Arama sonuçları: *

1. Aviator

Klavye backspace tusu kırıldı

Merhaba Laptoun Backspace tusunu cıkarırken dişlerininden biri görselde görüldügü gibi kırıldı yedek parca olarak da bulamadım lehimle yada 3 yazcı ilie falan tamiratını yapmak mükün olur mu yada yedek parca bulabilcegim bi yer bilen var mı Laptop modeli Asus rog zepyrus m16 gu604
  2. Aviator

Laptopdan 240 hz monitöre kablo önerisi

hangi marka kablo kullanıyosun hocam birde dp portundan monitörün diger özelliklerini de kullanaiblyoruz degil mi purexp gysync vesaire 1710093104 Type c to display tükenmiş gözüküyor :/
  3. Aviator

Displayport laptopda yok hocam malesef display destekli type c var
  4. Aviator

Merhaba, ASUS ROG Zephrus M16 model laptoumda. 1X HDMI 2.1 frl. 1X USB 3.2 gen 2 Type-C desteği displayport™ / güç dağıtımı. Bu girişler var ViewSonic XG2431 240 Hz modelli monitörü satın aldım. Onda ise. HDMI 2.0 ve DisplayPort girişi var 240 Hz görüntüyü en verimli şekilde hangi kablo ile...
  5. Aviator

Ekran kartına güç gelmiyor

Merhabalar dün akşam masaüstü bilgisayarımı prize taktım 1 dakika sonra Prizden pat diye bi ses gelip şarteli attırdı ama herhangi bi yanık kokusu gelmedi. Sonra prizde bi sıkıntı olduğunu düşünüp farklı bi prizde denedim şartel atmadı fakat ekrana görüntü gelmiyor ekran kartının fanları...
  6. Aviator

Türktelekom port nasıl açtırırım?

nasıl acıtırdın hocam yarımcı olabilir misin bana
  7. Aviator

Türktelekom port nasıl açtırırım?

reis naptın bi sonuca varabildin mi ben de aynı sorunu yasıyorum
  8. Aviator

boş vdsl portu yok nasıl açtırabilirm

Reis 2 katlı 2 daie bina ve tek ben oturuyorum ya
  9. Aviator

boş vdsl portu yok nasıl açtırabilirm

Merhaba dostlar geçtiğimiz ay başka bı ilçeye taşındım binada desteklenen hız 50 MBS ancak binaya VDSL port koymamışlar o yüzden adsl bağladılar binaya VDSL port nasıl actırabilirim yardımcı olabilecek var mı ?
  10. Aviator

Leoptop için uygun ram

Merhaba dostlar monster abra a5 v16.6.5. Alcam üründe 8 GB ddr4 2933 ram var 8 GB de ben eklemek istiyorum monsterin kendi ozllestirmesini biliyorum ama trendyoldan Alcam internetten buna uygun kendim 8 GB lik ram bulabilir miyim varsa eğer atabilir misiniz
  11. Aviator

Oyun odaklı leptop tavsiye

Bütçem Max 8200 ancak deplomanın 1 TB üstü olmasi çok önemli hocam Acer almayı çok isterdim ancak malesef yetmiyo bütçem 1610267166 Eyw hocam yapacağım inşallah
  12. Aviator

Bütçem yok o kadar malesef :(
  13. Aviator

Öncelikle merhaba dostlar bütçeme uygun olarak 1 TB HDD ekleyip bu modeli almayı düşünüyorum ilerde de 8 GB ram eklerim ancak monster kötüle yenler çok korkutuyo beni bı sorun yaşar mıyım bu PC yi alsam bilgisi olan yardımcı olursa çok sevinirim Model :monster abra a5 v16.6.5 120 Hz
  14. Aviator

Yardım 3 tane laptop arasında kaldım fikri olan var mı?

valla bende alcam pc ama tabii ki ryzen 7 bende alcam pc ama önümzdeki haftaya kalcak malesef bu pc yi kacırcagıım için cok üzüldüm gercekten üstelik 120 hz
  15. Aviator

https://www.hepsiburada.com/lenovo-ideapad-amd-ryzen-7-4800h-16gb-512gb-ssd-gtx-1650ti-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-82ey00chtx-p-HBV000014N0W3?magaza=Hepsiburada hocam bide bu modele bak istersen
  16. Aviator

abdullah abinin inceledigi model bitmiş galiba bulamadım ben :)
  17. Aviator

8 k civar oyun odaklı laptop önerisi

hangi modeli aldınız hocam 1608742389 hangi modeli aldınız hocam
  18. Aviator

8 k civar oyun odaklı laptop önerisi

Merhaba dostlar bu hafta içinde max 8k civarı oyun odaklı bir laptop almayı düşünüyorum monsterin abra a5 v16.6 modeli var kafamda bu leptopu önerir misiniz veya bu fiyat civarında başka öneriniz var mıdır? bir de yılbasşnı bekleyeyim diyorum belki indirim falan olur diye ama bi kaç yerdede...
Top Bottom