Arama sonuçları: *

• Users: Selo
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. S

Hyperx could 2 wireless driver nasıl bulabilirim

Kulaklığımin sürücüsünu bulamadım yardımcı olur musun
  2. S

Ryzen 5 3500x rtx 2060 dar boğaz olur mu

Arkadaşlar ryzen5 3500x rtx 2060 a dar boğaz yapar mı yardımci olduğunuz için şimdiden teşekkür ederim 😊
  3. S

9000tl monitör dahil hazır PC onerirmisiniz

9000tl monitör dahil hazır PC onerirmisiniz
  4. S

8000 TL 144 Hz monitör e sahip laptop önerisi

8000 TL 144 Hz monitör e sahip laptop önerisi MAX BÜTÇE:8500
  5. S

6500 TL laptop önerisi

Arkadaşlar 6000 6500 TL arası laptop önerisi istiyorum sizden teşekkür ederim Max bütçe:6500
  6. S

Arkadaşlar üni için laptop mi yoksa masaüstü PC mi

Arkadaşlar öncelikle selam ben üniversite için başka şehire gidiyorum ama yurt değil evde kalcagim evde kalacağım için masaüstü PC almak istiyorum aynı zamanda gamer olduğum için ama hangisi daha iyi olur laptop mu masaüstü PC mi yardımcı olursanız sevinirim teşekkür ederim
  7. S

Gaming laptop önerisi

Merhabalar gaming laptop alacağım önerileriniz var mi
  8. S

PC im hacklendi birisi PC ime erişip bı korku videosu açtı bende direk kapattım

PC im hacklendi birisi PC ime erişip bı korku videosu açtı bende direk kapattım bilgilerime erismismidir ve formatlasam kurtulur muyum yardımcı olabilir misiz
  9. S

200 TL mouse önerisi.

200 TL mouse önerisi
  10. S

Rampage drop plus type-c kablosu

Arkadaşlar ben drop plus kullanıyorum ve type-c kablosu bozuluyor oyun falan oynarken birden bire ses gidiyor bu kablo dan nerden bulabilirim veya uyumlu type-c kablosu önerebilir misiniz
  11. S

Öneri 400 TL oyuncu kulaklığı

Arkadaş lar 400 TL bütçem var oyuncu kulaklığı onerirmisiniz
  12. S

Mavi ekran yedim yardımcı olurmusnuz minidump ekledim

https://drive.google.com/file/d/1aCfja4sYGWfoUQC6xBHqbje_xBP4G4s_/view?usp=drivesdk Bakarmisinjz arkadaşlar bi
  13. S

Mavi ekran yedim sorunu ne olabilir

Arkadaşlar şuan bı tane mavi ekran yedim ama başka yapmadi bı sebebi varmıdır yoksa nadir oluyor mu
  14. S

Sistemim de bir parçanın arızalı olduğunu nasıl anlarım

Sistimimi açtığımda gri bi ekran geliyor Windows gelmiyor daha düne kadar sapasaglam olan sistem şimdi açılmıyor bunun nedeni ne olabilir arkadaşlar bir parça arızalı ise onu nasıl öğrenebilirim lütfen yardımcı olun
  15. S

sistemi mi açtigim zaman gri bi ekran geliyor

Arkadaşlar sistemi mi açtigim zaman gri bi ekran geliyor ve 5 dk sonra görüntü geliyor sorun ne olabilir Bunun nedeni nedir lütfen yardımcı olun
  16. S

Arkadaşlar ön veya arka kamerası fiyatina göre uygun bir telefon önerir misiniz?

Arkadaşlar ön veya arka kamerası fiyatina göre uygun bir telefon önerir misiniz?
  17. S

Arkadaslar kasam 240 mm lik sivi sogutma desteklermi

www.hepsiburada.com/power-boost-x58rgb-650w-80-usb-30-mesh-6-x-rgb-fanli-gaming-kasa-jbst-x58rgb-650-p-HBV000018RUNT?magaza=sitem böyle bi kasa alcam tam bilmiyorum o yüzden soruyorum yardımcı olurmusunuz
  18. S

msi b550 gaming plus ile msi b550 a pro anakart arasında kaldim hangisi daha iyidir sizce

msi b550 gaming plus ile msi b550 a pro anakart arasında kaldim hangisi daha iyidir sizce
  19. S

ryzen 5 5600x e uygun atx anakart önerisi

ryzen 5 5600x e uygun atx anakart önerisi ekran kartım rtx 3060
  20. S

arkadaşlar ryzen 7 3700x mi yoksa ryzen 5 5600x mi sizce hangisi daha iyi ikisi arasında kaldım

arkadaşlar ryzen 7 3700x mi yoksa ryzen 5 5600x mi sizce hangisi daha iyi ikisi arasında kaldım ryzen 7 3700x daha ucuz ryzen 5 5600x e göre
Top Bottom