Arama sonuçları: *

1. X

ASUS tuf gaming vg24vqr oyunlarda panel seyirme sorunu

tamamen benim ayarladığımla duruyor otomatikler kapalı ama şöyle bişey 165hz değilde 60hz çekince olmuyor bu ne alaka
  2. X

ASUS tuf gaming vg24vqr oyunlarda panel seyirme sorunu

Arkadaşlar selam monitörü daha 3gün önce aldım normal kullanımda hiçbir şey yok fakat oyunlarda ışık seyiriyor gibi böyle ufaktan azalıp çoğalıyor her oyunda var normalde hiçbir şey yok VA panel Curved bu bir sıkıntı mıdır değiştirmem gerekiyor mu?
  3. X

asus VG24VQR 1ms alamama

merhaba arkadaşlar yeni aldım monitörü fakat oyunlarda ms 8-10 arası takılıyor bazen 2 bazen 5 bunu nasıl çözebilirim biliyorum mprt 1ms ama 4ms yukarısı olmaması lazım trace free fullediğim halde böyle elmb açmam mı gerekiyor
  4. X

ideal bütçeye monitör öneri

bütçem vaya yetiyor
  5. X

ideal bütçeye monitör öneri

arkadaşlar merhaba son kez açıyorum bu konuyu bugun almaya gidicem sizce hangisi asus daha yakın bana ama ghosting muhabbeti çok duydum sizce ne yapayım ayroca freesync özelliğiyle gsync kullanabilirim değil mi...
  6. X

Monitör öneri kıyaslama

tuflarda ms muhabbeti mprt oluyormuş o yüzden sıcak bakmıyorum attığım msi öyle değil galiba
  7. X

Monitör öneri kıyaslama

bir tık pahalıya geliyor curved olmuyor genelde curved isteğim var o yüzden ama sıkıntı cıkarmaz bunlarda dimi 1677711119 hocam genelde öyle kafama göre takılırım pcde oyun için alıcam zula vs spiderman gibi hikayeli oyunlar oynuyorum takılıyorum öyle
  8. X

Monitör öneri kıyaslama

Merhaba arkadaşlar 3800civarı bütçem var 2 monitör var aklımda sizce hangisi...
  9. X

Yardım 3600 TL Bütçeye Monitör Tercihi

bende alıcamda neden tavsiye etmezzsiniz
  10. X

Oyuncu Monitör tavsiyesi

hocam msi kavislli diye onda kaldı aklım ama oda va panel olması dışında sıkıntı çıkarır mı
  11. X

Oyuncu Monitör tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar orta halli bi oyuncu sayılırım 144hz 1ms monitör lazım kavisli ekranda ilgimi çekiyor ama olmasada sıkıntı olmaz piyasada 3600tl bütçeyle 3 monitör buldum sizce hangisi...
  12. X

600 ₺ AM4 soketli anakart önerisi

anladım sağolun
  13. X

peki bu anakartı aldığımda ryzen 5 1600 işlemci var bende bazıları diyorki bios güncellemesi yapılması lazım fln yoksa açılmaz diyorlar o olay olurmu 1609669820 peki bu anakartı aldığımda ryzen 5 1600 işlemci var bende bazıları diyorki bios güncellemesi yapılması lazım fln yoksa açılmaz...
  14. X

sağolun bakıcam hemen 1609596493 sağolun 1609596531 teşekkürler
  15. X

Merhaba arkadaşlar elimde GTX1070 8 GB Ryzen5 1600 ve 8+8 16 GB 3000MHz XPG RAM var şu anki anakartım MSI A320M PRO-VH Plus ama neredeyse hiçbir OC yapılmıyor işlemcimde ekran kartına biraz darboğaz yapıyor bende işlemci almak yerine OC'ye açık bir anakart alıp işlemciyi OC etmeyi düşünüyorum...
  16. X

Forza Horizon 4 FPS sorunu

onuda dusundumde 2gün öncesiyle bugunun arasında ne fark olduda boyle fps düştü
  17. X

Forza Horizon 4 FPS sorunu

Merhaba arkadaşlar daha dün ekstrem ayarlarda 75FPS aldığım oyun bugün aynı ayarlarda 45-50 alıyor anlamıyorum çok saçma fotoları koyacağım tekleme sayısı falan yükselmiş bugün dün 3lerdeydi bugün 20'lerde bilmiyorum ne olduğunu yardımcı olursanız çok sevinirim. Sistemim: Ryzen 5 1600. GTX 1070...
  18. X

Modüler Güç Kaynağı öneri

anladım arkadaşlar sağolun zalman zm550 ye bakacağım teşekkürler
  19. X

Modüler Güç Kaynağı öneri

Merhaba arkadaşlar bana 550W PSU lazım fakat modüler olmasını istiyorum ama bir sürü gördüm karar veremedim bir tane var linki bırakacağım sizce nasıldır sizinde önerilerinizi bekliyorum. Sistemim. Ryzen 5 1600. GTX 1070 8 GB. 8+8 16 GB 3000MHz RAM. MSI A320M PRO-VH Plus Bu arada 550W yeterli...
  20. X

iki psu dan hangisini önerirsiniz

sağolun
Top Bottom