Arama sonuçları: *

• Users: CptnAktaş
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. CptnAktaş

Sistemim ne kadar eder?

İyi günler hazır sistem olarak donanım arşivi sistemini alıp özelleştirmiştim. I5 12400F 2.el aldım garantisi vardı. Asrock b760pro 2 yıl garantili Thermalright Assassins King işlemci soğutucu 2 yıl garantili Hyperx fury 8x2 3200mhz Ram Asus Dual RX6600 WD SN570 500GB Ve Patriot Viper vpn110...
  2. CptnAktaş

Asrock B760 Pro bluetooth var mı?

Arkadaşlar selamlar anakartım başlıktaki gibi b760 pro, bir kaç günlüğüne kulaksız kaldım o yüzden dedim bluetooth özelliği var mı kulaklık bağlayayım.
  3. CptnAktaş

Yardım Anakart böyle çalışır mı? Acil yardım

İyi günler anakartımı satacağım o yüzden çıkarıp kutusuna koyayım dedim fotoğrafta ki gibi macun var üstünde bir şey olur mu? bir de sanırım bir pin ya yamuk ya da üstündekinden öyle gözüküypr
  4. CptnAktaş

Ya SSD Ya Anakart bozuk

Selamlar, Asrock b760pro anakart ve patriot viper vpn 110 ssd aldım. Her şeyi kurdum fakat ssd yi takarken vida ssd yi tam oturtmadı videoda eklediğim gibi ufak bir git gel var. Ayrıca geçen gün ekran kartını çıkarıp ssd yi bi kontrol edeyim dedim çıkarıp taktım ekran kartı çalışmadı. Sonra...
  5. CptnAktaş

Yardım Ürünü açtım diye iade iptal edilmesi?

Öncelikle esenlikler, m2 ssd sipariş etmiştim pci girişine bağlayıp kullanacaktım. Fakat sonrasında giriş kısmı milime ekran kartından dolayı girmedi bende ssd yi geri iade etmek istedim. Ama iade de teknolojik ürünler kutuları açılınca 2.el sayılıyor bu yüzden iade edilmiyor dendi. Bu doğru mu?
  6. CptnAktaş

Kioxia 1TB Exceria Plus Vs Patriot Viper VPN110

Arkadaşlar hangisi daha iyidir. Dramdir soğutucudur, yazma okuma hızıdır her şey baz alnarak. Anakart B760 Pro https://www.vatanbilgisayar.com/kioxia-1tb-exceria-plus-serisi-nvme-m-2-ssd-bulk-3400mb-okuma-3200mb-yazma.html...
  7. CptnAktaş

Yardım 4k bütçe ile I5 12400F için anakart önerisi

Sistemim; I5 12400F H610 MKD4 RX 6600 VE 16GB RAM. Anakart almamın en büyük sebepleri başlıca şöyle; 1- m2 yuvası olmaması ve disk bağlantısında büyük zorluk çekmem. 2- İleride bir ram yükseltme durumunda yalnızca iki slota maruz kalmak. Bu yüzden elimdeki anakartı satıp 4k bütçe ile anakart...
  8. CptnAktaş

1TB Alınabilir en uygun Sata SSD önerisi?

Arkadaşlar sadece oyun depolamak için kullanacağım. Alabileceğim en uygun ve en azından düzgün ssd hangisidir? Bütçe max 2300
  9. CptnAktaş

Bu Takas Sizce Mantıklı mı? Yardım..

Şu anda elimde i5 12400f ve ASUS H610MK D4 var. Karşılığında R5 5600 ve MSI B550 BAZOOKA ve üstüne 2bin TL vermem gerekiyor. Sizce bu takas mantıklı mıdır?
  10. CptnAktaş

Çözüldü✓ Sata almak mı m2 Almak mı?

Şimdi soruya direkt mantıksız diyebilirsiniz lakin durum şu şekilde. Şimdi ben şu anda 500gb m2 ssd yi sistem olarak kullanıyorum. Ek olarak da 1tb hdd var ama artık öldü denilebilir. Sadece oyunları ve yedekleme için kullanacağım. Tek slot m2 desteğim var o yüzden ya m2 alıp dönüştürücü ile...
  11. CptnAktaş

Maksimum 20bin TL TV önerisi

Arkadaşlar selam, eve televizyon almaya karar verdik. 20bin bütçemiz var ve bu fiyata bizi uğraştırmayan en iyi modeli alalım istiyoruz. Genel panel genel Smart genel olarak da ses sistemi olarak en iyisi bu bütçede nedir teşekkür ederim.
  12. CptnAktaş

2K 120HZ Monitör önerisi

İyi günler ps5 için monitör alacağım. 2K 120hz ve ips panele sahip olmasını istiyorum buna ek olarak da dahili hoparlör bulunursa iyi olur. Bu özelliklere sahip en f/p monitör nedir? Maksimum 8k
  13. CptnAktaş

Corsair HS80 Dış sesi azaltma

Arkadaşlar iyi günler, corsair hs80 kullanıyorum, çok güzel kulaklık ona asla lafım yok lakin mesela discord dışı mikrofon kaydında çok fazla dış ses alıyor. Arkada ki ses olsun ufak bir fan sesi olsun hepsini veriyor bunu nasıl düzeltirim
  14. CptnAktaş

FM 24 Yükleme ekranı çok uzun sürüyor

Xbox Game Pass'ten FM24 yükledim. Oyuna giriyorum yükleniyor ekranı 1 saat sürüyor, sonra oyun açılıyor ama hiçbir şekilde etkileşim yapamıyorum. Sistemim I5 12400F RX6600 16GB RAM Oyun SSD ye kurulu
  15. CptnAktaş

Max 2k 2.el M2 SSD önerisi

İyi günler m2 ssd arıyorum. Dönüştürücü ile beraber kullanacağım, ikinci el bakıyorum max 2k bütçem var. https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-samsung-970-evo-plus-nvme-m.2-1-tb-1159270328/detay bunu buldum başka öneriniz var mıdır? Bir de dönüştürücü...
  16. CptnAktaş

Gamenote H2002D den Cloud 2 ye geçilir mi

Beyler selamlar, şöyle düşünün cloud 2 ile h2002 takası yapma fırsatım gibi bir şey var, sizce değer mi? hangisi daha iyidir
  17. CptnAktaş

Yardım Lenovo LOQ Ram önerisi

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_loq-ryzen5-7640hs-i%C5%9Flemci-8gb-ram-512gb-ssd-rtx-4050-ekran-kart%C4%B1-15-6-w11-gaming-laptop-82xt0022tx-1229921.html?utm_source=akakce%20psm&utm_medium=psm-other%20psm&utm_campaign=rt_pricecomp_na_na_na_standart-feed&v=1.6.2 30k bandında bu laptopu...
  18. CptnAktaş

1TB M2 ssd ve dönüştürücü önerisi

İyi günler H610 Anakartım olduğu için tek m2 slotum var. 500gb wd sn570 var, onu windows, programlar ve bazı oyunları için kullanıyorum. Ekstra olarak da 1tb hdd var fakat çok eskidiği için artık oyunlarda yükleme sorunu vs yaşıyorum. Sata yerine dönüştürücü ve m2 almaya karar verdim. Bütçem...
  19. CptnAktaş

Maksimum 17k Televizyon önerisi

İyi günler, 4k akıllı tv almayı planlıyoruz. Önemli olan şeyler panel akıcılık ve smart tv nin geniş olması çünkü bir çok apk yazılım yükleyeceğim. VATAN DA %25 indirim başlamış orada veya onun dışında en iyi öneriniz nedir teşekkür ederim
  20. CptnAktaş

15K Oyun ve Gündelikl için Laptop Önerisi

İyi günler, bir arkadaşım hem oyun hem de gündelik işler için laptop arıyor. 15K bütçesi var ne önerirsiniz?
Top Bottom