Arama sonuçları: *

1. O

Mikrofon kendini dinle seçeneğinde çok iyi ama discordda vs çok kötü

merhaba, biri kablolu biri kablosuz iki adet kulaklık kullanıyorum. ikisinde de arkadaşlarım discord sesinin rezalet olduğunu söylüyor. discordda kendini dinle yapıyorum gerçekten kötü, whatsapp sesli mesaj gönderiyorum gene kötü ama windows ayarlarından bu aygıtı dinle diyorum ses muazzam...
  2. O

Bilgisayarimi yükseltmek mi yoksa yeni sistem mi daha mantıklı?

merhabalar, hiç lafi uzatmadan sistem parçalarını söyleyeyim. r3 3100 gtx 1650 b450m 8x2 3200 ddr4 500 m2 ssd 550wpsu zamaninda 5600xt kartim yandığı için mecburen bu karta düştüm, şimdi de yetmiyor. uzun süredir de takip etmiyorum 4060 ucuz geldi gözüme alayim dedim darboğaz yapar diye...
  3. O

CS2 Mikrofon Basınca Sesler Boğuklaşıyor

merhabalar, cs2 oynarken mikrofon bastığım anda sesler aşırı derece boğuklaşıyor. bu durum discord açıkken de oluyor. yani mikrofon aktif olduğu sürece sesler boğuk geliyor. çözümünü bilen var mı?
  4. O

Gmail Şifre Sıfırlama Kodum Aynı Gmaile Gidiyor

merhaba, gmail şifremi unuttum. şifremi unuttum diyip telefon numarama kod gönderiyorum ve kodu giriyorum. bundan sonra da şifresini unuttuğum aynı gmailime kod gönderip onu girmemi istiyor. bu nasıl bir mantık? çözümü var mı?
  5. O

Yardım Durduk yere wifi ve mobil veri aşırı yavaşladı

merhabalar, başlıkta yazdığım gibi dünden beri telefonda internet sıkıntısı çekiyorum. wifideki diğer telefonlarda, bilgisayarlarda problem yok sadece benim telefonumda sıkıntı var. youtube anasayfayı yüklemesi 10 dakika falan alıyor. whatsapp mesajları da aynı şekilde 5-10 dakikada anca...
  6. O

Yardım QCY marka kulaklık önerisi

Merhaba dostlar, sadece spor yaparken ve bisiklet sürerken kullanacağım bir kablosuz kulaklık arıyorum. Daha önce Thunder ve Mi kullandim ancak birisinde muffle sıkıntısı diğerinde batarya şişmesi oldu. Günde 4-5 saat, temiz kullanıyorum. Bu şartlarda uzun ömürlü, fiyat performans QCY marka...
  7. O

116 megabit internet ile steamde 73mb/s indirme yapıyor

950 azmış hocam nasıl bekleyebiliyorsun
  8. O

sağolun hocam benim için büyük bir gizemi çözdünüz.
  9. O

merhaba, arkadaşlarımdan birisi turknet diğeri superonline kullanıyor ikisinin de hızı 100-120 megabit arasında ve indirme hızları +70mb/s civarinda geziyor. ben vodafone kullanıyorum hızım onlarla aynı benimki 13mb/s indiriyor. benim indirme hızımın normal olduğunu biliyorum, onlarin...
  10. O

❌İndirim Bitti! Xbox Wireless Controller Pembiş 1329 TL Siyah 1396 TL Beyaz 1476 TL

şimdi sipariş verdim. hepsiburadan da attığınız linkten gp şarjlı pil ve cihazini da aldim. laptopta bluetooth olduğunu biliyorum da stabil çalışması için sürümü yeterli midir diye merak ediyordum ancak yeni nesil laptop olduğu için sorun olacağını sanmam. ne olur ne olmaz içinden type c kablo...
  11. O

❌İndirim Bitti! Xbox Wireless Controller Pembiş 1329 TL Siyah 1396 TL Beyaz 1476 TL

tekrardan alıntılıyorum kullanan varsa cevaplayabilir mi? hp victus 16 laptop var, ayrıca bluetooth adaptör almam gerekir mi?
  12. O

usta bunun için ayrıca bluetooth adaptör almaya gerek var mı? yeni nesil laptopla kullanıcam. edit: stabil çalışması için?
  13. O

Win11 Güncelleme Sonrasi Bitlocker Sorunu

Merhaba, dün windows güncelleme sonrası pc açılışta bitlocker kurtarma keyi istiyor. Cmd ile aktiflestirdim windowsu, herhangi bir keyim yok. Yardımcı olabilir misiniz?
  14. O

Asus Tuf 15 fx506he 12bin₺ alınır mı?

ben de öyle düşünüyorum. 12bin ₺ ile 1650 li laptop alabilirim Türkiye de. teşekkürler tekrardan, iyi forumlar.
  15. O

bir kaç site var bunu mağazadan alacağım. emag.ro (event olduğu için aktif değil sanirim ama fiziksel mağazası mevcut) altex.ro flanco.ro pcgarage.ro ( sadece online alışveriş) edit: pcgarage da 165hz lenovo IdeaPad 3 3050 ti 8gb ram r5 5600h 512 ssd ile 3400 lei. teşekkürler.
  16. O

yurtdışında alacağım. Türkiye ye geldiğimde de kullanmaya devam edeceğim.
  17. O

Merhaba, bu laptopu black friday etkinliğinde yakaladim. Kronik sorunu olan bir Asus modeli vardi tam olarak hatırlamıyorum. O yüzden sorayım dedim, tavsiye eder misiniz? 3000 lei (ron) yani 11 bin 600₺ ye denk geliyor.
  18. O

600-800€ arasi gaming laptop onerisi

Merhaba, avrupa icerisinde fiyat performans gaming laptop ariyorum. Ornegin Romanya'da Lenovo IdeaPad 3 buldum. 12800tl yapiyor. Istedigim ozellikler: +144hz ips ekran (boyut veya pixel fark etmiyor) 16gb ram DDR fark etmiyor i5 10. nesil veya uzeri islemci (veya amd esdegeri) rtx gpu...
  19. O

Türkçe Rap / Türkçe Drilller'e karşı neden böyle davranıyorlar?

sebebi şu yazdığın adamların 5 şarkısından 4 tanesinin çalıntı olması. bak bakalım kimse khontkar'a laf ediyor mu? hayır.
  20. O

Offline Steam Hesabindan Birisi Bilgisayarımı Kontrol Etti

kapattım ama ben oyundayken bir sey yapmis midir onu merak ediyorum
Top Bottom