Arama sonuçları: *

1. CanTahaTekin

Bu driverlar hepsi aynı programın farklı sürümleri mi?

Gigabyte B450m S2H v2 nin driverlarını kuracaktım ancak farklı boyutta farklı olduklarından farklı driverlar mı?
  2. CanTahaTekin

Klavye , fareyi Xclouda gamepad olarak nasıl gösterebilirim?

Bunun için bir emülatör vs. var mı?
  3. CanTahaTekin

Donanım Arşivi de Yaşlandı Bee

Maga be saç sakal ağrımaya başlamış.
  4. CanTahaTekin

JBL460BT telefon ana menü ve düşük seste cızırtı normal mi?

Telefon ana menü ve düşük seste telefonun tuşlarının yani sağ tarafında bulunan kısımda cızırtı geliyor orta ve yüksek seste her hangi bir cızırtı sesi gelmiyor. Spotify'da müzik dinlerken müziği durduğumda 1-2 saniye cızırtı devam ediyor sonra cızırtı duruyor. Sizce normal mi yoksa bir problem...
  5. CanTahaTekin

Mouse Bluetooth USB aparatı ile Bluetooth Adaptörü haline getirilebilir mi?

mouse kaybolmuş bağlantı USB'si var. Bluetooth ile bağlandıklarını hatırlıyorum o USB cihazı Bluetooth adaptörüne çevirebilir miyim? Bilgisayara taktım ve Bluetooth olarak gördü faresi olmadığı için kullanabilir miyim bir yazılım ile?
  6. CanTahaTekin

Yardım Modeme bağlı isimsiz cihaz ne olabilir?

İnternette bir yavaşalama oldu indirme kısmında modem arayüzünde 1 tane cihaz ve isimsizdi. Sizce ne olabilir? Şifre değiştirdim ve sayfayı yeniledim hızı 0 Mb/s ye düştü o cihaz. 1-2 dk sonra sonra tekrar yenilediğimde "bağlı kablosuz istemci yok" ibaresi ile karşılaştım tabi o sırada şifreyi...
  7. CanTahaTekin

Yardım Samsung NP300E5Z-A04TR laptop hakkında detaylı bilgi nereden bulunur?

Dediğim gibi Samsung NP300E5Z-A04TR laptop hakkında detaylı bilgiye ihtiyacım var. Anakart, işlemci, en önemlisi de işlemci değiştirilebiliyor mu? Kaynak göstermeniz benim için çok önemli, yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
  8. CanTahaTekin

Yardım GTX 1660 Super 2800 TL vs RTX 2060 3500TL %10 performans için değer mi?

İnno3D GTX 1660 Super taksitli fiyatı 3100TL Palit RTX 2060 Dual OC taksitli fiyat 3800TL %10-15 güç artışı için 700TL değer mi?
  9. CanTahaTekin

Yardım XPG Pylon 55-B BKCEU 550W 80+ Bronz + Zalman N5 MF Uyumu

Güç kaynağını alacağım anacak bir birine uyar mı emin değilim güç kaynağının boyutlarını da bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.
  10. CanTahaTekin

Yardım Sinerji.gen.tr ve İncehesap güvenli midir? Alış-veriş yapılır mı?

İki yerden de ürün alacağım ancak ikisinden de biraz şüphe ediyorum. Sizce yapılmalı Şikayetvar'da yakın zamanda fazla şikayet yok ama yine de bazı forumlarda sorun yaşayan kişilere denk geldim. Ürün alınır mı sizce ikisnden de? Sinerjiden B450M S2H anakartı alacağım. İncehesap'tan Zalman ZM550W...
  11. CanTahaTekin

Windows 10 Pro OEM key ile ssd taşınarak farklı bilgisayarda kullanılabilir mi?

Başka bir bilgisayarda aynı marka model anakart olmak şartı ile taşınabilir mi? Yoksa anakartın aynı marka model marka olamsına rağmen hata verir mi? Hata verirse eski olduğu bilgisayara takıldığında bir problem çıkarır mı?
  12. CanTahaTekin

Yardım Amd Ryzen 3 3100 ile RTX 3050 uyumu nasıl olur?

Sizce Ryzen 3 3100 OC ileRTX 3050 besleyebilir mi? Planımda RTX 2060 vardı ancak bilgisayar topalama işi ocağın daha sonraki haftalarına kalınca RTX 3050'yide göz önünde bulunduruyorum.
  13. CanTahaTekin

Yardım İnno3D 2060 OC stock bitmiş .Yerine Zotac Gamin 2060 alınır mı?

Zotcak Gamin 2060 İnno3D 2060 OC yerine alınır mı? Normalde İnno3D alacaktım ancak stock tükendi gamegarajda onun yerine bütçeyi 300TL aşıp Zotack almaya değer mi ? Yoksa stock beklemeli miyim?
  14. CanTahaTekin

5900TL İntel i3 10100F RTX 2060 Sistem Nasıl?

Intel i3 10100F MSI H410 PRO-VH Kingston HyprX Furry 8 GB 2666MHz INNO3D GeForce RTX 2060 Twin X2 OC CollerMaster Elite V4 80Plus 500W PSU Game Booster GB-L06B Mİd Tower *Depolama birimi var o yüzden disk içinde yok. *Pc topladıktan 1-2 ay sonra bir işlemci soğutucu alıp OC uygulamayı...
  15. CanTahaTekin

Bu Sistem Nasıl Ryzen 3 3100 RTX 2060

Ryzen 3 3100 3.6GHz Gigabayte B450M S2H İnni3D Geforce RTX 2060Twin x2 OC Gsikll 8GB Ripjaws V 3200MHz Thermaltake Litepower 550W PSU PowerBoost VK-C09B Mid Tower Kasa ***Depolama birimi bulunmakta. ***İşlemciye stock fanla az bir OC uygulanacak . ***İlerde 2. bir 8GB eklenip 16GB ram...
Top Bottom