Arama sonuçları: *

1. A

Yardım Ets 2 araba fiziklerini nasıl düzeltebilirim

Sorunu çözdüm. Aynı durumu yaşayanlar için yazacağım. Önce gerçekçi fizik modunu indirin. Modu indirdikten sonra ben konsoldan şu üçünü ayarladım. Belki üçü birden germezdir bilmiyorum. Kodlar şunlar: "g_truck_stability 1" aracın dengesini ayarlıyor. "g_cabin_suspension_stiffness 2.4" kabin...
  2. A

Hocam bulabilirseniz çok sevinirim. Gazlamak istediğim zaman araba devrilip duruyor dönüşlerde. Aslında konsolda devrilmeyi önlemek için ayarlar yapmıştım ama onu da çok fazla yükseltemediğim için çok kullanışsız oluyor.
  3. A

ETS 2'ye R34 modu indirdim ama fizik konusunda fazla sıkıntı çekiyorum. Biliyorsanız yapabileceğim ayarlar veya indirebileceğim fizik modları hakkında yardımcı olur musunuz?
  4. A

Pubg Mobile işlemciden kaynaklanan veri hatası

hayır hatta onun ne olduğunu bilmiyorum
  5. A

Pubg Mobile işlemciden kaynaklanan veri hatası

Herkese selam, ben pubg mobile ı nox playerdan oynuyorum ama belli bir süre sonra "işlemciden kaynaklanan veri hatası sebebiyle bağlantını sonlandırdık" hatasını alıyorum. Emulatörden dolayı mı yoksa başka bir sebepten mi?
  6. A

OBS de tarayıcı kullanamıyorum

Ben yayın yapma hevesindeyim ama video da görünen sorunla karşılaştım. Hem ekran yakalama hem de tarayıcıyı kullanmak istiyorum, bunun çözümü var mı?
Top Bottom