum

çok garip squadın dosyaları bozuk olabilirmi oyun dosyalarını doğrulayın olmassa ben senin yerinde olsam bi sistemi formatlardım temiz bir sayfa açardım
  2. sabri :c

i5 10400f işlemcili sisteme ekran kartı ve monitör önerisi

kanka besleyemiyor derken neyi bekliyorsun sürekli %99 olucak diye bir şey mi var
  3. sabri :c

Darboğaz yaşıyorum

cpu sıcaklık açabilirmisin
  4. Satılık r5 4650g pro

Satılık r5 4650g pro

üründe fatura garanti bitmiştir 23 mart 2022 tarihli temiz kullanılmıştır 6 ayda bir macun değişimi yapılmıştır işlemciyi yorucak şeyler yapılmamıştır r5 5600 ve üstü amd işlemcilerle takas olur iletişim için Discord: sarbyy
  5. sabri :c

Çözüldü✓ 🚫 Sorunsuz AdBlock Önerisi 🚫

u block origin en iyisi , adguard kurduğumda chrome kasıyordu sistemim yeterli olmasına rağmen
  6. sabri :c

CS GO İTEM ALIŞ SATIŞ SİTELERİ GÜVENİLİR Mİ ?

item takas ediceksen buff163 item satıcaksan csgoempire daha uygunu yok şuanlık
  7. sabri :c

Kulak ici bluetooth kulaklik tavsiyesi

ses kesilmeleri oluyor önermiyorum ayrıca kronik sorun olan sağ veya sol kulaklık eşlenmeme gibi bir sorun yaşayabilir ses kısmında anc kısmında baya başarılı
  8. sabri :c

Lenovo 25i30 alınır mı

over drive 4 e çekersen ghosting bayağı belli oluyor over drive 2 de gözle görülemeyecek kadar az , hiç diyebilirim pivotta hiçbir sıkıntı yaşamadım 180 hz overclock diye alıyorsan o biraz yalan diyebilirim 30 dakika boyunca kullanabiliyorsun zaten cs maçları 45 dk 1 saat arası oyun ortasında...
  9. sabri :c

5800x3d 91 derece sorunu

5800x3d 91 derece sorunu oyunda lobide bile 91 derece alıyorum elimde articsin 240mm sıvı sogutucusu var kasanın kapaklarının hepsi açık bana yüksek bi ısı gibi geliyor yardım edebilecek bi arkadaş varsa discorddan yardımcı olabilirmi
  10. sabri :c

Ryzen 5 5800x3d Soğutucu Önerisi

dostum bu noctuanın fanları yükseltilebiliyor haberin olsun
  11. sabri :c

Ryzen 5 5800x3d Soğutucu Önerisi

https://www.akakce.com/islemci-sogutucu/en-ucuz-deep-cool-ak620-fiyati,1664695837.html
  12. Rx 6600 - Rx 6600XT satanlar iletişime geçebilirmi

Rx 6600 - Rx 6600XT satanlar iletişime geçebilirmi

Rx 6600 için 3700 TL ( markasına göre artabilir ) RX 6600XT için 4500 TL düşünüyorum ( markasına göre artabilir ) SAHİBİNDEN PARAM GÜVENDE İLE ALINCACAKTIR. (YER KÜTAHYA)
  13. sabri :c

Çözüldü✓ 5700xt 550w 80+ kullanırsam ne olur

teşekkür ederim bilgi için
  14. sabri :c

önerilende 600w yazıyorda
  15. sabri :c

5700xt 550w 80+ kullanırsam ne olur
  16. sabri :c

Yardım Gamakay MK61 Yazılım Sorunu

dostum hyperx puding keycaps mi kullanıyorsun
  17. sabri :c

Discord yeni zamdan sonra ne kadar ödeceğim

şimdi burda 270 TL yazıyor ancak benden 750 TL kesmez değilmi (yeni zam geldi ya)
  18. sabri :c

iPhone 11 için kulaklık bağlantısı nasıl oluyor?

öyle bir şey yok ayrıca orjinali dayanıksız olabilir ama ses kaybı olmadan vereceğini düşünüyorum (sizin anlatmak istediğiniz şey galiba OTG desteği olup olmadığı)
  19. sabri :c

iPhone 11 için kulaklık bağlantısı nasıl oluyor?

ne bluetoothu reis bildiğin şarj ettiğin yere takıyorsun onu 3.5mm jack a ceviriyor bluetootha ne gerek var ayrıca telefonun içinde varken
  20. sabri :c

CS:GO Yatırım Tavsiyeleri

parçalanmış kasası niye alınmalı ?
Top Bottom