Arama sonuçları: *

• Users: radasamara
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. radasamara

Çözüldü✓ İkinci el ssd alacağım nelere dikkat etmeliyim?

Satıcının attığı fotoğrafları alta ekliyorum, yorumlarsanız sevinirim. Ayrıca nelere dikkat etmeliyim?
  2. radasamara

64gb usb bellek almak istiyorum önerileriniz nelerdir? (çözüldü)

64gb usb bellek almak istiyorum, tek isteğim uzun ömürlü olması. Aklımda şuan bu iki bellek var. https://www.amazon.com.tr/dp/B00FJRS73G/?coliid=IFOUH0LBMHON4&colid=2IGECV3N9R4N3&psc=1&ref_=lv_ov_lig_dp_it_im...
  3. radasamara

Mavi Ekran God Of War oynarken belirli aralıklarla mavi ekran hatası alıyorum.

Başlıkta dediğim gibi sadece GOW oynarken oluyor. Yardımcı olursanız sevinirim. @Emirhandkee https://www.mediafire.com/file/etgw31mmnr7sm6q/011522-8359-01.dmp/file
  4. radasamara

Dell G15 laptop için 8gb ram önerisi

Arkadaşlar Dell G15 laptop aldım içerisinde 8gb ram var, 8 daha ekleyip 2*8 şeklinde 16gb yapmak istiyorum. 1636036147 @RevDeisDou
  5. radasamara

TUF FX506HCB-HN144 i5 11400H + RTX 3050 laptop'un sorunu var mı?

Epey araştırdım yeni model Tuf'larda ısınma sorunu çözüldü diyorlar bende bunu almaya karar verdim. Eğer benzer fiyatta daha güzel laptop öneriniz varsa yazabilirsiniz ama lütfen Monster gibi fason markaları önermeyin servisle uğraşmak istemiyorum...
  6. radasamara

Artık korsan içerik kullanmıyorum🙁

@mericcerbay 'ında etkisiyle artık korsan içerik kullanımının yanlış olduğunu düşünmeye başladım. Ve bu durumun şerefine binlerce sayfalık korsan link arşivimi sildim. Artık sanki üzerimden yük kalkmış gibi hissediyorum ve rahatladım. Zaten 12. sınıfa geçtiğim için artık hiç oyun oynamıycam🙁...
  7. radasamara

Çözüldü✓ Amazon'dan termal macun alcam tavsiyeye ihtiyacım var.

Arkadaşlar Amazon uygulamasından termal macun almam lazım. Neden Amazon diye soracak olursanız, diğer şirketler 2-3 günde zor kargoluyor ama Amazon ertesi gün hemen teslim ediyor çok hızlı. Kasa şuan önümde açık bekliyor macun lazım. Fiyat olarak 50-60 lirayı çok geçmezse sevinirim. Şimdiden...
  8. radasamara

Laptop için termal macun önerir misiniz??

Laptop için termal macun almayı düşünüyorum fiyat olarak 30-50 hızlıca erimeyecek macun olsun.
  9. radasamara

Dahili vpni olan mobil tarayıcı önerir misiniz??

Arkadaşlar telefonda kullanmak için tarayıcı önerisi istiyorum. Dahili vpni olursa çok iyi olur.
  10. radasamara

Da forum üyeleri ile gartic phone girerken 2 kez düşünün😁

Arkadaşlar yaklaşık 15 dakika önce ilk defa hayatımın hatasını yapıp forum üyeleri ile gartic phone girdim. Yazılan konulardan sadece 1 tanesini alta ekleyeceğim:D Umarım görseli yeterli miktarda sansürlemişimdir *** yoluna ban yemeyelim şimdi. (@AdnanKe o.O2)
  11. radasamara

🔥İndirim Steam Dying Light 20tl almak isteyen kaçırmasın uygun fiyat

Arkadaşlar konusu açıldımı bilmiyorum ama Steam'de Dying Light 20,39 TL, Enhanced edition 29,70 TL almak isteyen varsa fiyat harika linkini bırakıyorum. https://store.steampowered.com/app/239140/Dying_Light/
  12. radasamara

Steam fh4 tekrar 80 lira olurmu?

Geçtiğimiz günlerde normali 60 liraya pahalı olan paket 80 liraya düşmüştü sizce tekrar bu şekilde indirime girermi?
  13. radasamara

Steam wallpaper engine indirimlerde kaç para olur?

Arkadaşlar steam'den wallpaper engine almayı düşünüyorum şuan fiyatı 14.99 indirimlerde kaç para olur?
  14. radasamara

Aliexpress hesabımı nasıl onaylayabilirim?

Arkadaşlar kesonu kampanyasında bana yardım edenler en fazla %0.01 yardım edebiliyorlar hesabımı onaylamam gerekiyormuş nasıl yapabilirim.
  15. radasamara

Aliexpress kes onu etkinliğinde hata alıyorum.

Arkadaşlar aliexpresste kes onu etkinliğinde herhangi bir ürünün fiyatını düşürmek istediğimde hata alıyorum yardımcı olursanız sevinirim.
  16. radasamara

Pusat k3 pro sorunlu diyenler var.

Arkadaşlar 400tl civarı bütçe ile pusat k3 pro(red) almaya karar verdim fakat forumda bazı kişiler klavyenin sorunlu olduğunu söylüyor artık klavye almam gerek sıkıldım şuan kullandığım klavyem sorun çıkarmaya başladı.
  17. radasamara

6 adet rengi ayarlanabilir fan önerisi

Arkadaşlar alta şuan kullandığım kasanın linkini koycam kasada 1xback 3xfront 2xup toplam 6 tane fan bölümü var odamı pavyona çevirmek istiyorum fan önerirseniz sevinirim, birde bir şey merak ediyorum rgb fanlar ile anakart arasında bir ilişki varmıdır? Şuan kullandığım anakart asus a320m-k...
  18. radasamara

Aliexpresste çok ucuz sıvı soğutmalar mevcut sizce bunlar alınır mı??

Arkadaşlar aliexpresste 300-400tl arası fiyata tek fanlı birçok sıvı cpu soğutucusu satılıyor sizce bunlara para verilirmi?
  19. radasamara

Aliexpress yeni kullanıcı bonusu yazıyor ürünlerin fiyatları çok az.

Arkadaşlar aliexpress hesabımda şimdiye kadar hiç alışveriş yapmadım, bazı ürünlerde new user bonus(yeni kullanıcı bonusu) yazıyor ve bazılarının fiyatı 1 liradan bile düşük sizce bu gerçekmidir? Fotoğraf ekledim.
  20. radasamara

500tl bütçe ile nasıl bir mekanik klavye alınabilir?

Arkadaşlar 500tl bütçem var alacağım klavyenin uzun süre dayanması ve kronik sorunlarının olmaması lazım, red switch tercihimdir.
Top Bottom