Arama sonuçları: *

• Users: emiirrhan
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. emiirrhan

Bir Bilgisayar Mühendisinin Bilmesi Gerekenler !!!

Öncelikle bu konuyu açmamda ki sebep ülkemizde fazlasıyla rağbet gören ancak bazı insanların ne yapacağını bilmeden saldırması ve zamanla bölümden soğuması umarım sizden ricam konu hakkında tecrübeniz yoksa kafa karıştırmayalım umarım faydalı bir konu olur konu yorumlarını atarken aşağıdakilere...
  2. emiirrhan

2. El Piyasası Dolardan Daha Yüksek :D

Herkes düdükçü olmuş birbirinin kuyusunu kazıyor :D cidden sırf zevk için etraf da bakınırken sıfırıyla aynı fiyatta ürünler görmek güldürüyor sadece :D
  3. emiirrhan

Yardım (Overclock CPU-i5 3570K) BİLGİSİ OLANLAR YARDIMCI OLABİLİR Mİ ?

Öncelikle Sahip Olduğum Bileşenler; ANAKART: GA-Z68P-DS3 (Rev. 2.0) GIGABYTE RAM: XMS3 — 8GB (4x4GB) DDR3 2000MHz C9 Memory Kit İŞLEMCİ: Intel® Core™ i5-3570K İşlemci SOGUTUCU: XIGMATEK WINDPOWER PRO Biosada işlemci çarpanını artırmaya çalıştıgımızda buna izin vermiyor 38den yukarı...
  4. emiirrhan

Öneri Fan almayı düşünüyorum ?

SHARK Blades RGB Fan sharkoon bu ürünü yeni çıkardı ancak şuanda hiç bir yerde yok sanırım sizce sabırlı mı olmalıyım biraz daha ben beklemeyi düşünüyorum açıkçası piyasa çok pahalı ayrıca alt seviye markalarrın ürünlerinde de biraz fazla kötü yorum var orta seviye bir şey almak istiyorum bu...
  5. emiirrhan

c# Çevresel Atık oyunu

c#dan anlayan yada az çok bilen arkadaşlara tavsiyem zaman geçirmek için eğlenceli gibi görünen güzel bir uygulama örneği herkese hayırlı geceler Hayırlı ramazanlar...
  6. emiirrhan

Öneri Sıvı Soğutma Tavsiyesi

sanırım vatanda kdv indirimi var arkadaşlar fiyatları uygun düzgün bir marka olduğunu düşünmekteyim başka ürün alacak arkadaşlarda varsa bakabilir yine vatandan her şey süper indirimde değil ama bilginiz olsun Siyah...
  7. emiirrhan

Yardım Fizikten anlayan varsa gelebilir mi ?

baya okkalı beş soru var sadece 2 tanesine bir şeyler bulabildim ben yardımcı olursanız çok mutlu olurum :)
  8. emiirrhan

Öneri Sıvı sogutma Barrow alınır mı??

ürün hakkında detay görebildiğim link burası belki daha önceden kullanmış olanlarınız vs vardır sizce nasıldır yada tavsiyeniz varmıdır ? http://www.barrowint.com/product/qtlt/CPU_integrated_water_cooling_radiator/1512.html
  9. emiirrhan

Öneri İkinci El Ekran Kartı Test!!

İkinci el bir ekran kartını alırken hangi testlere sokmalıyız nasıl test etmeliyiz ?
  10. emiirrhan

Ekran kartı Önerisi

Ekran kartı almayı düşünüyorum ikinci el bütcem 1300tl en fazla bu bütçeye çıkabiliyorum bu bütçede kendimce alabildiğim veya almak istediğim ürünleri forma yerleştirdim görüşleriniz ve fikirlerinize ihtiyaçım var siz olsanız ne yapardınız ufak bi oy kullanırsanız benim için çok makbule geçer...
  11. emiirrhan

Msi H97 gaming 3 / M.2 ssd

Msi h97 gaming 3 anakarta sahibim bu anakarta m2 ssd taktım ancak çalıştırmadı taktıgım ssd markası:XPG Spectrix S40G AS40G-512GT-C RGB 512 GB M.2 SSD bu ürünü pci expressden harici bir aparat ile takarsam tam performans verirmi yada çalışması için napabilirim ?
Top Bottom