Arama sonuçları: *

1. O

Gm5 plus komut yok hatası neden çıkıyor

Bugün telefonumu evde bırakıp dışarı çıkmıştım 2 dk hava alayım diye. Eve geldiğimde telefonumun ekranında komut yok diye bir şey çıktı. telefonu kapattım tekrar açıldı ve yine aynı şeyi dedi. youtube'da nasıl düzelteceğim hakkında videolar format atmam gerekiyormuş ama format atmak zorundamıyım...
  2. O

Pc olmadan psu kendi başına çalışırmı?

düğme açıktı. psu da bi sıkıntı varmıdır ?
  3. O

Pc olmadan psu kendi başına çalışırmı?

Selam arkadaşlar ben pc toplıyacağım ama anakartı bağlantıları yapmadan psu çalışırmı? kasamın rgb sine bakmak istiyorum kargo evime gelince direk pcnin rgb fan bağlantısını yaptım ama rgb ler çalışmadı? 1608818558 ve aldığım kasanın RGB si reset tuşuna basınca çalışıyor
  4. O

Palit GTX 1650'de VGA çıkışı var mı?

malasef yok hdmı to vga dönüştürücü alman gerek bende aynı ekran kartını almayı düşünüyorum.
  5. O

Pc ilk açılışta ne yapmalıyım.

teşekkür ederim ilk defa pc toplıyacağım o yüzden çok heycanlıyım :D
  6. O

Pc ilk açılışta ne yapmalıyım.

selam arkadaşlar pc parçalarım hazır toplıyacağım ama pc ilk açılışta ne yapar? İnternette araştırdım ama bulamadım. İlk açılışta bios güncellemesi yap diyorlar ama nasıl yapılıyor win 10 kurulmadan ve anakart h410m a pro son bios sürümünde sıkıntı yoksa bios güncellemesini yaparım ama nasıl...
  7. O

H410m pro anakarta snowman m200

Arkadaşlar i3 10100f işlemci , h410m pro anakartım var. kasam ranker virgo büyük ihtimalle kasama sığacağını düşünüyorum. ama anakartıma sığarmı? çünkü soğutucunun ayakları büyük duruyor. inş sığar çünkü alınca iade işlemleriyle uğraşmak istemiyorum kullanan arkadaşlar yazarsa çok teşekkür...
  8. O

i3 10100F + GTX 1650 sistem kaç watt tüketir?

i3 10100f 16 gb ram h410m pro gtx 1650 480 gb ssd cpu soğutucu : snowman m200
  9. O

Bu rx 470 alınır mı?

https://www.gelbura.com/urun/sapphire-rx-470-nitro-4gb-gddr5-11256-10-20g-gaming-ekran-karti-outlet?gclid=CjwKCAiAz4b_BRBbEiwA5XlVVqZwapAtZC567hLYnkVZrodbiRTApb_tswftf42IFG-y7vqFtLL9mhoCZgIQAvD_BwE OUTLET ÜRÜN 2.EL sizce alınır mı?? ve outlet ne?
  10. O

max 1600 lira ekran kartı

işlemcim i3 10100f max 1600 tl 50 lira fark yoksa artırmayın fiyatı
  11. O

Palit gtx 1650 alınır mı?

Arkadaşlar dediğim gibi palit gtx 1650 alınır mı? ? lütfen yok şukadar ekle buna al gibi yorumlar yazmayın bütçem kısıtlı sadece alınır mı? alınmazmı onu yazın bu fiyat bandında daha iyi bir ekran kartı varsa yazabilirsiniz (hepsi buradaysa yazmayın oradan alişveriş yapamıyorum genellikle n11...
  12. O

Snowman m200 ne zaman takılmalı?

kasam ranker virgo ve anakarta sığarmı fanın ayakları biraz büyük gibi duruyor.
  13. O

Snowman m200 ne zaman takılmalı?

Bir pc toplıyacağım. Anakartım h410m pro işlemci i3 10100f sizce snowman m200 soğutcuyu anakart dışardaykenmi yoksa anakartı kasaya montajladıktan sonramı takıyım? ve anakartım micro atx bu soğutucu sığarmı forumlarda gezdim hiç bir sonuç yoktu sizce bu sığarmı ? kullanıyorsanız lütfen yazın
  14. O

Micro atx anakarta snowman m200 nasıldır?

Arkadaşlar i3 10100f işlemci , h410m pro anakartım var. kasam ranker virgo büyük ihtimalle kasama sığacağını düşünüyorum. ama anakartıma sığarmı? kullanan arkadaşlar yazarsa çok teşekkür ederim
Top Bottom