Arama sonuçları: *

1. jamoka_

"Silent" sessiz mouse önerisi

Merhaba arkadaşlar, Sessiz oyuncu faresi arıyorum. Hem oyun için hem de günlük kullanımda sorun çıkartmayacak bir fare öneriniz varsa açığım. Maksimum bütçe: 500TL.
  2. jamoka_

Fırsat Kulaklığı Razer Blackshark v2 x alınır mı ?

Aslında fiyatlar birim bazından baktığın zaman ucuz fakat TL'ye çevirdiğin zaman Türkiye ile aynı fiyat değişen bir şey yok. 30 Euro'ya adam akıllı pek bişey bulamadım. Yan sanayi çakma kulaklıklar var. Ben de Laptop var Asus Tuf Gaming A15 modeli ses kartı gayet yeterli seviye de diye...
  3. jamoka_

Fırsat Kulaklığı Razer Blackshark v2 x alınır mı ?

Arkadaşlar Merhabalar, Şuan Portekizdeyim, oyuncu kulaklığına ihtiyacım olduğu için bir teknoloji mağazasına girdim ve Razer Blackshark v2 x modeli'nin indirimde olduğunu gördüm. Şuan fiyatı 30 euro, Türkiye fiyatı ile 870 TL gibi bir şey yapıyor. Alınır mı tavsiye eder misiniz ? Yorumlarınızı...
  4. jamoka_

Bilgisayar Takılma Sorunu ?

Merhaba arkadaşlar elimde Asus Tuf Gaming A15 2022 FA507RC modeli mevcut şöyle bir sorunla karşılaşıyorum örnek veriyorum, operaya tıklıyorum açılmıyor 4-5 defa tıklıyorum sonra birden 5 sekme açılıyor bir tek opera için değil, bütün programlarda böyle yapıyor yani sık sık takılıyor bilgisayar...
  5. jamoka_

ASUS TUF A15 2022 inceleme

Kasa malzemesi gayet kaliteli arka kısım plastik değil zaten metal ve vurduğun zaman gayet güzel ve tok ses geliyor.
  6. jamoka_

ASUS TUF A15 2022 inceleme

Arkadaşlar merhaba, ASUS TUF Gaming A15 FA507RC-HN050 modelini 19K'ya 1 hafta önce satın aldım ve 1 haftadır kullanıyorum. Bu yazı da bilgisayar hakkındaki görüşlerimi belirtmek istedim. Alacak olan arkadaşlarımıza yardımcı olmak için yazıyorum kafanıza takılan soruları sorabilirsiniz. İlk önce...
  7. jamoka_

16k gaming laptop önerisi F/P

16k'ya alabileceğim en uygun f/p ürünü laptop hangisidir yardımcı olabilir misiniz ?
  8. jamoka_

9000 TL ye bu laptop alınır mı !

hocam misal ben şunu merak ediyorum bu attığın ile benim alacağım arasında ne türk farklar var merak ettiğim için soruyorum yanlış anlama lütfen :)
  9. jamoka_

neden kanka casper excalibur serisi güzel diyorlardı başka hangi alternatiflere yönelebilirim acaba lenovo idepad serisi güzel diyorlar ama emin değilim ?
  10. jamoka_

Arkadaşlar merhabalar, Casper Excalibur Serisi İntel i5 10300HQ 8 GB RAM 480 GB SSD GTX 1650 Tİ 4 GB Bu laptopu almak istiyorum fiyatı da tam 9000 TL Sizce alınır mı ? o fiyata daha iyisini alabilirmiyim alabilirsem hangisini alırım ? Witcher 3 , Fallout 4 , Days gone , Forza gibi biraz ağır...
  11. jamoka_

İnstagram Hesabıma giriş yapamıyorum !

Öncelikle merhaba arkadaşlar, İnstagram hesabıma giriş yapamıyorum 2 gün önce iki faktörlü kimlik doğrulamayı kaldırmıştım. Kullanıcı adım ve şifrem doğru kesinlikle yanlışlık yok giriş yap diyorum az bekliyor sonra tekar giriş sekmesine atıyor hiçbir hata vermeden. Telefon ve e postam kayıtlı...
  12. jamoka_

Gaming Kasa Önerisi ?

Çıkabilirim hocam
  13. jamoka_

Gaming Kasa Önerisi ?

Arkadaşlar başlıkta'da belirttiğim gibi max 500 TL'ye kasa almak istiyorum. RGB'li ve 4 fanlı olması benim için daha iyi olur. Hangi kasaları önerirsiniz ?
  14. jamoka_

İncehesap indirim PSU önerisi ?

Merhaba arkadaşlar bilgisayarıma PSU almak istiyorum. İncehesap Aşağıda verdiğim linkteki psulara indirim yapmışta max 450 TL bütçem var linkteki psular alınır mı ? Kaliteli mi ? önerir misiniz? ? Şimdiden teşekkürler. Link ...
  15. jamoka_

Gamepower Soğutucu nasıl ?

Arkadaşlar aşağıda linkini verdiğim soğutucuyu almak istiyorum. Çok bi param yok en fazla 150 TL'm var bu soğutcuyu alsam AMD'nin stok fanından daha iyi iş görür mü yoksa almiyim mi ? Tavsiye edermisiniz ? Şimdiden teşekkür ederimm İşlemcim : AMD RYZEN 5 1600 AF LİNK ...
  16. jamoka_

Bilgisayar aniden kapanıyor !

Merhaba arkadaşlar, Başlıkta'da belirttiğim gibi bilgisayarım durduk yere aniden kapanıyor. Bazen açıldıktan 5 dk sonra bazen çalışırken sıcaklık ile ilgili olduğunu düşünmüyorum çünkü yeni açılmışken yani sıcaklık değerleri normalken bile kapanıyor. Asıl mesele şu ki bu her zaman olmuyor 3-4...
  17. jamoka_

Aquarius 5A Karne Sistem Performansı

fiyatına göre uygun bir sisteme benziyor alınabilir bence.
  18. jamoka_

XİGMATEK Windpower PRO Nasıl ?

Arkadaşlar işlemcim için başlıktaki hava soğutmayı almak istiyorum. Sizce iyi mi daha önce alan var mı ? Tavsiye edermisiniz. (AMD RYZEN 5 1600 AF) OC YAPACAĞIM. https://www.xigmatek.com/product_detail.php?item=279
  19. jamoka_

Max 600 TL Kasa Önerisi !

Merhaba arkadaşlar, Benim elimde darkflash aquarius kasa var resmini aşağıda paylaştım. Şimdi bu kasanın önü mesh yapılı değil ben alırken buna dikkat etmemiştim sonradan pişman oldum ama iş işten geçmişti. Şimdi bunu satıp güzel bir kasa almak istiyorum. Max 600 TL'ye nasıl bir kasa önerirsiniz?
  20. jamoka_

Sıvı soğutma Önerisi !

Arkadaşlar işlemcim için Sıvı soğutma almak istiyorum. Max 600 TL bütçe ile alabileceğim en iyi sıvı soğutma hangisidir ? İşlemci : AMD RYZEN 5 3600 KASA : POWER BOOST VK-M202B TG
Top Bottom