Arama sonuçları: *

• Users: EMREG
  • Order by date
  1. EMREG

Öneri 1000 TL Sata SSD Tavsiyesi.

Bu civarlarda maksimum 1100 TL olacak şekilde 480 GB Sata SSD alacağım. Mümkünse Hepsiburada veya taksitli bir site olsun. Sata olması gerekiyor çünkü NVME slotum yok.
  2. EMREG

2400 TL'ye kadar PSU önerisi?

Alınır zalman iyi bir marka. 1705416692 Modelini fotosunu filan çekim hocam. 12V kanalından kaç veriyor bi bakalım.
  3. EMREG

Kısa mesafeden sistem taşımak.

Hocam kutusu yok ama.
  4. EMREG

Kısa mesafeden sistem taşımak.

Kuzenim bana boşta çıkan sistemini verecek. Ama taşıma konusunda kararsızım. Çok uzak bir mesafe değil. Akşam Doblo ile dönüyoruz. Kucağıma alsam ekran kartına zarar vermeden getirebilir miyim? Uzak bir yer değil. Sistem DA-V3. Kart MSI Aero GTX 1050 Tİ(tek fanlı model)(sistemdeki HDD sökülmüş)
  5. EMREG

2400 TL'ye kadar PSU önerisi?

Linkini atar mısınız hocam.
  6. EMREG

Monster semruk 9.2 17”

Hayır, bu abartı bir değerdir. Soğutma optimizasyonu iyi değil. Hava boşluğu oluşturması için soğutucu kullanabilirsin onun dışında laptop için çok fazla bir şey yok.
  7. EMREG

7000 TL telefon önerisi

PUBG ve Cod da her türlü ısınma geliyor. 14NM Mediatek kullanmıyorsanız sıkıntı yok. Ki Note 10S'i ucuz soğutucular bile normal seviyeye indiriyor. Normal Snapdragon işlemcili güncel bir android telefon alabilirsiniz sıfır olarak. Snapdragon olmasa da antutu puanı yüksek işlemcilerde...
  8. EMREG

7000 TL telefon önerisi

Redmi Note 12 Pro kaçak olarak öneririm.
  9. EMREG

Shopier.com Betterbutikwinter nasıldır?

(yükseltildi) https://www.shopier.com/ShowProductNew/storefront.php?shop=betterbutikwinter&sid=WEFpajYxM0Z5blVKM21vTDBfLTFfIF8g Bu sitedeki Barça sweati almak istiyorum. Platformdan başka firmalardan alışveriş yapan arkadaşlarım vardı o yüzden shopiere güveniyorum ama bu tarz kıyafetler...
  10. EMREG

Sizce Forumun En'leri?

Hocam coniyi ben unuttum ama siz unutmadınız:D bunu da forumda yapan tek kişi benim :D Ayrıca inşallah konu ana ekranda gözükmez.
  11. EMREG

Yardım İnternet Sağlayıcı Tavsiyesi

Modem veriyorsa sıkıntı yok. Yazan herkese teşekkür ederim.
  12. EMREG

Yardım İnternet Sağlayıcı Tavsiyesi

Arkadaşlar vodefone ile sözleşmemiz bitiyor ve sağlayıcıyı değiştrimek istiyoruz. Bunun için Türknet Gigafiber 1000 MBPS'yi seçtik fiyat/performans oranından dolayı.(Daha geçmedik.) Ama sormak istediğim bir konu var. Modemde ADSL2+ ve 300 Mbps yazıyor. Biz bu internetin ne kadarını...
  13. EMREG

DLSS Açınca Kullanım Düşüyor

Normalde ne kadar hocam? 77 Çok düşük bir değer değil DLSS başka çekirdeklerden oluştuğu için azaltabilir kullanımı. Fpste drop yoksa sıkıntı yoktur. 1697746102 Zaten DLSS Performance seçince fps artmıyor mu?
  14. EMREG

🔥İndirim Xprime Oyuncu Koltuğu İndirimleri 3799₺ Cool, King, Omega Modelleri

Dediğim genel pahalılık değil hocam. Koltukların genel değeri :D Şu pahalılığın içinde bir ayrı pahalı oluyor bu arkadaşlar.
  15. EMREG

🔥İndirim Xprime Oyuncu Koltuğu İndirimleri 3799₺ Cool, King, Omega Modelleri

3800 bile pahalı değil mi? Bir koltuk sonuçta hocam :D Lafım sadece bu markaya değil komple oyuncu koltuklarına. Normal bir ofis koltuğu ile aralarında ne fark var ki? Tabi artık kafalıksız bel desteği kaliteli olan bir koltuk bile 1000 lira :D Ama bu koltukların fiyatı giriş seviyesi...
  16. EMREG

Türkiye Euro 2024 'e gidiyor 🔥🔥🔥

İnşallah yaşanmaz yine:D Bir öncekinde irfan atmıştı bir tek. En azından bu sefer sağ kanatta karaman olmayacak.
  17. EMREG

Türkiye Euro 2024 'e gidiyor 🔥🔥🔥

Hayırlısı olsun. Özellikle bu sefer hocamız sayesinde umutluyum.
  18. EMREG

📢 PCH RX 6600 SİSTEM 10499TL 📢

13100F R5 5500 ile denk hocam. 12100F den ise daha iyidir. Driver sorunu olmasa da karta destek az. 1697041763 Temiz bulabilir miyim? Mining bitti ama sistemler iyi midir hocam? Varsa öyle alalım.
  19. EMREG

Hem al-sat hem de faiz yüzünden sistemi alamadım :( Önceden 12 ay taksit 1000 TL faiz iken artık minimum 3000 oluyor faiz. Faiz yüzünden sistem alamıyorum.
  20. EMREG

Sizce sistemler yine al-satçılara ve botlara mı gidecek?
Top Bottom