Arama sonuçları: *

1. A

Laptopu Servise Verdikten Sonra Oturum Açamıyorum

Geçen gün laptopu yetkili servise verdim ve kendi hesaplarını girdiler(asus). Kenndi hesabımı ekleye tıklayınca gmailimi ve şifremi giriyorum en son Microsoft hesabınızı kullanarak bu bilgisayarda oturum açın Gelecek sefer bu bilgisayarda oturum açtığınızda Microsoft hesabınızın parolasını...
  2. A

Yardım Asus ROG G16 Boşta 80 derece

Merhabalar G16 Modelini kullanıyorum işlemci boşta 80 derecelere kadar çıkıyor bir bakar mısınız. 1711053789 Yeni temizledim ve sıvı metal var termal macun yerine... 1711055063 UP
  3. A

Klavye kiti alabileceğim site.

Yurtdışından %75 klavye kiti almak istiyorum. Whatgeek kapalı ve ne zaman açılacaği bilimiyor. Bildiğiniz başka site var mı?
  4. A

Günlük Vlog ve Fotograf Çekebilecegim Başlangıc Seviye Kamera

Günlük hayatımda yaşadığım şeylerin videolarını çekmek için başlangıç seviyesinde bir kamera bakıyorum. Bütçe hakkında bir fikrim yok çünkü piyasaya hakim değilim. Önerilerinizi Bekliyorum
  5. A

Fps İçin Kulak Üstü Kulaklık

Merhaba mouse ve klavyeden az buçuk anlasam da kulaklık konusunda en ufak bilgim yok. Şuan jblin kulaklıklarım kullanıyorum ve düzgün bir kulaklık istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum.
  6. A

Steam ve Microsoft Store'daki Oyun Farkları

Age of Empires 4 Almak istiyorum Steamde 1200 TL civarındayken Microsoftta 400 TL civarında. Bütçeyi 1200 TL'ye çıkarmak iştemiyorum. Sizce Microsoft storedeki AoE farklı mıdır(sunucu oynanış biçimi vs) önerileriniz nedir.
  7. A

Laptop CPU sıcaklığım 95 derece

Asus ROG g16 kullanıyorum ve ilk kez 95 derece gördüm. Palworld oynuyordum ve çok garibime gitti. GoW da 87 88 derece alırken 95 görmem (gpu 77 derece) normal midir?
  8. A

Whatgeek Türkiye Kanalı ve Vergilendirme

Whatgeekten FANTECH MAXFIT81 MK910 Wireless Barebone DIY Kit almayı düşünüyorum. Sizlere sorum whatgeek sitesinin Türkiye'ye kargo açılması tarihleri hakkında herhangi bir fikir ve vergilendirmeyi nasıl yapacağım. Ha eğer başka bir DIY Kit de önerecekseniz önümdeki projelerim için denemekten...
  9. A

2.5 3 K ya Bluetooth Klavye

Yanımda taşıyacağım küçük bi mekanik klavye arıyorum. Butçem maksimum 3 k. Bakarsanız sevinirim. 1704893305 UP
  10. A

Oda arkadaşım bilgisayarımı bozdu

Şuan bir yurtta okuyorum ve oda arkadaşım bilgisayarımın üzer ne kola döktü. Bilgisayar mahvoldu. Kendisi beni ilgilendirmez diyip için içinden çıkıyor. Yasal olarak bir hakkım var mıdır?
  11. A

Ram kullanımık 49 da kalıyor

Benim asus rog g16 laptopum var. 16 GB a sahip sisteme aynı özelliklerde bir ram daha alıp 32 ye updateledim. Ancak kullanım hep 15.5 gbdaa kalıyor ve oyunlar darboğaza düşüyor. Ne yapmalıyım.
  12. A

Depolama alanım dolu ama dolduran uygulamamları göremiyorum.

Laptobun depolama alanı doluyor ve oynamadığım oyunlardn kurtulmak istiyorum 1tb ın 800 e yakını dolu gösteriyor ama uygulamalar(başka alan kaplayacak bir şey yok pcde) toplam 200 falan ediyor...
  13. A

Öneri 2500 TL Kablosuz Mouse

Öncelikle Darmoshark M3 4K yada VGN Dragonfly düşünüyorum. Ellerim 18cm üstünde ve palm grip tutuyorum.
  14. A

Yardım Laptop Ekran Karı driver güncellemesi yaparken mavi ekran verdi

Laptop Gpu direvr yüklerken ekran gitti sonra böyle bir yazı çıktı ne yapmalıyım? Hp victus 16
  15. A

Dragon Age Yükleme Ekranıda Çöküyor

4070 Ekran kartım Ve i7 işlemcisi olan bir lapotopta oynuyorum new game dediğim gibi oyun yükleme ekranında kapanıyor. Driverlarım ve windowsum güncel win 11 kullanıyorum.
  16. A

Öneri 2000 TL kablosuz mouse önerisi.

Fps oyunları oynayan biri değilim. Arada lol oynuyorum ve bütün işim bilgisayar başında. Palm grip tutuyorum orta-büyük ellerim var. Kullandığınız ya da önerdiğiniz bir mouse varsa yazarsanız çok sevinirim butçe 500 TL kadar esneyebilir.
  17. A

Pazarama güvenilir midir

Asusun bir bilgisayarini qlmayi düşünüyorum pazarlamada 3bin daha ucuz sizce güvenilir mi
  18. A

Öneri Hangisini tecih etmiyim (Bugün alıcam biraz acil)

Sizce asus rog mu hp omen mi
  19. A

Öneri Hangi laptopu tercih etmeliyim

Merhabalar arkadaşlar ben bu sene mühendislik okuyacağım ve ortalama 55 60 bin TL bütcem var. Bu bütçede oyun oynamaya da uygun bir bilgisayar önerirsiniz sevinirim yoksa hp omen alacağım. Teşekkürler şimdiden.
  20. A

Alacağım laptopu HP nin kendi sitesinden mi Amanzondan mı almalıyım

https://www.hpstore.com.tr/hp-omen-laptop-16-wf0023nt-i7-13700hx-16gb-ram-1tb-ssd-8gb-geforce-rtx-4070-161-inc-qhd-freedos-siyah-7q7x5ea?ref=akakce&v=1.32.9 Alacağım laptop bu amazon prime kapsamıyor sizce hangisinden almak daha mantıklı
Top Bottom