Arama sonuçları: *

1. E

apu sistemmi 2. el xbox one s mi

Xbox one x kullanıcısı olarak söylüyorum tamam senin tercihin ben xbox ı fifa için aldım ama yetmiyor tek başına o yüzden sistem topluyorum bende ikisi birden olursa tadından yenmez ama bütçe yoksa pc diyorum ben
  2. E

Topladığım ARGB odaklı sistem nasıl olmuş?

O ana kartta argb 3 pin girişi yok diye biliyorum 4 pin rgb var sanırım
  3. E

Ryzen 9 3900X + RX 5600 XT sistem için 1000-1200 ₺ kasa ve PSU önerisi

Arkadaşlar iyi akşamlar yavaş yavaş sistem topluyorum elimdeki parçalar şu şekilde; (3600x alacaktım fikrim değişti o yüzden bu ana kartı almıştım) B450 tomahawk max Msi rx 5600 xt gaming x Ryzen 9 3900x (ikinci el dayımdan 2800tl aldım 8 aylık) Kasa ve psu onerisi lazım aklımda zalman n5 mf...
  4. E

Ryzen 5 5600X Vs Ryzen 7 3700X

3800x diyorum
  5. E

Toplamakta olduğum sistem için öneri

Aslında sistemi daha erken toplıyacaktım ülke dışına çıkmam geri turkiye dönmem süreci yavaşlattı öncesinden almış bulundum
  6. E

Tamamdır hocam iyi geceler diliyorum 😊
  7. E

Hocam önerinizi takibe aldım 5600x yerine ryzen 7 3700x nasıl olur sizce ? Ve görsele koyduğum ürünleri geri dönüşüme atayım mı dursun mu köşede cok teşekkür ederim değerli yorumun için
  8. E

Hocam gözümden kaçmış kusura bakmayın Aldığım parçalar dışında max 5500 ₺ ama 5000₺ tlyi geçmesini pek istemiyorum
  9. E

Arkadaşlar kolay gelsin, toplamakta olduğum bir sistem var fakat bütün parcalari birden alamıyorum malesef şubat 1 ine kadar hepsini almayı umuyorum malum şartlar.. Şimdilik aldığım parçalar bunlar (hdd eski sistemden kalmıştı) Ekran Kartı : Msi rx5600xt gaming x Ana Kart: Msi b450 tomahawk...
  10. E

Sistem topluyorum uyumlu mu? arkadaşlar

Teşekkürler
  11. E

Sistem topluyorum uyumlu mu? arkadaşlar

Arkadaşlar normalde konsolcuyum hali hazırda bir xbox ım var fakat ani bir kararla kasa toplayasım geldi. Ana kart ve ekran kartimi aldım bütcemi aşmayacak sekilde 2 ay içinde yavaş yavaş toplamak istiyorum konu hakkında fazla bilgimde yok. Kullanım amacı Oyun, Yayın , video edit şeklinde olacak...
  12. E

Sistem topluyorum uyumlu mu? arkadaşlarım ?

Arkadaslar güncel
  13. E

Fiyat olarak işlemciye 3700x nin üstüne çıkamıyorum ayrıca arkadaşlar yazdığım ana kartı sipariş verdim, rx5600 xt yeterli olur mu bu sisteme
  14. E

Arkadaşlar çok teşekkür ediyorum b450 tomahawk max ile 3700x sorunsuz çalışır mı bazi arkadaşlarda 3600x alıp ekran kartını rx 5700xt yap dedi ama sadece oyun için değil ikisini alsam bu seferde bütçe asiliyor mantıklısı hangisi acaba
  15. E

Arkadaşlar hayırlı günler. Kendi bütçeye uygun sistem toplamaya karar verdim kullanım amacı hem oyun oynamak hem yayın yapabilmek hem video eşit,kayıt vs şuan sadece ana kartı aldım kendim düzenlediğim şekil bu - B450 tomahawk max (800tl aldım) - Ryzen 7 3700x - msi rx 5600 xt gaming x - ram...
Top Bottom