Arama sonuçları: *

1. E

Su arıtma cihazı tavsiyesi

sağ olun
  2. E

İnternet servis sağlayıcı önerisi

türknet 1gig kullanıyorum + static ip var bende çok memnunum evde server dahil her şeyi aynanda çok sıkıntısız kullanabiliyorum. İnternet hızı zaten mükkemel 2 günde geldiler kurdular müşteri hizmetleriylede çok kez konuştum static ip ile ilgili çok ilgili ve bilgili gibiler.
  3. E

4000 TL tablet önerisi

F/p bir ürün arıyorum öneriniz varsa alabilirim şuan tab a8 düşünüyoruz
  4. E

Asus a15 FA507nu laptop soğutucu

kaç puan çıktı?
  5. E

disabled 60 derecenin üstüne çıkmadı
  6. E

işlemci 85 üstüne çıkmadıkça benim için sıkıntı yok onu bir şekilde halletmem lazım
  7. E

en yüksek 14k üstü görmüştüm şimdi 10k bu nedir. Ağır bir şekilde fark var. Undervoltage denesem olur mu acaba değişiklik? 1688326018 fan sesi benim için sıkıntı değil zaten sıkıntı olan şey sıcaklık. fan isterse sürekli 100de kalsın sıkıntı olmaz benim için fakat ben sadece oyun oynamıyorum...
  8. E

enable yaptıktan sonra bir daha. anlık ısıya bakmayın o düştükten sonra ss aldım 1688325875 3k fark var arada az mı fark? değil hocam arada ciddi fark var
  9. E

10. E

edemedim adamın gösterdiği registery şeyini yaptım fakat olmuyor denedim bayağı ama hala gözükmüyor 1688324904 25 farklı video izledikten sonra çözdüm farklı bir yerde ayar varmış
  11. E

sildim hocam g helper sizinkiyle aynıydı yanlış hatırlamıyorsam
  12. E

kusura bakma ya farketmedim normalde hep sonuna kadar izlerim mb
  13. E

Tmmdır en ucuz Amazonda var oradan yapıştırıyorum.
  14. E

attığınız videoda öyle bir ayar varda bende yok?
  15. E

Hwinfo'dan baktım. G-helper ile yaptım. Boost kapalıydı şimdi boostu kapatım sonuçları atıyorum. Ayrıca 95 derece normal değil mi bir laptop için? 1688319394 Evet bayağı kafam karıştı fakat çok karşılaştırmada bulamadım bulduklarımıda izledim. En son Zalman ns3000 kullanan birini buldum...
  16. E

Boost açık şekilde olan puanım full 95 derecedeydi ve stand tarzı bir şeyin üstündeyken. Boost kapalı şimdi atacağım. 1688318548 boostu nasıl kapatıcağımı bulamadım farklı farklı şeyler var hangisi? Kaynak atar mısın?
  17. E

Kusura bakma daha yeni gördüm. Turned off nedeni ben nvidia denetim masasında gpu only ye almıştım ayarı optimus yapınca düzeldi. 79 derecede satisfactory açıktı ve boostu daha kapamadım. Cinebench önceden yapmıştım bir daha yapayım. Birde Zalman ns3000 almayı düşünüyorum.
  18. E

hmm deneyeyim g helper programını. Sağ ol. birde ne kadar performans kaybı yaşadın cpu turbo boostu kapadığında? 1688228114 laptop screen turned off yazıyor bende?
  19. E

Bu sistem bu fiyata değer mi

bazı belirli programlarda geçiyor nvidia bazı şeylerdede amd. Adobde ve bir iki programda daha iyi fakat çoğunda amd diyorlardı
  20. E

Bu sistem bu fiyata değer mi

bu fiyatlarda kısmını kaçırdın sanırım
Top Bottom