Arama sonuçları: *

1. H

DJI Phantom 4 Hala Alinir Mi?

150 ye 80 dolumda olan (150 dolumda olan batarya havada 15dk kaliyor) kaza kirimsiz sorunsuz Phantom 4 buldum. Mavic mini fly more combo cihazim var. Ustune 4 bin lira verip gecmeye deger mi?
  2. H

Palit Gtx 1660 mı yoksa Asus Rog Strix 1650s mi?

Merhaba arkadaşlar. Asus Rog Strix 1650s mi Palit Gtx 1660 mı? Palit Gtx 1660 50 TL daha pahalı bilginize.
  3. H

6300 TL Yarı 2. El PC

Merhabalar. 6300 TL yarı 2. El PC toplama listesi yaptım. Nasip olursa siparişleri vermeye başlayacağım. Bütçemin pek yukarısına çıkamam. Sizce bu listede parça değişimi yada eksik kalan parçalar var mı? Liste fotoğrafı ektedir.
  4. H

Max 3200 TL Sıfır olursa Apu 2. El Ekran Kartlı PC

Mehabalar. Bu aralar pc toplamayı düşünüyorum. Bütcem monitörle 4000 TL. Sıfır olursa apu alacağım. Daha sonra ekran kartı alacağım. 2. El olursa ekran kartlı DA olabilir. Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.
  5. H

22 Yıllık GeForce Mx 400 64 Mb Ekran Kartı

Merhaba arkadaşlar. Elimde çalışır durumda soğutması olmayan GeForce Mx 400 64 MB vRam ekran kartı var. Yurt dışı sitelerde 60 dolar ve üstü fiyatlara satılıyor. Sizce bunu Türkiye'de satabilir miyim satabilirsem ne kadara gider cevaplarsanız sevinirim.
Top Bottom