Arama sonuçları: *

• Users: Sdt12
  • Order by date
  1. S

Telefon kırık kamera camı

Merhaba. İyi günler. Bugün çarpma sonucu S7 telefonumun kamera camını kırdım. Kamera hala çalışıyor lakin netlemiyor. Yeni cam taktırına kadar siyah bantla bantlasam ekstradan sorun oluşur mu? Birde kırılan camların birazı içinde kaldı temizlemesem onlarda sorun oluştururmu? Bantlamak istememin...
  2. S

Arama kaydedici çalışmıyor

İyi günler. Başlıkdada dediğim gibi call recorder(arama kaydedici) uygulamaları çalışmıyor. Android sürümü 11. Internetde araştırdığıma göre kulanım dışı olmuş galiba, çalıştırmanın yolu varmıdır?
  3. S

Oyun çeviri için program yazma

İyi günler renpy unity gibi oyun motoruna sahip oyunları google translate in altyapısını kullanarak otomatik olarak cevirmek icin program yazmak istiyorum lakin kodlama bilgim hiç yok ne yapmalıyım ucretsiz öneri programınız varmı yada nasıl kodlayabilirim
  4. S

Bioshock 1 (2007) save sorunu

Ama gene olmadı
  5. S

Sublimetext f9 tuşuna bastım ve hersey a dan z ye sıralandı

İyi günler sublimetext ile bir proje üstunde calisiyordum ve yanlışlıkla f9 tuşuna bastım tüm yazılar a dan z ye sıralandı ve yanşlıklada kaydettim bunu cozmenin bir yolu varmi. Tum programlardada ayni gozukuyor
  6. S

Normal
  7. S

İyi günler Bioshock 1 de save alırken kayıt imkansız diskde yer yok diyor bunun çözümü nedir
  8. S

Sistemim minumda kaldırması gereken oyunları kaldırmıyor

Saolsın o oyuna bir bakiyim
  9. S

2400pro ile en tepe hangi oyunlari oynayabilirim peki
  10. S

Mesela aragami Spece ops the line Grid 2 Bu oyunları minumda kaldirabilecegi soyledi birkac tanidigim
  11. S

İyi günler başlıktada dedigim gibi sistemim bazı oyunlara minumumu karşılasada en düşük ayarlara almama ragmen kaldırmıyor Sistemim Intel pentium duel cpu e2220 2.40ghz 3gb ram Amd ati radeonhd 2400pro
  12. S

Laptopdan bip sesi gelme

İyi günler laptobumun güç tuşuna bastıkdan sonra şifre yazma yerine kadar bip sesi geliyor nasıl çözebilirim
  13. S

Yapay zeka programı ile renpy oyun cevirisi yapmak

Nerden indirebilirim
  14. S

Yapay zeka programı ile renpy oyun cevirisi yapmak

Iyi günler baslıkda da yazdigîm gibi renpy oyunları için yapay zeka ceviri programlari oluyormus internetde bulamadım kullanabilecegim program varmı
  15. S

Samsung Galaxy S7 depolaması nasıl artırılır?

Elimde Samsung Galaxy S7 telefon var. 32 GB hafızası var ve bu bana yetmiyor. Yeni telefon alacak bütçem de olmadığı için hafızasını arttırmak istiyorum. İnternetteki bir sürü şeyi denedim, olmadı. Rootsuz bir şekilde nasıl artırabilirim? Rootlu oluyorsa, nasıl root atıcağımı bilmiyorum. Yardım...
  16. S

Oyun önerisi ve geforce now yardım

Hikayeli oyun önerisi sistem Intel pentium dual cpu 2.40ghz 3gb ram Amd ati redaon 2400 pro Geforce now hatasıda su yardim ederseniz sevinirim
  17. S

Kasanın güç tuşuna basıyorum ama monitöre görüntü gitmiyor

Kontrol ettim teşekkür ederim ekran kartı yerinden oynamış
  18. S

Kasanın güç tuşuna basıyorum ama monitöre görüntü gitmiyor

Dostlar iyi günler 2 gün önce işlemci fanımdaki toz topaklarını aldım. Sonra kablolarını güç kablosunu ve monitör kablosunu taktıp. Kasayı açtım lakin ekrana görüntü gitmiyor. Kasadaki fanlar çalışıyor. ne yapmalıyım nasıl çözerim ramleri silgiyle temizledim ama olmadı lütfen yardım edin
  19. S

Dostlar bir yardım edermisiniz

Dün elime intouch soundmoon hapörlör geçti ama şarj taktığımda kırmızı ışık bir süre yanıyo geri sönüyo sebebi ne olabilir yardım ederseniz sevinirim
Top Bottom