Arama sonuçları: *

1. CanTahaTekin

Bu driverlar hepsi aynı programın farklı sürümleri mi?

Gigabyte B450m S2H v2 nin driverlarını kuracaktım ancak farklı boyutta farklı olduklarından farklı driverlar mı?
  2. CanTahaTekin

Klavye , fareyi Xclouda gamepad olarak nasıl gösterebilirim?

Bunun için bir emülatör vs. var mı?
  3. CanTahaTekin

Donanım Arşivi de Yaşlandı Bee

Buraya göre 27 yaşında ama...
  4. CanTahaTekin

Ne bilim videoyu bir izledim fafiften beyaz saçlar gelmiş dedim bu 25-30'larında değil miydi?
  5. CanTahaTekin

Maga be saç sakal ağrımaya başlamış.
  6. CanTahaTekin

Termal Macunum Buharlaşıyor

15,20TL'ye macun olmaz en kötü Rampage bir termal macun alın 30TL'ye eski bilgisayarımda kullandım en azından 5-6 derece fark etti. Oda üstündeki macun çatlak ve kurumuştu. Yani AMD Athlon 2 x2 220 tarzı bir işlemciniz varsa Rampage TM-130 iş görecektir. Daha güçlü bir işlemciniz varsa bütçeyi...
  7. CanTahaTekin

Termal Macunum Buharlaşıyor

Nereden anlıyorsun ısı mı yükseliyor?
  8. CanTahaTekin

Zalman S4 alinir mi?

Zalman N5 MF öneririm . Ancak kablolama kötü olursa arka kapak takılmıyor. Hem mesh ön ve üst yüzeyleri var soğutmasından gayet memnunum.
  9. CanTahaTekin

Athlon II X2 240+HD 3650 LOL de kaç fps verir?

Benim eski bilgisayarda 1080p'de 2gb ram, athlon 2 x2 220, HD Radeon 5400 ile 20-40 arası ort. 30fps tam ekran. Penceleri ekranda 50-60 fps alıyordum oradan hesap et.
  10. CanTahaTekin

JBL460BT telefon ana menü ve düşük seste cızırtı normal mi?

Telefon ana menü ve düşük seste telefonun tuşlarının yani sağ tarafında bulunan kısımda cızırtı geliyor orta ve yüksek seste her hangi bir cızırtı sesi gelmiyor. Spotify'da müzik dinlerken müziği durduğumda 1-2 saniye cızırtı devam ediyor sonra cızırtı duruyor. Sizce normal mi yoksa bir problem...
  11. CanTahaTekin

Mouse Bluetooth USB aparatı ile Bluetooth Adaptörü haline getirilebilir mi?

Yani mouse eşlenik durumdan başka bir cihaza eşleyebilir miyim?
  12. CanTahaTekin

Mouse Bluetooth USB aparatı ile Bluetooth Adaptörü haline getirilebilir mi?

mouse kaybolmuş bağlantı USB'si var. Bluetooth ile bağlandıklarını hatırlıyorum o USB cihazı Bluetooth adaptörüne çevirebilir miyim? Bilgisayara taktım ve Bluetooth olarak gördü faresi olmadığı için kullanabilir miyim bir yazılım ile?
  13. CanTahaTekin

Bana önerebileceğiniz ekran kartı

rx 460, rx 560 olabilir. gtx 970 belki ama hepsi 2. el olacak
  14. CanTahaTekin

Aquarius 5A Kasaya HDD Takılıyor Mu? (ACİL)

Ankarta M.2 takma desteği kasada da sata SSD takma desteği var. Zaten sata SSD ekleme seçeneği var olmasa muhtemelen koymazlardı muhtemelen.
  15. CanTahaTekin

Yardım Ekran kartımı satıyorum mantıklı mı ?

Stok sıkıntısı bitmesi için 1- Etherreum piyasa değeri düşmeli 2- Pandemi bitip fabrikalar tam üretime geçebilmeli Bu olduğunda stoklar normale dönecektir ancak. Şubat sonuna doğru 3060 , 3050 ve 3050ti çıkma ihtimali var onlar ile biraz stok gelecektir muhtemelen yada bunlar sizi kesmiyor...
  16. CanTahaTekin

Çözüldü✓ kasa çalışıyor ışıklar yanıyor ama görüntü gelmiyor

Anladımmm insanlarla uzun zamandır iletişime geçmemiştim iyi geldi :D Biraz daha sohbet etsek bi bir saatlik ban gelecek.
  17. CanTahaTekin

Oww 600 verip 8000 lira sahiplenmek Koministlikte yüksek bir seviye :D
  18. CanTahaTekin

Hee boot sırası. Çözüldüğüne sevindim güle güle kullanın iyi forumlar
  19. CanTahaTekin

Bios update varsa yapın sorun çözebiliyor. Bende de boşta kalınca kapanıp reset atıyordu bios update yaptım sorun gidermişti.
  20. CanTahaTekin

Bruh peki. Anakart üzerinde 4 RAM slotuna sahip belki yanlış takmış olabilirsiniz. El kitapçığına bakarak mı taktınız?
Top Bottom